Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o opinię felg 17"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te fele w 17 beda kiepsko wygladac.. :decayed: nie mowiac juz o tym ze to nie ori :cool1:

Opublikowano

Nie mówiąc o tym że to nie ten dział :cool1:

Opublikowano

każde 17" będą wyglądać słabiej niż 18" (w tym samym wzorze oczywiście :wink4:) coraz więcej ludzi śmiga na nie ori i póki co sobie chwalą :tongue4: jak Ci się podobają to całkiem dobry wybór :good:

Opublikowano

Wzór jest za mały na 17. Szukaj innych, najlepiej oryginalnych.

Opublikowano

dajcie już spokój z tymi ori, nie o to się gość pytał :gwizdanie: to raz,

dwa chyba faktycznie ten wzór w 17" będzie nieciekawie wyglądał poszukaj czegoś innego

trzy Flyer prześ wątek w odpowiednie miejsce :wink4:

Opublikowano

Piechol ma racje.Przecież niedługo jak wszyscy wszystko będą miec ori to każda :a4fan: będzie wyglądała tak samo.Wzór mi się podoba,nawet bardzo.Każdy z nas jest inny i właśnie takie powinny byc nasze wózki (choc niektóre może nie powinny....?)

Opublikowano

A wzór dosyć ciekawy.. :good: tylko jaka firma produkuje te fele? Jak wygląda trwałość przedstawionych felg przy użytkowaniu ich na naszych "pięknych równych niczym stół autostradach"? :gwizdanie:

Opublikowano

Moze z tym ori to chodzi nie tyle o originalne felgi grupy VAG, co o renomowanych, znanych i sprawdzonych producentow felg a nie o jakies No-Name wynalazki imitujace felgi.

Opublikowano

Moze z tym ori to chodzi nie tyle o originalne felgi grupy VAG, co o renomowanych, znanych i sprawdzonych producentow felg a nie o jakies No-Name wynalazki imitujace felgi.

Co w konsekwencji przekłada się na jakość, trwałość i bezpieczeństwo..

Opublikowano

Moze z tym ori to chodzi nie tyle o originalne felgi grupy VAG, co o renomowanych, znanych i sprawdzonych producentow felg a nie o jakies No-Name wynalazki imitujace felgi.

nie Muskel, im zawsze chodzi o ori salonowe :wink4:
Opublikowano
  • Autor

A wzór dosyć ciekawy.. :good: tylko jaka firma produkuje te fele? Jak wygląda trwałość przedstawionych felg przy użytkowaniu ich na naszych "pięknych równych niczym stół autostradach"? :gwizdanie:

No właśnie :confused4: Czy ktoś wie co to za firma produkuje te fele i czy jakość ich na tyle wysoka by móc je założyć ?

Opublikowano

Tak samo jak w B5 conajmniej 17 wygladaja fajnie, tak samo w B6 conajmniej 18, 17 zginą z lekka przy tej budzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.