Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozwalil mnie opis auta, a wlasciwie jeden punkt... no i sam tytul... a wszedlem bo patrze na opis aukcji i mysle sobie WTF... o co chodzi z tym HATLAYN... no i po chwili juz wszystko wiedzialem...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5805045

Opublikowano

Mały chłopczyk dzwoni na pogotowie:

- Halo!? Czy to pogotowie? Proszę szybko przyjechać! Tu u nas wujek z ciocią w windzie utknęli! Sądząc po odgłosach, to ciocia jest ranna!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chciałem sprawdzić jakich tu mamy modów i zauważyłem że jeden ma wybitnie duuuużą wiedze którą dzieli sie z wszystkimi :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html;sa,showPosts;start,0 i tak przez dobrych kilka stron :notworthy:

Małe OT:

Nie widzę nic złego w tym, że ktoś wita wszystkich nowych użytkowników forum. Także przecząc temu co napisałeś o jego wiedzy - zauważ, że udziela się na forum technicznym.

Opublikowano

chciałem sprawdzić jakich tu mamy modów i zauważyłem że jeden ma wybitnie duuuużą wiedze którą dzieli sie z wszystkimi :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html;sa,showPosts;start,0 i tak przez dobrych kilka stron :notworthy:

a ja chciałem ci napisać, że to nie jest żadne forum supportujące auta audi. Tylko forum fascynatów i tych, którzy chcą innym pomóc.

A moderator to nie jest ktoś, kto musi mieć mega wiedzę i koniecznie naprawiać innym auta.

Niezły początek, a teraz liczymy na twoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Opublikowano

chciałem sprawdzić jakich tu mamy modów i zauważyłem że jeden ma wybitnie duuuużą wiedze którą dzieli sie z wszystkimi :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html;sa,showPosts;start,0 i tak przez dobrych kilka stron :notworthy:

z takim początkiem nie wróżę Ci tutaj dobrej przyszłości :gwizdanie:

Opublikowano

Wejscie kolega ma mocne, to trzeba przyznać :nabijasie:

Opublikowano

chciałem sprawdzić jakich tu mamy modów i zauważyłem że jeden ma wybitnie duuuużą wiedze którą dzieli sie z wszystkimi :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html;sa,showPosts;start,0 i tak przez dobrych kilka stron :notworthy:

a ja chciałem ci napisać, że to nie jest żadne forum supportujące auta audi. Tylko forum fascynatów i tych, którzy chcą innym pomóc.

A moderator to nie jest ktoś, kto musi mieć mega wiedzę i koniecznie naprawiać innym auta.

Niezły początek, a teraz liczymy na twoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.

spoko spoko kolego z czadu jeżdżący A2ką :tongue4:

chciałem sprawdzić jakich tu mamy modów i zauważyłem że jeden ma wybitnie duuuużą wiedze którą dzieli sie z wszystkimi :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html;sa,showPosts;start,0 i tak przez dobrych kilka stron :notworthy:

z takim początkiem nie wróżę Ci tutaj dobrej przyszłości :gwizdanie:

spoko wróżbito :polew:

chciałem sprawdzić jakich tu mamy modów i zauważyłem że jeden ma wybitnie duuuużą wiedze którą dzieli sie z wszystkimi :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html;sa,showPosts;start,0 i tak przez dobrych kilka stron :notworthy:

Małe OT:

Nie widzę nic złego w tym, że ktoś wita wszystkich nowych użytkowników forum. Także przecząc temu co napisałeś o jego wiedzy - zauważ, że udziela się na forum technicznym.

z tego co zauważyłem przez ostatnie 20stron jego postów to 80% jest " :hi: " , 10% " witam "lub "powitał" a reszta to posty w technicznym , które są powieleniem tego co już było , wielki mi moderator :notworthy:
Opublikowano

Panowie, nie dajcie się sprowokować !!!

Przeczytajcie mój podpis pod postem.

To jest 'Strefa Śmiechu" a nie dział dyskusji z ludźmi, którzy zamiast powiedzieć "dzien dobry" obrażają innych

Czy w regulaminie nie ma nic na temat kultury wypowiedzi ?

Do Pani/Pana dzikun :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet)

Aby nie było całkowitego OT :

Przychodzi facet do seksuologa i mówi:

- Panie doktorze, nie wiem co się dzieje. Gdy się tak kocham ze swoja żoną, to widzę przed oczami takie czerwone światełko. Co to jest?

- Panie, jedziesz już pan na rezerwie!

Opublikowano

chciałem sprawdzić jakich tu mamy modów i zauważyłem że jeden ma wybitnie duuuużą wiedze którą dzieli sie z wszystkimi :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html;sa,showPosts;start,0 i tak przez dobrych kilka stron :notworthy:

ciekawe ze krytykuje ktos kto wypowiedzi w dzialach technicznych ma liczbe 0 slownie ZERO. a ogolna raptem 1.

jezeli nie masz nic ineteresujacego do powiedzenia to zapraszamy na INNE FORUM. np. pudelek albo....

Opublikowano

nie wiem czy już to było na tym forum

http://kondzio02.wrzuta.pl/film/yyL6RJ6OxG/audi_s8

ps. sorki że wpakowałem na ten wątek ale nie wiedziałem za bardzo gdzie :kox:

Opublikowano

nie ma jak dobrze naklejone znaczki

aVW66ii.jpg[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 20:43 _________________________________________________ktoś wynalazł nowe paliwko http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,816426,10[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 16:00 _________________________________________________a tu jak ktoś nie ma pomysłu na zamontowanie anteny Cb http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,810965,31

Opublikowano

wycinek z jakiegoś forum

http://fun.kretyn.com/house.jpg

Opublikowano

ktoś wynalazł nowe paliwko http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,816426,10[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 16:00

jesli moge wtracic - ON to skorot od "Olej Napedowy" a oni tam maja poprostu "Naped Olejowy"....

Opublikowano

albo NOS :kox:

Opublikowano

NOS do diesela :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________http://www.humorpage.pl/obrazki2/inne/google_kwiatki.jpg

http://www.humorek.com.pl/c52/w/38.jpg,

http://www.calusy.pl/wp-content/uploads/2007/11/biedak.jpg

http://aha44.pl/images/zoom/UDUHXY/viewsize/dbac_o_paznokcie_to_podstawa.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.