Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Fr0styyy. napisał:


Jechać specjalnie 700km trochę mi się nie widzi a w najbliższym czasie raczej pod Poznaniem nie będę miał okazji być, hmm. Poza tym jednym błędem o otwartym obwodzie od wstecznego światła nie ma jakichś innych objawów..

Sent from prodiż S6 Edge
 

No skoro to Cię nie drażni... ;)

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Wyświetleń 632,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba najpierw skłonie się ku sprawdzeniu czujnika wstecznego ;)

Sent from prodiż S6 Edge

Opublikowano
  • Autor

Masz skrzynię automatyczną prawda?

Opublikowano

Witam,
Czy przez uszkodzona przepływke mogę mieć strasznie nieczuły gaz jak skrzynia i silnik są zimne ? Znaczy się wciskam do oporu i rusza powoli po 2-3 sekundach.

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, ropello napisał:

Witam,
Czy przez uszkodzona przepływke mogę mieć strasznie nieczuły gaz jak skrzynia i silnik są zimne ? Znaczy się wciskam do oporu i rusza powoli po 2-3 sekundach.

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

Nie - to raczej wygląda na problem ze skrzynią. Do tyłu rusza normalnie?

Opublikowano

Tak do tyłu nie ma problemu. Tylko w skrzyni był remont mechatroniki robiony 40 tys km temu przez znajomego od którego odkpiłem samochód

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, ropello napisał:

Tak do tyłu nie ma problemu. Tylko w skrzyni był remont mechatroniki robiony 40 tys km temu przez znajomego od którego odkpiłem samochód

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

Potwierdzam, kierunek: skrzynia.

Opublikowano
Potwierdzam, kierunek: skrzynia.

Dziękuję, zainteresuje się tym w przyszłym miesiącu bo na razie na ma tragedi :)

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Bart-S napisał:

Masz skrzynię automatyczną prawda?

Ech, chyba wiem do czego dążysz... :/

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Fr0styyy. napisał:

Ech, chyba wiem do czego dążysz... :/

Hehe już mnie trochę poznałeś ;) Jeśli masz automatyczną skrzynię biegów to wskazanie wstecznego odpowiada sterownik skrzyni...

Opublikowano

A wtedy nie powinno być jakiś problemów z wybierakiem i ogólnie ze wstecznym biegiem?

Może dam radę pod koniec miesiąca jak będę jechał po drodze do Wrocławia wpaść na diagnozę... :(

Opublikowano

Bart-s wybieram się do ciebie. Wyślij mi proszę na Pw numer do siebie. Chciałem się umówić na diagnozę.

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Fr0styyy. napisał:

A wtedy nie powinno być jakiś problemów z wybierakiem i ogólnie ze wstecznym biegiem?

Może dam radę pod koniec miesiąca jak będę jechał po drodze do Wrocławia wpaść na diagnozę... :(

Jeśli padło połączenie potrzebne tylko przy identyfikacji wstecznego to nie. Mogą pojawić się jeszcze problemy z ruszeniem na wstecznym ale nie zawsze (wszystko zależy od konkretnej usterki).

Zawartość dodana 0 minutes later
13 minut temu, ecobuda napisał:

Bart-s wybieram się do ciebie. Wyślij mi proszę na Pw numer do siebie. Chciałem się umówić na diagnozę.

Masz w pierwszym poście i w stopce pod każdym moim postem ;)

Opublikowano

No cóż, poza tym, że nie świeci się światło i nie wiem gdzie cofam (:lol:) to nie ma żadnych jakichkolwiek najmniejszych zmian w działaniu :P

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Fr0styyy. napisał:

No cóż, poza tym, że nie świeci się światło i nie wiem gdzie cofam (:lol:) to nie ma żadnych jakichkolwiek najmniejszych zmian w działaniu :P

Jak podłączysz vcdsa to zadzwoń - sprawdzimy jeszcze kilka rzeczy.

Opublikowano

Zrobię to przy najbliższej możliwej okazji.

Opublikowano

Hej wam

jestem posiadaczem Multitronica w a4 b8 2.0 TDI CR.

Mam 2 tematy:

- Auto czasem szarpie przy ruszaniu na skreconych kolach, na prostych jest plynnie i nic sie nie dzieje

- Po zwolnieniu auta z wyzszej predkosci do jakos 10km/h slychac jakby takie chrobotanie, nie wiem jak to okreslic, z dolu silnika, nie wiem czy to z silnika czy z skrzyni biegow, tak jakby cos wpadało w wibrację i chrobotało.

Edytowane przez fx552

Opublikowano

Przegub zewnętrzny? [emoji16]

Opublikowano

Przegub moze dawac objawy szarpania przy ruszaniu? :o 

Opublikowano

Rozumiem, że objawy tylko przy skróconych kołach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.