Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nikt nie chce na zlot jechać? Są jeszcze wolne miejsca, a jakby co to można się ze mną zabrać.

Z tego co słyszałem to bezpieczniej byłoby PKS'em niż na fotelu pasażera ,z Tobą za kierownicą :evil2:. :cool1: :gwizdanie:

Mówią tak wszyscy co Cię znają więc pewnie sam pojedziesz bo ludziska się będą bali o swoje serducha :polew: :polew: :polew:.

Bez urazy ale coś w tym musi być skoro kilka osób mówi to samo :oczko:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie chce na zlot jechać? Są jeszcze wolne miejsca, a jakby co to można się ze mną zabrać.

Z tego co słyszałem to bezpieczniej byłoby PKS'em niż na fotelu pasażera ,z Tobą za kierownicą :evil2:. :cool1: :gwizdanie:

Mówią tak wszyscy co Cię znają więc pewnie sam pojedziesz bo ludziska się będą bali o swoje serducha :polew: :polew: :polew:.

Bez urazy ale coś w tym musi być skoro kilka osób mówi to samo :oczko:.

huuuj z serduchem ... ja sie boje ze galke skrzyni biegow pomyli z moim kolanem albo czym innym co gorsza :D:polew: :polew: :polew:

czolem :hi:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 07:00_________________________________________________lokajcie do wnetrza :polew: :polew: :polew:

http://otomoto.pl/bmw-635-d-C12637660.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiadomo co się podziało. Zerwało okłądziny ze sprzęgła. Ale dwumas też już by długo nie pociągnął bo jest "przeciągnięty".

Pare fotek na szybko:

d2.jpg

d3.jpg

d4.jpg

d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiadomo co się podziało. Zerwało okłądziny ze sprzęgła. Ale dwumas też już by długo nie pociągnął bo jest "przeciągnięty".

Pare fotek na szybko:

d2.jpg

d3.jpg

d4.jpg

d1.jpg

Siemian za chwile to chyba nie będzie w tym aucie części, której byś nie wymieniał... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiadomo co się podziało. Zerwało okłądziny ze sprzęgła. Ale dwumas też już by długo nie pociągnął bo jest "przeciągnięty".

Pare fotek na szybko:

d2.jpg

d3.jpg

d4.jpg

d1.jpg

Siemian za chwile to chyba nie będzie w tym aucie części, której byś nie wymieniał... :gwizdanie:

pewnie tak... Przebieg robi swoje... Wydaje mi się że po 230 tys. km sprzęgło miało prawo się sypnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiadomo co się podziało. Zerwało okłądziny ze sprzęgła. Ale dwumas też już by długo nie pociągnął bo jest "przeciągnięty".

Pare fotek na szybko:

d2.jpg

d3.jpg

d4.jpg

d1.jpg

Siemian za chwile to chyba nie będzie w tym aucie części, której byś nie wymieniał... :gwizdanie:

pewnie tak... Przebieg robi swoje... Wydaje mi się że po 230 tys. km sprzęgło miało prawo się sypnąć

a gdzie to robisz jak Wojtka ni e ma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Już po wakacjach ;( Pogoda barowa :decayed:

Za to przywitała mnie koperta, a w środku:

669e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Teren zabudowany jak chu.j :wallbash: Dobrze, że twarzy dobrze nie widać, bo coś mi się wydaje, że to będzie musiało obyć się bez punktów bo na 10 sobie nie moge pozwolić :gwizdanie: j**ane chu.jki ze SM.

Do kazdego auta od razu montowałem CB a tutaj zawsze są jakieś pilniejsze wydatki. :wallbash: to teraz mam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile miałeś?

Ja już mam autko. Chłopaki chyba coś zle wydech przykręcili bo coś się głośniej zrobiło... :mysli: :mysli:

Ogólnie dużo mniej telepie na postoju, nie ma takiego metalicznego harkotu i jest git..

....a i nawet biegi się da zmieniać :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja ślepy.... :polew:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 18:11_________________________________________________

pisze na zdjęciu przecież zawsze ... :tongue4:

nie wiem. Nigdy jeszcze zdjęcia nie dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...