Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=4iovOSAc_9Q&feature=player_embedded[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:48_________________________________________________Ojciec z synem idą ulicą.

Dziecko całą drogę marudzi:

- Tato, kup mi lody, no kup mi lody, no kup...

Ojciec w końcu nie wytrzymuje:

- Ja też bym zjadł loda, ale pieniądze mamy tylko na wódkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Opinie na temat 2.5 TDI V6 slyszalem rozne - i te dobre i te złe. A kto się boi, ten nic nie będzie mieć :decayed:

Poza tym - budżet mam do 22 tys, ma być diesel, a 110KM to jakoś dla mnie za mało :kox:

Coś będzie wiadomo więcej, to pisać - siedzę w Norwegi, ale forum codziennie przeglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować.

Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:

- No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę.

- Jedną, szefie.

- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?

- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.

Szefa zatkało.

- Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?!

- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby...

- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?

- Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.

- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!

- Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:56_________________________________________________Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept...

- k**wa Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta j**ana żarówka![br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 22:08_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=Zst4fyqGzuY

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzwonilem do pana od A4 i autko jest do ogladniecia w Bestwinie, kupil go juz w polsce a zostalo sprowadzone w zeszlym roku z niemiec. Jesli ktos ma niedaleko niech podjedzie :)

Poprosilem go o numer VIN i powiedzial ze nie ma problemu i wysle mi go do 2 godzin bo teraz go nie ma w domu.

Wiec jesli Gryfi nam go sprawdzi bedziemy wiedziec juz ciut wiecej.

Przykro mi bardzo ale samochód nie posiada historii serwisowej więc równie dobrze może mieć 700 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: s

wiesz jak to jest zaufaj polakowi ;/... jedyna szansa jeszcze coś vag'iem wyniuchać... albo okiem fachowca... :mysli:

a jak tam plany ze środą? (bo ja mam 50% że będę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała :hi:

Podjedziemy, podłączymy vag, weźmiemy czujnik grubości lakieru i się obada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin z biologii. Profesor pyta studentkę:

- Ile nasienia ma mężczyzna w czasie wytrysku?

- No, tak na pełną buzię.

- Nie, nie. Źle mnie pani zrozumiała, chodziło mi o ilość, nie o objętość.

- To będą w takim razie dwa łyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co tu jakoś tak cicho ostatnio ? Wszyscy na urlopy wybyli czy jak ? :)

A wracając do spota ... pomoże mi ktoś zrobić logi mojego złomka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co tu jakoś tak cicho ostatnio ? Wszyscy na urlopy wybyli czy jak ? :)

A wracając do spota ... pomoże mi ktoś zrobić logi mojego złomka ?

sam se zrób :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...