Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
f8af3b617b1f77fe.gif
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po kilku nocach panna młoda skarży się matce:

- Wiesz mamo już kilka nocy śpimy razem i nic, jeszcze się nie kochaliśmy...

- Ależ córeczko, może jest zestresowany ?

- Ale mamo on tylko książkę czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi!

- Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi. I tak zrobiły. Maż w łóżku czyta książkę, teściowa się

kładzie i leży, nagle maż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła teściowa z łóżka i do córeczki:

- Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął się do mnie dobierać.

- Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...

_________________________________________________

Siedzi facet w barze i w pewnej chwili wchodzi piękna dziewczyna. Facet myśli, jakby tu do niej zagadać. Długo myśli, myśli, próbuje wymyśleć coś oryginalnego dla tak pieknej dziewczyny. Nagle ona wstaje i wychodzi. Facet załamany, chce wybiec za nią, ale tak mu się głupio zrobiło. Boi się, że już nigdy jej nie zobaczy...Aż w końcu

ona wraca. Okazało się, że poszła do łazienki. Facet dalej kombinuje, jakby tu zagadać. W końcu uznał, że podejdzie i powie to, co mu ślina na język przyniesie, a może sie uda. Wstaje, otrzepuje się, pięknym krokiem podchodzi do owej dziewczyny, uśmiecha sie szarmancko i pyta:

- Srałaś?

:polew:

Opublikowano

<Ynka> a jak się małżeństwo rozchodzi to większe prawa do dziecka ma żona!

<asecen> doprawdy? a czemuż to?

<Ynka> bo to kobieta rodzi dzieci :)

<asecen> dobra, to może w ten sposób:

<asecen> czy jeżeli podchodzę do automatu, wrzucam złotówkę i z automatu wypada puszka coli - to ta cola jest moja, czy automatu?

<Ynka> ...

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Prosze odstawic napoje, jak ktos spluje sobie monitor to bedzie to tylko i wylacznie jego wina :decayed::polew: :polew: :gwizdanie:

http://pl.youtube.com/watch?v=1NnONcgKfxM

Opublikowano

Na początku było miło i kulturalnie... a teraz jesteśmy prawie dwa lata po

ślubie i po czterech latach znajomości i mój mąż potrafi:

-Pierdnąć bez żenady - niby niechcący ale wcześniej mu to się nie zdarzało

a

teraz bardzo często.

- Dłubie cały czas w nosie - to już bez krępacji - muszę się drzeć na

niego

żeby przestał i to na chwilę pomaga, a jak tylko się nie patrzę dłubie

znowu.

- Miesza sobie w jajkach i drapie się po tyłku długo i namiętnie).

- Rano wącha skarpetki czy się jeszcze nadają do włożenia.

- Nie myje zębów wieczorem tylko rano.

- Rzadko się kąpie (ostatnio 2-3 razy w tygodniu ale bywało że tylko raz

na

tydzień). Nie wiem czy mój facet jest jakimś wyjątkiem czy wszyscy tak z

czasem mają że przestają dbać o siebie i o to czy są przyjemni dla

otoczenia...

*****

Mój mąż:

1. Pierdzi cały czas, najbardziej wieczorem i w nocy pod kołdrą,

fuuuuujjjj

i ja musze spać w tym smrodzie.

2. W nosie dłubie też i potem te gile wyrzuca za łóżko (jak mu o tym mówię

to się wypiera, aż raz mnie tak wkurwił że mu pokazałam jego suszki i

kazałam je zamiatać, mimo, ze zaraz i tak miałam zamiar odkurzać).

3. Brudne skarpetki zostawia gdzie popadnie. I w ogóle mnie wk***ia od

dłuższego czasu

*****

Udaje, że wyciera o mnie palec, którym wcześniej wydłubał sobie śpiochy z

oczu, a poza tym pierdzi non stop, no chyba, że wali śmierdzące to wtedy

wychodzi z pokoju. Jak się irytuję i krzyczę na niego, że jest

śmierdzielem

to jeszcze bardziej go cieszy moja reakcja i wachluje np. poduszką tak

żeby

do mnie doleciało

*****

Ja też mieszkałam ze śmierdzielem przed ślubem ale wtedy tak nie grzał pod

kołdrą.

****

Mój facet jest zabawnym luzakiem. Kiedy jesteśmy na zakupach w dużym

supermarkecie zdarza mu się takie zachowanie:

Nagle zrywa się z wózkiem i szepce do mnie:

- Zwiewamy stąd, pierdnąłem.

*****

Kolega mojego faceta ma manię puszczania bąków zawsze i wszędzie.

Ostatnio wybraliśmy się do klubu z nim i jego dziewczyną, ale nie wpuścili

nas, bo impreza była zamknięta, to na odchodnym ów kolega odwrócił się i

puścił ochroniarzowi na pożegnanie bąka, którego chyba słyszeli i poczuli

wszyscy ludzie w promieniu 10 metrów.

*****

A moje Kochanie ostatnio pierdnęło w ubikacji jak robiło siusiu. Że zrobił

to bardzo głośno to się uśmiałam, a on na to:

-Prawdziwy facet jak sika to pierdzi.

*****

Mój mąż to już w ogóle niezły talent.

- Ślini się w nocy strasznie, wymieniałam już mu 3 poduszki.

- Zostawia pod poduszka zaschnięte kozy, fuuuuj!

- Śpi w koszulce, w której chodził cały dzień (rąbał drzewo, grzebał przy

aucie itp) Rano go zrypałam o to, że się nie wykąpał i na dodatek poszedł

spać w tej koszulce. Często mu się to zdarza.

- Jak ściąga skarpetki to wygrzebuje nimi bród między paluchami.

- Drapie się po głowie strzepując łupież z głowy.

- Zapomina do czego służy szczoteczka i pasta do zębów, często ma resztki

jedzenia na zębach ten biały nalot.

- Na tyłku ma dziury na slipkach, dość często muszę kupować nowe, chociaż

on

woli te z dziurami.

- Jak już idzie się wykapać to zostawia po sobie dużo włosów i tych i

tamtych.

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę.

*****

Mój miał zwyczaj chować skarpetki pod fotel. Jak przychodzili znajomi,

zawsze cosik im waniało. Nie dawał się zreformować, w końcu ułożyłam jego

brudne skarpetki na klawiszach pianina i zamknęłam klapę. Właśnie przyszli

goście i poprosili o muzykę. Szybciej zamknął piano, niż je otwierał. Od

tej

pory miałam spokój - wrzucał skarpetki za lóżko.

*****

Ja jestem mężatka od roku ale jeszcze przed ślubem mój mąż zaczął sobie

bekać. Na jego brudne skarpetki porozrzucane po domu (na szczęście ich nie

wącha) znalazłam fajny sposób: Wrzucam mu je do aktówki i potem się musi

wstydzić; zaczęło działać bo coraz rzadziej je zostawia. Przyznam wam się,

że mi też się czasem zdarza pierdnąć, tak jak jemu, ale tylko sporadycznie

i

zawsze obracamy to w żart.

A jak on nie umyje zębów to wtedy pozwalam mojemu psu wejść do lóżka i do

niego się przytulam. Jak on tego nie lubi!!!

Zawsze wtedy wstaje i idzie umyć zęby, no a ja muszę wyrzucać psa z łóżka.

*****

E tam. Przesadzacie szanowne Panie. Ja pierdzę, żona pierdzi. A od

niedawna

mamy psa Labradora - samca i tez wali zdrowo.I nikt nie narzeka ani ja,

ani

żona ani pies. Więc dajcie spokój. Swojski smrodek nie zaszkodzi. A nie

bądźcie zbyt wymagające, bo Enriqe Iglesias by nawet na was nie spojrzał.

Więc cieszcie się waszymi pierdziszami i módlcie się, żeby nie zamienili

was

na młodsze egzemplarze, bo zabiorą ze sobą kasę i będzie płacz i

zgrzytanie

zębów.

*****

Ja przed każdym pierdem wsuwam sobie palec w okrężnice i sprawdzam czy

jest

pusto, ostatnio chciałem puścić pierdka a puściłem kupacza.

*****

Mój niedoszły narzeczony poczęstował mnie herbatą w słoiku po dżemie który

właśnie się skończył (!!!) Mamusia wyjechała i wszystkie naczynia były

brudne w zlewie. To mnie zmusiło do myślenia. A zaproponowałam że może

fajniej by było jakby ją wlał do jednej z puszek po piwie stojących

licznie

na stoliku . Nic nie załapał. Po chwili zastanowienia powiedział ze do

puszki się kiepsko nalewa...

*****

Mój mąż chodzi po domu w bokserkach i kiedy siada, przynajmniej połowa

klejnotów wypada mu z nogawki (bokserki są odpowiednio rozciągnięte).

Wieczorem ma rewolucję w żołądku i odgłosy z jego trzewi nie pozwalają mi

zasnąć. Godzinami zajmuje WCet, musi czytać siedząc na tronie, jak zabiorę

z

kibelka wszystkie gazety, to czyta naklejki na środkach czystości.

Opublikowano

Kolesie mają niezłe pomysły :polew: Więcej po kliknięciu na fotę :th:

IMG_6391.JPG?imgmax=720

Opublikowano

W samolocie lecą dwaj geje. Nagle jednemu z nich zachciało się teges...

- No dawaj Wacek nikt nie zauważy...

- Ale no co ty.. Tu jest pełno ludzi!!

- Nikt nie zauważy, zobaczysz.. Udowodnie Ci.. Wstał i głośno zapytał: Przepraszam, czy ma ktoś długopis?

Nikt nawet nie drgnął. Totalna olewa. Tym przekonał partnera i dawaj! Jazda na całego. Samolot wylądował. Wychodzą geje i reszta pasażerów. Na końcu powoli wysuwa się starszy, obrzygany facet. Podchodzi do niego stewardessa:

- Co się panu stało? Zrobiło się panu niedobrze?

- Tak - przytaknął słabym głosikiem.

- Nie mógł pan pójść do toalety?

- Zaajęta była...

- A nie mógł pan poprosić o torbę?

- Taa. Jeden poprosił o długopis to go zgwałcili.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Co mają wspólnego papuga i pedał?

- Obydwoje mają osrany drążek.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Opis sprzedazy Primery :D nic tylko kupowac:

primerasg5.th.jpg

Opublikowano

Opis sprzedazy Primery :D nic tylko kupowac:

primerasg5.th.jpg

ciekawe czy ktos sie skusi :D

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=ep3x9xj1tnU&feature=related

Śmieszne może nie jest ale efekt fajny :naughty: :gwizdanie: Polecam popatrzeć też na przedmioty które macie pod ręką :th: Jeśli już było to sory :wink4:

Opublikowano
16a65a4fa645925bdp5.jpg
Opublikowano

Diego :polew: :polew: :polew: Twój indeks? :polew: Ale komuś psikusa zrobili :polew::decayed:

Opublikowano

Diego :polew: :polew: :polew: Twój indeks? :polew: Ale komuś psikusa zrobili :polew::decayed:

NIE :chytry::przebiegly:

Opublikowano

w połączeniu z zestawem magnetyzerów 2 x powietrze + 2 x paliwo zadowala się od 4,5 do 6,7 l/100 km. Fabrycznie ma 140 KM ale dziwnym trafem po drobnej naprawie tempomatu nabrało dużo większego wigoru, zakładam podmianę sterownika od wersji 170 KM, f

Opublikowano

w połączeniu z zestawem magnetyzerów 2 x powietrze + 2 x paliwo zadowala się od 4,5 do 6,7 l/100 km. Fabrycznie ma 140 KM ale dziwnym trafem po drobnej naprawie tempomatu nabrało dużo większego wigoru, zakładam podmianę sterownika od wersji 170 KM, f

Nowak_zg wyprzedziles mnie :wallbash:,ja chcialem wkleic caly post :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w połączeniu z zestawem magnetyzerów 2 x powietrze + 2 x paliwo zadowala się od 4,5 do 6,7 l/100 km. Fabrycznie ma 140 KM ale dziwnym trafem po drobnej naprawie tempomatu nabrało dużo większego wigoru, zakładam podmianę sterownika od wersji 170 KM, f

Nowak_zg wyprzedziles mnie :wallbash:,ja chcialem wkleic caly post :polew: :polew: :polew:

Tosz to jakiś koszmar, a nie humor! A ja tak zawsze sobie marzyłem o 2.7BiT, a teraz bede musiał kupić 2.0TDi :polew:

Kolega jest nie zły. Całe forum leży na glebie!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.