Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spotykają się dwaj przyjaciele

- Cześć, dawno cię nie widziałem. Gdzie przepadłeś?

- W szpitalu leżałem. Nerwy leczyłem.

- Co leczyłeś?

- NERWY, KU*WA!!!

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 08:56 _________________________________________________Przychodzi mąż do domu późną porą.

Żona:

- Dlaczego wracasz tak późno?

Mąż:

- Korek był...

Żona:

- Jaki korek, oszuście! W nocy korek?

Mąż:

- Nie mogliśmy go wyciągnąć...[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 08:57 _________________________________________________Do gabinetu chirurga plastycznego wchodzi kobieta w średnim wieku:

- Chciałabym mieć większe oczy.

- 30.000,- złotych

- Cooooooooooo??

:polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 08:59 _________________________________________________W jednym z komunalnych mieszkań ktoś bez przerwy smarował ściany toalety gównem. Mieszkańcy długo myśleli i w końcu obili mordę profesorowi, dlatego że tylko on jako jedyny wychodząc z toalety mył ręce.

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 09:01 _________________________________________________Żona do szefa domu pogrzebowego:

- Chciałabym, żeby mój mąż został pochowany w błękitnym garniturze.

- Ależ proszę panią! Czarny byłby bardziej odpowiedni!

- Tu jest zaliczka. Ma być błękitny!

Na pogrzebie nieboszczyk jest w pięknym błękitnym garniturze.

- Bardzo panu dziękuję. Gdzie nabyliście taki piękny garnitur?

- Mieliśmy kolejny pogrzeb i nieboszczyk był już ubrany w błękitny garnitur. Spytałem się wdowy czy możemy pochować jej męża w czarnym. Zgodziła się, więc... zamieniliśmy głowy.

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skoro juz o pilce.. :wink4:

http://wiadomosci.onet.pl/1775455,11,item.html

:polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 14:42 _________________________________________________To mnie rozjeb.lo.. :polew:

http://wiadomosci.onet.pl/3647513,relacjetv.html[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 15:09 _________________________________________________cd.

http://wiadomosci.onet.pl/3647139,relacjetv.html

:polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano

Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie. Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie.

Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem:

- Wiesz, o czym już, całkiem zapomniałem?

- O czym?

- O seksie.

- Ty stary pierniku! Nie stanąłby ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy!

- Wiem, ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go, chociaż w ręce.

I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fiuta do ręki. Od tego czasu co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kacie ogrodu a jego fiuta trzymała w ręku 89- letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach:

- Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda, czego ja nie mam?!

- Parkinsona...

Opublikowano
http://pl.youtube.com/watch?v=dmN1iynbnRk&feature=related[br]Dopisany: Czerwiec 25, 2008, 12:17:51 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=nhjOEwIcNFI&feature=related Majdan dał ciała :polew:
Opublikowano

Hehe... jasne. Przez 9 miesięcy w roku nie da się tam normalnie funkcjonować na zewnątrz ze względu na temperaturę.

Opublikowano

Hehe... jasne. Przez 9 miesięcy w roku nie da się tam normalnie funkcjonować na zewnątrz ze względu na temperaturę.

Co Ty gadasz, Pakistańczycy i Malaje dają radę w kaloszach i szmatach na łbie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.