Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Centralny się zamyka od razu


kosik1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam a4 po II lifcie i alarm zakładałem dodatkowo. Sprawa wygląda tak, że jak na kluczyku wciskam otwieranie to samochód otwiera mi się na 3 sec a później się od razu zamyka i alarm się uzbraja. Jest to dość denerwujące bo żeby odpalić auto muszę parę razy naciskać otwieranie. Kiedy otworzę samochód z kluczyka to wyje bo alarm jest uzbrojony. Już raz tak miałem jakieś półtora miesiąca temu i facet powiedział ze przy pompce coś było nie tak i zapłaciłem stówkę. Może ktoś wie co może być bo jak mam znowu płacić to ja dziękuje za taki biznes. Oczywiście użyłem szukajki ale takiego problemu nie znalazłem. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pompka centralnego nie może sama uzbroić alarmu zwłaszcza gdy jest to alarm nieoryginalny. Odepnij alarm i sprawdź czy bez alarmu dzieje się to samo bo jeśi winna jest pompka to powinno się to również dziać przy otwieraniu z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz problem z alarmem bo pompka nie rozpoznaje czy sygnał otwórz / zamknij przyszedł z kluczyka czy od alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiście przeprogramował się alarm. Dzięki za info.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 15:46_________________________________________________Witam chciałbym powrócić do tematu. Mianowicie znowu taka rzecz mi się przytrafiła, że od razu się zamyka centralny. Odłączyłem alarm i normalnie chodzi. Alarm posiadam Ampio BP mam niby instrukcje ( http://www.instrukcje.mastertrade.pl/alarmy/ampiobpschem.pdf ). Ale nie wiem którą funkcję przeprogramować aby działał znowu poprawnie jakby ktoś mógł zerknąć i doradzić byłbym wdzięczny <piwo>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...