Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Jakiś placyk dzisiaj - bo sypie dość ? :rolleyes:

ja jestem za :) .. wlasnie piastowska od dworca do hulanki walilem boki na prostej .. ale jestem pojebany :) .. ale drogi bielusienkie .. polecam :D

:good: :good: :good::polew: :polew: nie będę zaprzeczał :):hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to ze od tygodnia jak koncze dzien na parkingu pod decathlonem to ... zamiast przejechac na baku calym 650 km to polowy juz nie mam a na liczniku tylko 200 km przybylo :D .. i to pewnie 100 jeszcze zrobilem w miejscu :D ... hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może moje wysokie spalanie da się jakoś logicznie wytłumaczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś placyk dzisiaj - bo sypie dość ? :rolleyes:

ja jestem za :) .. wlasnie piastowska od dworca do hulanki walilem boki na prostej .. ale jestem pojebany :) .. ale drogi bielusienkie .. polecam :D

z tym się zgadzam :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Fakt, drogi są fajne :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 13:21_________________________________________________ja też tak mam. Jak ostatnio na szerokiej jechałem z 30km/h depnąłem i szedłem biegami po kolei do góry aż doszedłem do tego że jechałem z prędkością może 40km/h a na liczniku miałem 230km/h :):decayed:

Tylko potem sobie tak pomyślałem że jakbym trafił na jakiś bardziej przyczepny fragment to zbierałbym częsci skrzyni biegów i napędu z całej drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast przejechac na baku calym 650 km

Chyba nie lejesz do pełna pod korek, ja tyle robiłem jak nie lałem z odpowietrznika.

Najmniej na pełnym baku z odpowietrznika zrobiłem około 350km i musiałem jechać na stacje bo miałem tylko opary :gwizdanie:

Z odpowietrznika wchodzi dodatkowe 8-9l, raz nalałem ponad 69 na Shellu w Świętoszówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik :D podjedz gdzieś na kryty parking .... zostaw auto na chodzi i kuknij pod dół czy coś nie kapie ja tak wykryłem nieszczelność pompy... może jakiś wężyk .... albo faktycznie kręcenie się .... ale ty dużo nie kręciłeś, jak byliśmy w tej Wiśle to długo tam żyłowałem auto, a paliwa w brew pozorom nie ubyło tak dużo. [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 14:11_________________________________________________hee dzisiaj po wymianie świeczek... to auto mnie dopiero co zobaczyło a już było na chodzi :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast przejechac na baku calym 650 km

Chyba nie lejesz do pełna pod korek, ja tyle robiłem jak nie lałem z odpowietrznika.

Najmniej na pełnym baku z odpowietrznika zrobiłem około 350km i musiałem jechać na stacje bo miałem tylko opary :gwizdanie:

Z odpowietrznika wchodzi dodatkowe 8-9l, raz nalałem ponad 69 na Shellu w Świętoszówce.

serio .. pelny bak .. powiedzmy 58 - 61 l ... ok 650 km miasto/trasa .... co tydzien leje do pelna :) wiec nie jest to jeden przypadek ktory mi sie zdarzyl ... pomijajac rezerwe ktora byla w baku zawsze

ale jestem pojebany :)

z tym się zgadzam :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

siemian psi pyrtku z kundla d*py :D .. wiem .. nie potwierdzaj mi tego co wiem :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio .. pelny bak .. powiedzmy 58 - 61 l

Ale z czy bez odpowietrznika?

a co to kur_wa za różnica jak zawsze tankuje tak samo...[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:20_________________________________________________a po drugie u mnie po odpowietrznimu moge upchać max. 3-4 litry... więc u Ciebie te pozostałe 5 to chyba leci po butach i spodniach :)

Nie wiem, może nikt Ci nie powiedział że ten olej napędowy na błotniku, zderzaku, butach, spodniach, się nie liczy i nie ulega spaleniu... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to kur_wa za różnica jak zawsze tankuje tak samo...[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:20_________________________________________________a po drugie u mnie po odpowietrznimu moge upchać max. 3-4 litry... więc u Ciebie te pozostałe 5 to chyba leci po butach i spodniach :)

Nie wiem, może nikt Ci nie powiedział że ten olej napędowy na błotniku, zderzaku, butach, spodniach, się nie liczy i nie ulega spaleniu... :decayed:

hyhyhyhy :polew: siemian wrocil i ma sie calkiem dobrze jak widac :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:24_________________________________________________siemian ... nagrali cie na imprezie w kaprun :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nagrali jak ostatnio tankowałeś z kolegami... Ach te wasze zabawy...

633919091476951343.jpg

A tu po ostatniej wizycie Marioliniego i tankowaniu "do pełna"...

r373614_1735309.jpg

To już wiem czemu rok temu stacja w ustroniu płoneła... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest popyt na 1,9 TDI :(

Jak już pisałem koledze zwineli B7-kę. Dzisiaj mówił, że jeszcze dwie 1,9 zostały skradzione wśród jego znajomych. Jedną zwinęli bezpośrednio z zamkniętego podwórka.

U nas na forum też dwie ostatnio zginęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...