Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mój avant w Quattro...


Grado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wreszcie zebrało mi się na fotki więc mogę pokazać moją skromną B5.

1.9 TDI AFN 110 KM Quattro 1997 rok

215 tkm przelotu

Klimatronik

2x szyby z prądem

Podłokietnik

Telefon Audi

Webasto - Kocham to w zimę :)

Zmieniarka CD

Sikacze na lampki

i tu koniec :/

Chciałbym się spytać ile myślicie, że wziąłbym za nią teraz i na wiosne (kwiecień - maj)

imgp0575.jpg

imgp0576.jpg

imgp0577.jpg

imgp0578.jpg

imgp0581k.jpg

imgp0584i.jpg

imgp0572.jpg

imgp0569.jpg

imgp0570.jpg

imgp0571j.jpg

imgp0589.jpg

imgp0595m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wreszcie zebrało mi się na fotki więc mogę pokazać moją skromną B5.

Chciałbym się spytać ile myślicie, że wziąłbym za nią teraz i na wiosne (kwiecień - maj)

a ile za nia chcesz bo szukam takiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać ile myślicie, że wziąłbym za nią teraz i na wiosne (kwiecień - maj)

o ile stan jest zadowalajacy myślę ze możesz krzyczeć 17 tys zl,sporym atutem przy sprzedaży będzie quattro :wink4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:08_________________________________________________

Kombinuję w granicach 25 tyś do lekkiej negocjacji

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety za tyle go nie puszczę tym bardziej, że ostatnio jak stała na allegro gość chciał mi dać Mercedesa E320 CDI 2000r. który był wystawiony za 26 tyś zł. Wiem, że to od pyty kasy jak za takie auto, ale mój ojciec non stop jeździ na zachód (Niemcy, Holandia, Belgia) i ostatnio stało takie samo z przebiegiem 240 tkm za 5400 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety za tyle go nie puszczę tym bardziej, że ostatnio jak stała na allegro gość chciał mi dać Mercedesa E320 CDI 2000r. który był wystawiony za 26 tyś zł. Wiem, że to od pyty kasy jak za takie auto, ale mój ojciec non stop jeździ na zachód (Niemcy, Holandia, Belgia) i ostatnio stało takie samo z przebiegiem 240 tkm za 5400 Euro.

26 tys za e klasę z 2000r to dosyć niska cena jak na dobry egzemplarz dobre to raczej kosztuja ponad 30, odnośnie audi za 25 tys to można dać za 2000 -2001 rok ale naprawdę za dobry egzemplarz, mimo ze ma quattro i webasto rocznika nie oszukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę ukrywał, że łatwo jej nie oddam z kilku powodów:

1) Kozak silnik

2) Nowe Kleberki Letnie

3) Webasto

4) Wyprana tapicereczka

Kombinuję w granicach 25 tyś do lekkiej negocjacji

no co ty 10kpln chcesz przyciac :shocked::polew:

to ile za swojego mam wolac 30? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zabójcza :polew: :polew: Musiałbyś w niego nieźle zainwestować car-audio, moc, body S4 i co dusza zapragnie zeby ktos Ci za nia dał tyle co chcesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 to ja bym był zadowolony za swoją niuńkę dostać :gwizdanie:

nie oszukujmy się za ten rocznik i z takim wyposażeniem to nie da Ci więcej nikt niż 18 tyś. (to na prawdę już max)... w przyszłym roku nie licz na więcej niż 15k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę ukrywał, że łatwo jej nie oddam z kilku powodów:

1) Kozak silnik

2) Nowe Kleberki Letnie

3) Webasto

4) Wyprana tapicereczka

no to sa powody zeby przedlift kosztowal tyle siana:D ja sobie wypiore tapicerke to i mi moze skoczy cena:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na swoją tapicerkę zaproszę jeszcze kilka panienek to myślę że też skoczy :naughty:

sory za ot :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac ze przedliftowe tdi miało by kosztowac 26 :polew: to moja esa powinna co najmiej 45kosztowac :D kolego to ja mam propozycje dopłać mi 20tys i jestem chetny do zamiany :polew: a ciekawe ile według takiego cennika miało by kosztowac ładne b6 w full opcji pewno cos koło 60000 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam rocznik (bez quattro) kupiony z prywatnych dojczlandzkich rąk lecz z tempomatem, grzanymi dupskami, halogenami, centr z kluczyka, relingi :> (bez nich jakos tak łyso dla mnie) odchwaszczony zupelnie (wlozylem ok. 1500zł), zdrowa seria (ori 219tkm) choc niedlugo bedzie programik to powiem ze za 17k bym go nie oddał. Jezeli auto nie było bite i z logów wyjdzie ze motor naprawde zdrowy to max co mozesz dostac wg mojej orientacji to te 18.5k.

P.S. Na upartego poliftowe AFNy w quattro chodza po EUR~5500. Kumpel kupil zdrowego zadbanego AJMa z 2001r. avant z 220tkm za 24k. Jak sprzedasz to pochwal sie za ile :naughty:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super baza do modow :good:

Nie proboj sprzedawac, bo nie sprzedasz.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię narazie mi nie zależy na sprzedaży ale orientacyjna cena zawsze wyższa...

Mam dobra bazę do modów i możliwe że kupię ori xenon helli ...

powiedzcie jak z kierą? chce wieloklin założyć czy będzie pasowała czy coś przerabiać?

Na wiosne pewnie za 19-20 będę sprzedawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko takie sobie i nie robi wrazenia na mnie, szczegolnie przeszkadza mi brak relingow :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wręcz przeciwnie jeśli chodzi o relingi to nigdy relingi w B5 Avant mi się nie podobały...

będę sprzedawał z tego względu, że jest to dużo za małe auto jak dla mnie... miejsca strasznie mało szczególnie z tyłu :/ Rozglądał się będę za A6 Avant 1.9 131 KM (2001-2004 rok) w automacie... jeśli ktoś mógłby mi na pw napisać czym się różni tiptronic od multitronica to będę wdzięczny[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 17:24_________________________________________________Dobra dobra nie sugerujcie się tą ceną bo to i tak narazie nic nie znaczy podpowiedzcie mi lepiej z tym:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_moja_zmieniarka_concert_by_panasonic-t94695.0.html

i mówcie ogólnie co tam byście zmienili a co wogóle do wyrzucenia... (kolor sam bym z chęcią na Schwarz zmienił ale kutwa nie mam kasy :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...