Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mogłem sie powstrzymać:grin: u mnie pod robota parkuję A4 B5 i chyba jest to Chromo Line:polew::polew::polew:

zrobie foty wnętrza bo mnie zabiło:grin:

-pokrowce imitujące kubełki i w chu... chromu i sportu:polew:

cf71fb366534.jpg

6f0319abec0e.jpg

9bbda547368b.jpg

69feefd815ff.jpg

3904e756bffc.jpg

Opublikowano

Może nie śmieszne ale warte obejrzenia.

Opublikowano

Może nie śmieszne ale warte obejrzenia.

:naughty:

Opublikowano

Rozmawia dwóch kolesi

- kupiłem swojej żonie audi, w ciągu 9 sekund osiąga stówę...

- a ja swojej wagę, 140 ma w ciągu sekundy....

Opublikowano

Muzułmańskie dziecko w Skandynawii pyta mamę:

- Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm?

- No więc tak, Ali… Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludzie pracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ich krajów i dostawać zasiłki… no wiesz – dopłaty do czynszu, kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam. Na tym polega socjalizm.

- Ale mamo, czy ci głupi biali ludzie nie wściekają się, że tak jest?

- Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm!

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

Z życia wzięte. ...

Mój kolega jakis czas temu zareczyl się.

Ślub i wesele miało się odbyć w przyszłe święta.

Z racji tego ze prowadzi sporą firmę która rodzice przepisali mu ją z powodu podeszlego wieku podsunal pannie intercyze do przeczytania aby sie z nia zapoznała.

Skończyło się tym ze dostal centralnie w lewe oko pierscionkiem zareczynowym i wylądował na okulistyce z poważnym uszkodzeniem oka.

Na razie oko ma ograniczone pole widzenia.

Ale stwierdził że: teraz widzę o wiele lepiej.... :decayed:

Opublikowano

przebijają naszych Dlatego Chiny nie grają w Pucharze Świata

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Łatanie dziury po białorusku - YouTube

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

devastation nie zrób tak samo ze swoim kotem Pokazałem psu jego odbicie w lustrze :wink:

Opublikowano

Na jakim kanale mozna obejrzec bramki reprezentacji ???

Na TVP Historia....

Opublikowano
Z życia wzięte. ...

Mój kolega jakis czas temu zareczyl się.

Ślub i wesele miało się odbyć w przyszłe święta.

Z racji tego ze prowadzi sporą firmę która rodzice przepisali mu ją z powodu podeszlego wieku podsunal pannie intercyze do przeczytania aby sie z nia zapoznała.

Skończyło się tym ze dostal centralnie w lewe oko pierscionkiem zareczynowym i wylądował na okulistyce z poważnym uszkodzeniem oka.

Na razie oko ma ograniczone pole widzenia.

Ale stwierdził że: teraz widzę o wiele lepiej.... :decayed:

Powinien jeszcze odszkodowanie wywalczyć :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Z życia wzięte. ...

Mój kolega jakis czas temu zareczyl się.

Ślub i wesele miało się odbyć w przyszłe święta.

Z racji tego ze prowadzi sporą firmę która rodzice przepisali mu ją z powodu podeszlego wieku podsunal pannie intercyze do przeczytania aby sie z nia zapoznała.

Skończyło się tym ze dostal centralnie w lewe oko pierscionkiem zareczynowym i wylądował na okulistyce z poważnym uszkodzeniem oka.

Na razie oko ma ograniczone pole widzenia.

Ale stwierdził że: teraz widzę o wiele lepiej.... :decayed:

:decayed:

Opublikowano
Z życia wzięte. ...

Mój kolega jakis czas temu zareczyl się.

Ślub i wesele miało się odbyć w przyszłe święta.

Z racji tego ze prowadzi sporą firmę która rodzice przepisali mu ją z powodu podeszlego wieku podsunal pannie intercyze do przeczytania aby sie z nia zapoznała.

Skończyło się tym ze dostal centralnie w lewe oko pierscionkiem zareczynowym i wylądował na okulistyce z poważnym uszkodzeniem oka.

Na razie oko ma ograniczone pole widzenia.

Ale stwierdził że: teraz widzę o wiele lepiej.... :decayed:

co za frańca :kwasny:

dobrze Gościu zrobił :thumbup1: z tym że powinien Jej oddać prawym sierpowym .

Opublikowano

A na grzyba mu ten ślub?? Bez tego o wiele łatwiej ;)

Wysłane z iPad'a przez Tapatalk

Opublikowano
Z życia wzięte. ...

Mój kolega jakis czas temu zareczyl się.

Ślub i wesele miało się odbyć w przyszłe święta.

Z racji tego ze prowadzi sporą firmę która rodzice przepisali mu ją z powodu podeszlego wieku podsunal pannie intercyze do przeczytania aby sie z nia zapoznała.

Skończyło się tym ze dostal centralnie w lewe oko pierscionkiem zareczynowym i wylądował na okulistyce z poważnym uszkodzeniem oka.

Na razie oko ma ograniczone pole widzenia.

Ale stwierdził że: teraz widzę o wiele lepiej.... :decayed:

co za frańca :kwasny:

dobrze Gościu zrobił :thumbup1: z tym że powinien Jej oddać prawym sierpowym .

Wystarczylo ze zabral jej Q5 i zablokowal karte kredytowa

Pani jest teraz mocno wyru.... w d....

Opublikowano

Dev, sprawdź skrzynkę... Sorry za OT.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.