Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://pl.youtube.com/watch?v=FCz7GRTMdqQ

a to chłopaków podejrzeli :polew:

Musze sie odniesc do tego bo mnie szlag trafia...

A wiesz ze oni mogli przewozic akurat osobe z aresztu do prokuratury w innej miejscowosci, albo z jednego aresztu do drugiego w innej miejscowosci? (tzw. konwój) wcale nie musieli właczac sygnałów swietlnych i dzwiekowych i poza terenem zabudowanym mogli spokojnie naginać przepisy....

sry za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy takim natężeniu ruchu z tego co wiem muszą mieć włączoną sygnalizacje... tym bardziej, że naginają przepisy...[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:45_________________________________________________inaczej... nie muszą miec dźwięków włączonych, ale "koguty" tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy kologo Matiz konwoje jezdza w pojedynczych autach? Jeżeli to był konwój to powinien mieć jeszcze jakaś obstawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa palki które nadużywają koloru niebieskiego a Ci niewiadomo czy sie bawili czy po prostu mieli ważna sprawę do załatwienia ;) widziałem kiedyś policje i pogotowie pędzili przez miasto na sygnale puściłem sie za nimi i po paru kilometrach zjechali na parking Ja wróciłem w korek i sobie wyszli z karetki panowie z radiowozu nieoznakowanej skody i po papierosku :/ za jakieś 5 min karetka mnie juz sama minęła na sygnale... tak mi sie przypomialo sorki za ot :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy kologo Matiz konwoje jezdza w pojedynczych autach? Jeżeli to był konwój to powinien mieć jeszcze jakaś obstawe!

Jestes smieszny xD nigdy konwoje takie z miasta do miasta wiozac przestepce niegroznego nie maja obstawy ! Czasami nawet jak konwoje ida z 700km to jada sami tyle ze w 5 policjantów.. Nie kloc sie bo wiem mam ojca policjanta który juz siedzi 35 lat w tym!

inaczej... nie muszą miec dźwięków włączonych, ale "koguty" tak

A skad wiesz czy nie mial? W tych Transitach są małe stroboskopy na przodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Każdy prawdziwy miłośnik motoryzacji powinien raz w życiu rozbić auto z wypożyczalni" Ten ma to już za sobą :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=K1HvdNfFRAo&feature=related

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 20:34_________________________________________________

od kiedy kologo Matiz konwoje jezdza w pojedynczych autach? Jeżeli to był konwój to powinien mieć jeszcze jakaś obstawe!

Jestes smieszny xD nigdy konwoje takie z miasta do miasta wiozac przestepce niegroznego nie maja obstawy ! Czasami nawet jak konwoje ida z 700km to jada sami tyle ze w 5 policjantów.. Nie kloc sie bo wiem mam ojca policjanta który juz siedzi 35 lat w tym!

inaczej... nie muszą miec dźwięków włączonych, ale "koguty" tak

A skad wiesz czy nie mial? W tych Transitach są małe stroboskopy na przodzie...

kolego chyba nie mieli stroboskopow te auta z naprzeciwka byly zabardzo zaskoczone tym transitem wyskakujacym na czolo zeby tam bylo cos co mruga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-s-line-C7141040.html

Popatrzcie na zdjecia... Łodafak ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opis też jest niezły :polew:

:zemdlal: :laghing2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie odniesc do tego bo mnie szlag trafia...

A wiesz ze oni mogli przewozic akurat osobe z aresztu do prokuratury w innej miejscowosci, albo z jednego aresztu do drugiego w innej miejscowosci? (tzw. konwój) wcale nie musieli właczac sygnałów swietlnych i dzwiekowych i poza terenem zabudowanym mogli spokojnie naginać przepisy....

sry za ot

Kolego Matiz a wiesz co to jest pojazd uprzywilejowany?????

Jeśli nie to Ci powiem-jest to pojazd używający sygnałów świetlnych i dźwiękowych o zmiennym tonie (brak chociażby jednego już go nie czyni takim pojazdem). A poza tym czy zdajesz sobie sprawę z tego że kierowca karetki, radiowozu, czy samochodu strażackiego jadąc do "zdarzenia" na sygnałach powoduje wypadek przez wymuszenie pierwszeństwa odpowiada za to tak jak każdy? Bo to że go ktoś przepuści to jest jego dobra wola-nic i nikogo nie zwalnia z nieprzestrzegania przepisów bo to są samochody uprzywilejowane a nie zwolnione z przestrzegania przepisów drogowych. Jeśli jest Ci to obce to "kodeks o ruchu drogowym" w dłoń i się poucz... Koniec :ot:

Pozdro[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 09:20_________________________________________________Matiz i niech Cie ten szlag nie trafia... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> > > >24 OZNAKI, ŻE JUŻ JESTEŚ DOROSŁY:

> > >1. Rośliny w domu żyją i nie można ich wypalić...

> > >2. Nie wyobrażasz sobie seksu w wąskim łóżku.

> > >3. Masz więcej żarcia niż piwa w lodówce.

> > >4. O 6:00 rano wstajesz, a nie idziesz do łóżka.

> > >5. Twoja ulubiona piosenka leci w windzie.

> > >6. Oglądasz TVN Meteo.

> > >7. Twoi znajomi rozwodzą się i pobierają, zamiast rzucać i chodzić.

> > >8. Ze 130 dni wakacji przechodzisz na 14.

> > >9. Jeansy i sweter to nie jest już ubiór wyjściowy...

> > >10. To Ty dzwonisz na policję z powodu zbyt głośnej muzyki u sąsiadów.

> > >11. Rodzina swobodnie żartuje przy Tobie o seksie.

> > >12. Nie wiesz, o której zamykają McDonalda.

> > >13. Ubezpieczenie za samochód spadło, ale Twoje rachunki wzrosły.

> > >14. Dajesz psu specjalne żarcie zamiast resztki z McDonalda.

> > >15. Spanie na wersalce powoduje u Ciebie ból pleców.

> > >16. Nie ucinasz sobie drzemek od południa do 18:00.

> > >17. Kolacja i film to juz całość zamiast początek randki...

> > >18. Zjedzenie kubełka skrzydełek z kurczaka o 3:00 nad ranem spowoduje

> potężną niestrawność zamiast ukoić żołądek.

> > >19. Do apteki idziesz po Ibuprom i Ranigast, a nie po prezerwatywy i test

> ciążowy.

> > >20. Butelka wina za 10 zł to nie jest już "całkiem niezły alkoholik".

> > >21. Właściwie to jesz śniadanie w porze śniadania.

> > >22. "Nigdy już się tak nie nachlam" jest zastępowane przez "Nie umiem już

> tak pić jak kiedyś"

> > >23. 90% czasu przed komputerem poświęcasz na prace.

> > >24. Czytasz tę listę, szukając desperacko jednego punktu, który by Cię

> nie dotyczył, ale nic nie uratuje Twojego starego dupska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak dlugo jak celem zycia dziewczyn bedzie slub, bedzie depresja Maja depresję, bo myślały, że mężczyźni umieją kochać, jak kobiety. Te, co są dłużej mężatkami (ponad 10 lat) i dawno obudziły się ze snu, jakoś się pogodziły z męskim egoizmem i traktują mężów jak podludzi (inaczej się nie da), ale te naiwne początkujące jeszcze się łudzą, że tylko one źle trafiły i są w szoku, jak wyborcy po wyborach zdziwieni brakiem realizacji obietnic wyborczych.""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...