Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

:hi:

Już po wakacjach ;( Pogoda barowa :decayed:

Za to przywitała mnie koperta, a w środku:

669e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Teren zabudowany jak chu.j :wallbash: Dobrze, że twarzy dobrze nie widać, bo coś mi się wydaje, że to będzie musiało obyć się bez punktów bo na 10 sobie nie moge pozwolić :gwizdanie: j**ane chu.jki ze SM.

Do kazdego auta od razu montowałem CB a tutaj zawsze są jakieś pilniejsze wydatki. :wallbash: to teraz mam :wallbash:

z tego co wiem to jak są dwa auta na fotce to się trzeba odwoływać i jest wielka szansa wygranej sprawy :)[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 18:38_________________________________________________a tak wogole to Ty jedziesz lewym czy prawym pasem? :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 18:39_________________________________________________18.03 masz wakacje? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to jak są dwa auta na fotce to się trzeba odwoływać i jest wielka szansa wygranej sprawy :)

jaśniej? :mysli: Może jakbym akurat jechał dokładnie obok niego to tak, ale tutaj marnie to widzę :no:

a tak wogole to Ty jedziesz lewym czy prawym pasem? :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

I prawym i lewym :kox: Pewnie wyprzedzałem tego busika :wink4:

18.03 masz wakacje?

Napisałem, że jak wróciłem to czekała na mnie koperta na przywitanie :gwizdanie: Z wakacji przyjdzie na święta w grudniu jak bakuś wspomniał :gwizdanie: c**jki ze SM widocznie nie wyrabiają z obrabianiem fotek bo 3 tygodnie temu też dostałem z marca fotkę... Stawiają trójnóg na jakimś zadupiu gdzie stoi jedna stodoła, same pola dookoła, byle jest tabliczka teren zabudowany i łapią każdego kto ich nie zauważy nawet "emerytów" :thumbdown::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No mnie też spotkało dziś to wątpliwe szczęście -dostałem z Pszczyny fotkę z 16.03.2010

90/50 w zabudowanym gdzieś :gwizdanie:.

Masakra :wallbash: autko ma fotkę zrobioną od tyłu ,kierowcy ni ma na focie-może coś pokombinuję ,że nie wiem ,kto w tym dniu prowadził moje wozidełko. :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

No mnie też spotkało dziś to wątpliwe szczęście -dostałem z Pszczyny fotkę z 16.03.2010

90/50 w zabudowanym gdzieś :gwizdanie:.

Masakra :wallbash: autko ma fotkę zrobioną od tyłu ,kierowcy ni ma na focie-może coś pokombinuję ,że nie wiem ,kto w tym dniu prowadził moje wozidełko. :gwizdanie: :wink4:

Z tyłu to masz easy.... też dostałem taką fotkę jakieś 2 tygodnie temu i też zrobioną 16.03 :naughty: Na tej drodze w stronę Jankowic Cię pstrykneli? :decayed: Powiesz, że z powodu odległego terminu nie pamiętasz kto prowadził i nawet nie będą drążyć tematu :good: Mandat bez punktów będzie. Masz szczęście, że 90/50 bo 1km/h więce i masz widełki wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje oferty dobrych A4 B5 w dieselu na sprzedaż mogą być też passaty jesli ktos cos wie pisac :>

Tak się składa, że kumpel ma sprowadzoną B5 2000r. 1.9TDI czarny metalic, jeden właściciel. A wczoraj przywiózł passata w dieslu ale jeszcze go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje oferty dobrych A4 B5 w dieselu na sprzedaż mogą być też passaty jesli ktos cos wie pisac :>

Tak się składa, że kumpel ma sprowadzoną B5 2000r. 1.9TDI czarny metalic, jeden właściciel. A wczoraj przywiózł passata w dieslu ale jeszcze go nie widziałem.

zarzuć jakimś linkiem lub fotkami jesli masz, a jak bedziesz coś wiecej o tym passacie wiedział to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pany!

Mógłby mi ktoś wy-Etkować numer króćca (kołnierza) przewodu płynu chłodzącego czy jak się to tam nazywa...do AFN 1998

Chodzi mi o to, co jest w miejscu zaznaczonym na obrazku (pod tymi rurkami;) :

20090416470.jpg

jak potrzeba to mój VIN: WAUZZZ8DZWA188312

bo mi cieknie, a podobno TOPRAN'a się nie opłaca kupować, wiec muszę szukać w ASO, a zanim im wytłumaczę to lepiej numerem im zasadzić...

Dozgonna wdzięczność w zamian ;)

pozdro

ps. to nie mój silnik, więc nie piszcie, że mam brudny ;) zdjęcie zapożyczone z neta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

No mnie też spotkało dziś to wątpliwe szczęście -dostałem z Pszczyny fotkę z 16.03.2010

90/50 w zabudowanym gdzieś :gwizdanie:.

Masakra :wallbash: autko ma fotkę zrobioną od tyłu ,kierowcy ni ma na focie-może coś pokombinuję ,że nie wiem ,kto w tym dniu prowadził moje wozidełko. :gwizdanie: :wink4:

Z tyłu to masz easy.... też dostałem taką fotkę jakieś 2 tygodnie temu i też zrobioną 16.03 :naughty: Na tej drodze w stronę Jankowic Cię pstrykneli? :decayed: Powiesz, że z powodu odległego terminu nie pamiętasz kto prowadził i nawet nie będą drążyć tematu :good: Mandat bez punktów będzie. Masz szczęście, że 90/50 bo 1km/h więce i masz widełki wyżej...

Dzięki za słowa otuchy :notworthy:

:hi: :hi:

na pkt. się ścigacie :naughty:

Broń Cię Panie Boże :decayed: :decayed: :decayed:

ps. to nie mój silnik, więc nie piszcie, że mam brudny ;) zdjęcie zapożyczone z neta :D

Strasznie brudny ten silnik na focie ,którą ściągnąłeś z neta

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...