Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem czemu Miron się chce się przeprowadzić w góry... Tutaj filmik od niego z pracy:

http://www.sadistic.pl/maly-wypadek-w-magazynie-vt24952.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Już wiem czemu Miron się chce się przeprowadzić w góry... Tutaj filmik od niego z pracy:

http://www.sadistic.pl/maly-wypadek-w-magazynie-vt24952.htm

Pewnie go szukają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty to jadasz :D......

wole nie wiedzieć :polew:

Nie śmiej się z niego może po prostu jak robił zdjęcie to to się jeszcze trochę ruszało :decayed:

wole nie uruchamiać wyobraźni ani snuć domysłów ... ale życzę smacznego :slina::polew: :polew:

Nie ruszały się :wink4: były już bez domków, bebechy były odcięte, wygotowane 3 razy (w wodzie najpierw z muszlami, następnie bez muszli, potem w wywarze z winem), na koniec zapieczone w paście :>

W zamrażarce mam jeszcze około 150 samych stóp winniczków, dzisiaj do skonsumowania poszło około 100 :tongue4: przez wakacje raz poszedłem pozbierać nad Wisłę :gwizdanie:

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota musimy sie dogadać...czy jedziemy na golonko czy do Nałęża...no chyba,że Auchan :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota musimy sie dogadać...czy jedziemy na golonko czy do Nałęża...no chyba,że Auchan :wink4:

No to panowie na podjęcie decyzji macie czas,bo nie wiem gdzie wbijać... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota musimy sie dogadać...czy jedziemy na golonko czy do Nałęża...no chyba,że Auchan :wink4:

No to panowie na podjęcie decyzji macie czas,bo nie wiem gdzie wbijać... :mysli:

tez myślę,że do Chybia i tym razem też skonsumuję cosik innego :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to obojętne :cool1:

Wojtek ale jak będziesz dzwonił do nich to niech tym razem będą przygotowani i jakieś Go Go żeby zorganizowali :kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam taka gruba kucharka to Ci zatańczy :kox:

To dlatego Miron po ostatnim pobycie u was wrócił taki szczęśliwy i znowu chce jechać na grilla do was :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś rano na myjni i umyłem swoja padlinę :decayed: Kapkę odżyła w końcu ostatni raz myłem ją w sierpniu :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 09:43_________________________________________________

jest tam taka gruba kucharka to Ci zatańczy :kox:

To dlatego Miron po ostatnim pobycie u was wrócił taki szczęśliwy i znowu chce jechać na grilla do was :decayed:

Miron poczuł by lepiej klimat w lecie bo teraz jest już zimno i ciemno :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...