Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ruska mafia..................

:polew:
Opublikowano

Powinny być przepisy regulujące regularne badania po przekroczeniu jakiegoś wieku kierowcy :)

I niech taki zaparkuje obok Ciebie pod "tesco" :thumbdown:

_________________________________________________

michau http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=28

Opublikowano

Powinny być przepisy regulujące regularne badania po przekroczeniu jakiegoś wieku kierowcy :)

I niech taki zaparkuje obok Ciebie pod "tesco" :thumbdown:

powinni również podwyższyć wiek zdających na minimum 20 lat

Opublikowano

Powinny być przepisy regulujące regularne badania po przekroczeniu jakiegoś wieku kierowcy :)

I niech taki zaparkuje obok Ciebie pod "tesco" :thumbdown:

powinni również podwyższyć wiek zdających na minimum 20 lat

Ja mam świadectwa takich kierowców niemalże dookoła auta :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Powinny być przepisy regulujące regularne badania po przekroczeniu jakiegoś wieku kierowcy :)

I niech taki zaparkuje obok Ciebie pod "tesco" :thumbdown:

powinni również podwyższyć wiek zdających na minimum 20 lat

Dlaczego ? Ja mam 20lat i prawko od 18. Lepiej pozabierac tym dziadziusia 80 letnim.

Opublikowano

Ale to przecież "TAKI" a nie "TAXI" :decayed::naughty:

Opublikowano

Powinny być przepisy regulujące regularne badania po przekroczeniu jakiegoś wieku kierowcy :)

I niech taki zaparkuje obok Ciebie pod "tesco" :thumbdown:

powinni również podwyższyć wiek zdających na minimum 20 lat

Dlaczego ? Ja mam 20lat i prawko od 18. Lepiej pozabierac tym dziadziusia 80 letnim.

tak jak to jest u naszych zachodnich sąsiadów, jak spowoduje wypadek powyżej jakiegoś tam wieku( w tej chwili nie pamiętam) to traci prawko dożywotnio, a dostaje bezpłatny bilet na komunikację miejską :wink4:

sorka za ot :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Boże, kto to wymiślił.............................

Opublikowano

Pewnego razu w mieszkaniu na 7. piętrze w bloku w Gdyni pojawiła się czarna plama. Minął dzień i właściciel mieszkania dostał udaru mózgu i zmarł.

Po tygodniu czarna plama pojawiła się w mieszkaniu na 6. piętrze. I wkrótce właściciel umarł od udaru mózgu.

Minął jakiś czas i plama pojawiła się na suficie w mieszkaniu Wiesława Kocimąki. Ten od razu zadzwonił do administracji:

- Na suficie w moim mieszkanku pojawiła się czarna plama. Można zamówić ekipę do remontu? A ile będzie to kosztować? ILE, KU**A JEGO MAĆ?! - krzyknął Wiesław.

I dostał udaru mózgu.

Opublikowano

Pewnego razu w mieszkaniu na 7. piętrze w bloku w Gdyni pojawiła się czarna plama. Minął dzień i właściciel mieszkania dostał udaru mózgu i zmarł.

Po tygodniu czarna plama pojawiła się w mieszkaniu na 6. piętrze. I wkrótce właściciel umarł od udaru mózgu.

Minął jakiś czas i plama pojawiła się na suficie w mieszkaniu Wiesława Kocimąki. Ten od razu zadzwonił do administracji:

- Na suficie w moim mieszkanku pojawiła się czarna plama. Można zamówić ekipę do remontu? A ile będzie to kosztować? ILE, KU**A JEGO MAĆ?! - krzyknął Wiesław.

I dostał udaru mózgu.

to napewno byla Gdynska Spoldzielnia Mieszkaniowa :evil:

potwierdzam,autopsja :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.