Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewne amerykanskie malzenstwo, w ktorym mezczyzna nie mogl niestety miec dzieci, postanowilo skorzystac z uslug tzw. zastepczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbednych ustalen i formalnosci malzonek wyszedl na golfa, zostawiajac zone w oczekiwaniu na przybycie specjalisty. Przypadek sprawil, ze w tym samym dniu w miasteczku zjawil sie objazdowy fotograf, specjalizujacy sie w zdjeciach dzieci. Zadzwonil do drzwi w nadziei na zarobek.

- Dzien dobry, madame, ja jestem...

- Alez wiem, oczekiwalam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do srodka.

- Ooo, doprawdy? - zdziwil sie fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuje sie w dzieciach...

- Wspaniale, wlasnie o to chodzilo mezowi i mnie. - mowi kobieta i po chwili pyta sploniona z emocji: - To gdzie zaczniemy?

- No coz - odpowiada fotograf - mysle, ze moze pani zdac sie zupelnie na mnie. Mam duze doswiadczenie. Z reguly zaczynam w kapieli, tak ze dwa - trzy razy, pozniej zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnoscia pare w lozku. Nieraz doskonale efekty osiaga sie na dywanie w salonie... Naprawde mozna sie wyluzowac...

- Dywan w salonie... - Mysli kobieta. - Nic dziwnego, ze mnie i Harryemu nic nie wychodzilo...

- Droga pani, nie moge gwarantowac, ze kazde bedzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale jezeli wyprobuje sie kilkanascie pozycji, jezeli strzele z szesciu - siedmiu roznych katow, wowczas jestem pewien, ze bedzie pani zadowolona z rezultatu...

Kobieta z wrazenia zaczela wachlowac sie gazeta, a facet nawija dalej:

- Musi sie pani rowniez liczyc z tym, ze w tym zawodzie, podczas roboty, czlowiek caly czas jest w ruchu. Krece sie tu i tam, wchodze i wychodze nieraz kilkanascie razy w ciagu minuty, ale prosze mi wierzyc, ze rezultaty mojej pracy rzadko zawodza oczekiwania...

Kobieta usiadla przy otwartym oknie, spocona z wrazenia...

- Ha! A zeby pani widziala, jak wspaniale wyszly mi pewne blizniaki! Zwlaszcza biorac pod uwage trudnosci, jakie ich matka robila mi przy wspolpracy...

- Taka byla trudna? - spytala mdlejacym glosem kobieta.

- Straszliwie... Zeby uczciwie zrobic robote, musielismy pojsc do parku. Ale byl cyrk! Ludzie tloczyli sie dookola ze wszystkich stron, zeby zobaczyc mnie w akcji... TRZY GODZINY! Prosze sobie tylko wyobrazic: TRZY GODZINY ciezkiej fizycznej pracy! Matka caly czas sie darla i jeczala tak glosno, ze z trudem moglem sie skoncentrowac. W koncu musialem sie spieszyc, bo zaczynalo sie robic ciemno. Ale naprawde sie wkurzylem, kiedy wiewiorki zaczely mi obgryzac sprzet...

- Sprzet... - glos kobiety byl ledwo slyszalny. - Chce pan powiedziec, ze wiewiorki naprawde obgryzly panu... khem.. sprzet..?

- Hehehe, a skadze, polamalyby sobie zeby, twardy jest jak hartowana stal... No coz, jestem gotow, rozstawie tylko statyw i mozemy sie zabierac do roboty.

- STATYW ?

- No a jakze, musze na czyms oprzec te armate, za ciezka jest, zeby ja stale nosic... Prosze pani! Prosze pani!!! Jasna cholera, ZEMDLALA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO jeszcze raz powtórzysz się to Ci kropka zasadzę za zamęt, czytaj trochę, a nie tylko paplasz co Ci najdzie na klawiaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO jeszcze raz powtórzysz się to Ci kropka zasadzę za zamęt, czytaj trochę, a nie tylko paplasz co Ci najdzie na klawiaturę

nie przesadzaj :facepalm: ile ma stron oglądać wstecz? cały wątek może, zeby zobaczyć czy jakiś filmik/dowcip był? śmiech na sali

żeby nie było OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO jeszcze raz powtórzysz się to Ci kropka zasadzę za zamęt, czytaj trochę, a nie tylko paplasz co Ci najdzie na klawiaturę

nie przesadzaj :facepalm: ile ma stron oglądać wstecz? cały wątek może, zeby zobaczyć czy jakiś filmik/dowcip był? śmiech na sali

Jak już wlazłeś między wódkę a zakąskę to po pierwsze jak ktoś śledzi na bieżąco(szczególnie on gdzie go pełno) to wie kiedy było i nie ma powtarzania po drugie jak cofnie sie 2-3 strony do tyłu to się nic nikomu nie stanie.

PS. za***isty filmik tylko nie każdy włada tym językiem ale co tam aby wstawić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO jeszcze raz powtórzysz się to Ci kropka zasadzę za zamęt, czytaj trochę, a nie tylko paplasz co Ci najdzie na klawiaturę

nie przesadzaj :facepalm: ile ma stron oglądać wstecz? cały wątek może, zeby zobaczyć czy jakiś filmik/dowcip był? śmiech na sali

Jak już wlazłeś między wódkę a zakąskę to po pierwsze jak ktoś śledzi na bieżąco(szczególnie on gdzie go pełno) to wie kiedy było i nie ma powtarzania po drugie jak cofnie sie 2-3 strony do tyłu to się nic nikomu nie stanie.

PS. za***isty filmik tylko nie każdy włada tym językiem ale co tam aby wstawić :facepalm:

tym językiem posługuje się większość świata lub chociaż go rozumie :wink: może czas się doszkolić :whistling: EOT kolego "moderatorze"

tym razem z napisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO jeszcze raz powtórzysz się to Ci kropka zasadzę za zamęt, czytaj trochę, a nie tylko paplasz co Ci najdzie na klawiaturę

Chudi:shock3: patrzyłem dokładnie 3 strony do tyłu i nie widziałem tego (jeśli faktycznie było na poprzednich stronach to wybacz:rolleyes:), tym bardziej że wyżej pierwszy raz się pomyliłem co Bieniek zauważył.

Mi tego nie musisz mówić bo sam to kontroluję przecież :naughty:

Dokładnie sprawdziłem 20 ostatnich stron (do początku lutego) i nigdzie tego nie ma co wrzuciłem wyżej, przy okazji poprawiłem swoje obrazki które na nowym forum nie pokazuje w starszym kodzie.. Także chudi coś nie teges z tym zastrzeżeniem do mnie.

Tak więc ea8b3f14b40a8ee7ff3999b2a6bfaf02.jpg:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO jeszcze raz powtórzysz się to Ci kropka zasadzę za zamęt, czytaj trochę, a nie tylko paplasz co Ci najdzie na klawiaturę

Chudi:shock3: patrzyłem dokładnie 3 strony do tyłu i nie widziałem tego (jeśli faktycznie było na poprzednich stronach to wybacz:rolleyes:), tym bardziej że wyżej pierwszy raz się pomyliłem co Bieniek zauważył.

Mi tego nie musisz mówić bo sam to kontroluję przecież :naughty:

Dokładnie sprawdziłem 20 ostatnich stron (do początku lutego) i nigdzie tego nie ma co wrzuciłem wyżej, przy okazji poprawiłem swoje obrazki które na nowym forum nie pokazuje w starszym kodzie.. Także chudi coś nie teges z tym zastrzeżeniem do mnie.

Tak więc http://dajlajka.pl/obrazki/ea8b3f14b40a8ee7ff3999b2a6bfaf02.jpg :decayed:

Chyba ja Ci wpierdolę :whip2: patrz -> http://a4-klub.pl/showthread.php?5-Strefa-%A6miechu&p=2759113&viewfull=1#post2759113 pięć stron w tył i co Ty na to :stupid2:następnym razem upewnij się na 100% jeśli chcesz ripostować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Ja lookałem na filmiki z YT :decayed:

Ale przeglądając ostatnie 20 stron to w cholerę się powtarza różnych linków/filmików masakra :facepalm:

Jak by nie było to tego linka co dałeś, nie zauważyłem wtedy :grin: Bo taka para z pewnością wszystkim zostanie w pamięci :polew:

Przynajmniej riposta nie była zła :decayed:

Dodam na wytłumaczenie acad15ec3ddeafba998468f52df2977a.jpg:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawienie takiej drogi to jedno, a druga sprawa to polscy kierowcy. Nikt tam nie jechał 40km/h Koniec ograniczenia jest dopiero za uskokiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...