Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak Wam sie podoba ta stylizacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze i taki tuning byl dobry 5 lat temu, teraz troche traci wioska. Szczegolnie te lampy i wydechy, kola tez przy duze. Moim zdaniem samochody "choinki" juz sie przejadly.

pzdr.

Opublikowano

wydech tragedia nie mowiac o kamforcie ktorego na bank nie ma :wink:

Opublikowano

Szewczenko7. Do lubina mam niecale 50 km :) pozdrawiam

Opublikowano
Szewczenko7. Do lubina mam niecale 50 km pozdrawiam

Ja tez z wrocka nie mam daleko :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Pozdro dla chlopakow z Wroclawia(wojtas audi)i z Zielonej gory (bartass 1 ) :mrgreen: a jak cena to nie wiem :mrgreen:

Opublikowano

Nie ma co autko ladne ale tylko na pokaz zero komfortu, i niepraktyczne i pewnie za wysoka cene jeszcze kupione ja bym sie nie dawal na takie cos, wydechy ma beznadziejne

Opublikowano

ale ten tyl...calkowicie zepsuty....

Opublikowano

kupę kasy ktoś wpakował w auto ale kurcze nooo, jakby to powiedzieć, tyłek mu nie wyszedł, fele też mi trochę nie pasują do tego auta. Ale to tyko moje skromne zdanie.

Opublikowano
  • Autor

Przerobka calego auta wyniosla 60.tys zl wszystko robione bylo w USA :razz:

Opublikowano

Hehe dzieki Szewczenko7.. moze w przyszlosci jakis spocik na dolnymslasku :P ?

Opublikowano
Przerobka calego auta wyniosla 60.tys zl wszystko robione bylo w USA :razz:

Z Usa to fele chyba tylko są :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

caly srodek ,zawieszenie i wiele innych rzeczy :razz:

[ Dodano: 2006-06-10, 20:56 ]

noo Bartass1 cos by trzebabylo wymyslic :mrgreen:

Opublikowano
Przerobka calego auta wyniosla 60.tys zl wszystko robione bylo w USA :razz:

Z Usa to fele chyba tylko są :mrgreen:

Napewno auto niebyło tam robione z tego co mi wiadomo to pare części było z tamtąd sprowadzonych takich jak kierownica , felgi itp.

Opublikowano
Hehe dzieki Szewczenko7.. moze w przyszlosci jakis spocik na dolnymslasku

Niech wpada ponownie A4 na tuningowisko, w tamtym roku wygral tą A4 :mrgreen:

Opublikowano
caly srodek ,zawieszenie i wiele innych rzeczy :razz:

Pisząc środek masz namysli na przykład skóry ?? Bo z tego co ja pamiętam to całe wnętrze obszywano we Włocławku w Java Car Design :wink:

Opublikowano
Bo z tego co ja pamiętam to całe wnętrze obszywano we Włocławku w Java Car Design

No tak bylo bylo w Java Car Design, tak jak pisalem, wszystko pisze na www.audiamazingcar.prv.pl ;)

Opublikowano

60k??? za taka kase to ja bym zrobil cos o niebo ladniejszego...szczerze to nie wierze

Opublikowano

nie fajny:(

Opublikowano
nie fajny:(

Fajny nie fajny, koles mial patent, zrobil takie autko ok, ale kupic takie autko od kogos to pomylka moim zdaniem :mrgreen:

Opublikowano
nie fajny:(

Fajny nie fajny, koles mial patent, zrobil takie autko ok, ale kupic takie autko od kogos to pomylka moim zdaniem :mrgreen:

zrobil co zrobil, a my to mozemy ocenic :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.