Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem studentką weterynarii. Dzisiaj w ramach ćwiczeń dostałam zadanie masturbacji świni w celu pobrania próbki spermy. Jestem 19-letnią dziewicą, która swoją pierwszą przygodę erotyczną zaliczyła z knurem.

:polew: :polew:

to jest fejk :polew: nie ma 19to letnich dziewic :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

padłem :polew:

sorry, zeby nie bylo ot:

cyt.

<kiełbas> jestem j**anym mordercą :/

<ja> o co ci chodzi?

<kiełbas> wracałem wczoraj wieczorem do domu samochodem ojca...

<kiełbas> no i nagle coś mi się wjebało prosto na maskę

<kiełbas> ja cały wkurwiony bo stary mnie za***ie i przestraszony bo nie widziałem kogo lub co ja potrąciłem

<kiełbas> patrze w lusterko a tam kot ledwo się rusza... żal mi go było strasznie bo wiesz jak ja kocham zwierzęta

<kiełbas> chciałem żeby tak nie cierpiał i wziąłem z bagażnika siekierkę... dobiegłem do niego... normalnie aż łzy miałem w oczach

<kiełbas> ale go dobiłem...

<kiełbas> ale nagle wyskoczył jakiś koleś i zaczął się na mnie drzeć że mu kota zabiłem siekierą

<kiełbas> ja mu mówię że go potrąciłem i nie chciałem żeby cierpiał to go dobiłem

<kiełbas> mówię że pokażę mu maskę bo musi być jakieś wgniecenie czy krew...

<kiełbas> podchodzimy naprzeciwko samochodu... a tam k**wa na masce leży inny kot :/

<ja> o f*ck !

Więcej... http://www.kretyn.com/najlepsze,page-2#ixzz0baxkTsaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byś tak się czuł jak by ci ktoś na spocie a4 rozbił :gwizdanie: samo życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profeska skok nie na glowke do wody :naughty:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 17:04_________________________________________________

zajeb**i sprzegło pewnie pierwszy raz o tym słysza :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś się wkurwił:)

przed każdą wielkanocą od kilku lat pojawia sie ten filmik :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy oszacowali że jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych, wiec jeden plemnik niosąc połowę materiału genetycznego 37,5 MB.

W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy.

Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę.

W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych.

Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie!

Jedna wada...

Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 19:25_________________________________________________1. Wejdź na: www.maps.google.pl

2. Wybierz "Pokaż trasę".

3. W adresie początkowym wpisz "Tokio".

4. W adresie końcowym wpisz "San Francisco".

5. Kliknij "Pokaż trasę".

6. Zobacz instrukcje w punkcie 24 i 38

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Zobacz instrukcje w punkcie 24 i 38

słyszałem że tam w stanach to przy kupnie fury dostajesz gratis w postaci kajaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...