Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

to jest najładniejszy z golfów ale i tak kupa.

Ja kiedyś miałem ładniejszego- czerwonego pirelli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

to jest nic zadnej duszy nic specjalnego zadnego wypasu poprostu golf jakich nie malo

dla Ciebie nic specjalnego bo byś się do niego nie zmieścił :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________oczywiście bez obrazy... sam nie jestem dużo mniejszy :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nic zadnej duszy nic specjalnego zadnego wypasu poprostu golf jakich nie malo

dla Ciebie nic specjalnego bo byś się do niego nie zmieścił :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________oczywiście bez obrazy... sam nie jestem dużo mniejszy :decayed::naughty:

ty też chyba nie bardzo się mieścisz siemianku bo boczki już trochę wypchnięte :polew:

... oczywiście bez obrazy[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:04_________________________________________________a tak n a marginesie ... nie wydaje ci się trochę damski- zwłąszcza w tej bieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głownie wszystko co zwiazane z handlem interentowym i komputerami u nas w firmie (katalogi cenniki prezentacje i inne pierdoły) i troche papierkoej roboty.

A w praktyce wygląda to tak że robi się to gdzie się jest potrzebnym. Czasem trzeba pakować towar na magazynie, czasami trzeba go porozwozić, połazić po bankach, urzedach itepe...

Jestem urządzeniem wielofunkcyjnym :> :> :>

Nawet czasem w sklepie sprzedaje jak się ekpedientka rozchoruje jakaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy na to?

a4 club(pisane razem) z rozszerzeniem eu ale linka nie da się wysłć.

Sprawdźcie to.

Mają spoty w bielsku co dwa tygodnie w niedzielę o 15 na stacji tesco lub auchan.

Boniu widzę że w tamtym clubie też jesteś? :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:49_________________________________________________ma ktoś złącze diagnostyczne starego typu na 4 piny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...