Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej jakis swist spod maski slychac :mysli: ,probowalem rozpiac te weze w grodzi i byly tak zassane ,ze sie troche napocilem :good:

a co z hamulcami i turbem?

ta pompa daje -0,6 bo sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Hamulce ok, turbo jeszcze chyba tak nie chodzi jak powinno. :no:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 20:34_________________________________________________Logi wykluczaly lewe powietrze w dolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dalej jakis swist spod maski slychac :mysli: ...

Artur a na postoju jak dasz tak do 3000 RPM ten świst jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty nie wiesz że turbo świszczy :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 20:53_________________________________________________Daj głośniej radio to świstu nie będzie :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty nie wiesz że turbo świszczy :gwizdanie:

No właśnie , bo jakby nie było według logów dopiero w okolicach tych obrotów Twoja gwizdałka się budzi :gwizdanie: :kox:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: nie slyszeliscie tego

To się nazywa fobia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Twoje na sprzedaż http://aukcjewp.wp.pl/audi-a4-avant-2006r-2-0tdi-quattro-i1761080553.html koś Ci zrobił fotki po BT 2011 :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 21:08_________________________________________________

Sa

Według mnie świst to tylko i wyłącznie nieszczelność w dolocie , może i przez to turulum tak późno się budzi ... VACum nie robiło by tak głośnego świstu , chociaż może się mylę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Twoje na sprzedaż http://aukcjewp.wp.pl/audi-a4-avant-2006r-2-0tdi-quattro-i1761080553.html koś Ci zrobił fotki po BT 2011 :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 21:08_________________________________________________

Sa

Według mnie świst to tylko i wyłącznie nieszczelność w dolocie , może i przez to turulum tak późno się budzi ... VACum nie robiło by tak głośnego świstu , chociaż może się mylę :mysli:

vacum ma wymienione bo tamto dawało -0,3 czyli dwa razy za mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vacum ma wymienione bo tamto dawało -0,3 czyli dwa razy za mało.

Ale nie wierzę , że nieszczelny układ VAC spowoduje tak słyszalny świst ... raczej to dolot ... Artur mówiłeś mi , że rozbierałeś i czyściłeś el. dolotu , może masz jakąś nieszczelność Turbo > IC > kolektor ssący ( > głowica ) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur to , ze nie ma "lewego" powietrza w dolocie to raczej wiadomo ( bo tam jest ciśnienie , a nie podciśnienie :wink4: ) jedynie może być nieszczelność i powietrze sobie ucieka gdzieś przez tą nieszczelność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi to wykarzą ?

Nieszczelność w dolocie - niedoładowanie :wink4:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 21:41_________________________________________________Kuzyn ma [b5 2.5TDI] i mi gadał , że jak tam był u jakiegoś swojego "machanika" to ten mu powiedział , że w 2.5 turbo tak jakby działa "na dwa razy" ( nie śmiejcie się bo nie znam się na tym silniku :no::embarrassed: ) ... po drugie właśnie ten kuzyn mi gadał , że gdzieś do 2500/2600RPM "idzie" w miarę dobrze , ale powyżej dostaje dopiero dopierdola :mysli: chociaż nie mam pojęcia jak to możliwe :think2::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...