Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nie odpala gdy silnik jest goracy. 1.8 (125KM)


donatt

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu gdy silnik się nagrzeje (zwłaszcza po dłuższej trasie) nie chce odpalać. Rozrusznik kręci jak trzeba ale nie odpala. Na pewno się zalewa, bo bardzo czuć benzynę. Po 6 dniach u mechanika (wymiana przewodów zapłonowych, czyszczenie przepustnicy i jej adaptacja, płukanie układu chłodzenia, wymiana jakiejś rurki od podciśnienia, ) wydalem 650pln i dalej to samo. :wallbash:

Któryś z kolejnych magików po podpięciu komputera doszukał się, że czujnik temperatury zasysanego powietrza podaje wartość 145 stopni. Straszy mnie, że trzeba wymienić przepływomierz. :( To dość kosztowna sprawa dla mnie, wiec chciałbym wiedzieć czy to na pewno to. Nie chce wyrzucić w błoto 800pln. Dodam, ze spalanie wzrosło o 2-3 litry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG i podaj dokładnie jaki błąd pokazuje.

U mnie problem z odpaleniem ciepłego silnika tkwił w czujniku temp. cieczy chłodzącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kumpla w skodzie tez tak bylo to padl czujnik halla..wymienil i pali jak diabel w starym piecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisujecie co padło u Was, a kolega i tak nie wie co dalej. Musisz podłączyć VAG bo inaczej będziesz działał po omacku, a mechanicy Cie oskubią, co też już uczynili.

Jeśli zadałbyś sobie trud i przeczytał wszystkie udzielone odpowiedzi w liczbie cztery (4!) to wiedziałbyś, że pojawiły się już porady mówiące podłączeniu VAG... Cóż, widocznie to wysiłek ponad Twoje możliwości :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...