Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Silver&Black avant by lemon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi a4 b6

-rok 2002

-1.9 tdi 130 ps

-5 biegow

-4 elektryczne szyby

-radio z cd audi concert

-klima 2-strefowa

-rolety w tylnych drzwiach i roleta bagaznika

-worek na narty

-6 poduszek

-podlokietniki przod i tyl

-halogeny

pare modow narazie niewiele,ale to dopiero poczatek:

-xenon 6000k

-felgi 16' (stan drog w moim regionie pozostawia wiele do zyczenia)

-opony przod Pirelli P6000 205/55 , tyl nokian NRe 205/55

-znaczki s-line grill

-znaczki s-line listwy drzwiowe

-no i standad-wymiana oleju,filtry oraz malowanie zderzaka i blotnika(rysy i zadrapania...)

dsc02340b.jpg

dsc02347h.jpg

dsc02354j.jpg

dsc02356a.jpg

dsc02359r.jpg

dsc02364sx.jpg

dsc02366.jpg

dsc02370z.jpg

dsc02374c.jpg

Duzy rozmiar - prawy przycisk myszy/pokaz obraz

Plany? Czas pokaze napewno sciemka szyb,wirus,dokladki s-line?rns-e?

Pozdrawiam wszystkich :wink4:

Opublikowano

Osobiście uważam, że lepiej jest najpierw zrobić z niego S-Line, a potem znaczki naklejać ;)

Opublikowano

Osobiście uważam, że lepiej jest najpierw zrobić z niego S-Line, a potem znaczki naklejać ;)

Chłopak ma rację :hi: Bo trochę to w oczy razi :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ladny wzor felg :good: szkoda ze male no ale jak nie masz wyjscia.... pierwsze co bym zrobil na Twoim miejscu to pomalowanie dokladek zderzakow w kolor nadwozia

ps

nie chwal sie takimi rzeczami jak naklejki S-line

koledzy na forum sa bardzo wrazliwi na takie rzeczy :gwizdanie:

Opublikowano

Felgę chciał chłopak pokazać, a Wy go besztacie.....ech :naughty:

W sumie golasek, a 4x el szyby ma i rolety w drzwiach :> To są właśnie największe dziwactwa AUDI.

Opublikowano

A co to za model felg?

  • 1 rok później...
Opublikowano

dlaczego sprzedajesz? :blink: zderzak widzę zmieniłeś - nie żal Ci? :tongue4: widzę, że już rok przejeździłeś nią ale mimo wszystko :thumbdown::)

Opublikowano
  • Autor

A no cos tam przy nim podlubalem... Troche zal i mam dylemat :> ale jak to mowia czas na zmiany :kox:

Opublikowano

dlaczego ludzi w balona robisz z tym s-linem? :confused4: obyś tylko brał nowe auto także ze stajni Audi :good:

Opublikowano
  • Autor

W zasadzie to napisalem,ze stary zderzak itd dodaje do auta a reszte bede tlumaczyl przy ewentualnym ogladaniu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.