Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Partyjka szachów


jacekm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Znajdzie się jakiś miłośnik tej zacnej gry i zechce rozegrać partyjkę szachów przez internet ?

Na zasadzie : podajemy ruch na PW i czekamy na odpowiedź.Czas odpowiedzi na ruch obojętny, może być natychmiast , może być i kilka dni. Kiedyś się grało telefonicznie, no ale w dobie internetu to troszkę śmieszne by było

Oczywiście bez dopalaczy(programy itp.). Gra ma być fair play.Jeżeli ktoś będzie korzystał z programu to, moim zdaniem, będzie oszukiwał sam siebie. Tu ma chodzić o przyjemność a nie o wynik.

Żaden ze mnie mistrz, raczej niższa półka średnia, bez rankingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam taty , bo sobie czasem lubi pyknąć :) , ale nie lepiej siąść i pograć na przykład na jakimś kurniku czy coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można ale nie zawsze jest czas. Ja zawsze chciałem rozegrać taka partyjkę "długodystansową". Przemyśleć na spokojnie kilka wariantów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można ale nie zawsze jest czas. Ja zawsze chciałem rozegrać taka partyjkę "długodystansową". Przemyśleć na spokojnie kilka wariantów :polew:

to ja tak kiedyś w liceum pykłem z kumplem i potem jakoś sie znudziło i nie wiadomo do tej pory kto wygrał i czyj jest teraz ruch :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak lepiej będzie grać online na kurniku.. Zresztą sami zobaczycie, czy rozwiązanie pomysłodawcy przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekm ja się piszę na taka partyjkę (długodystansową)

zaraz rozkładam szachy i czekam na PW - ja biorę czarne - więc Twój ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ta zabawa wygląda? Układamy szachy tak samo na planszy i jak ktoś się ruszy to wysyła SMS/PW/e-mail i na wzajem przekładamy? Wybaczcie moje zdziwienie, ale wcześniej się z tym nie spotkałem :rolleyes:

Dokładnie tak :good:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:25_________________________________________________

Jacekm ja się piszę na taka partyjkę (długodystansową)

zaraz rozkładam szachy i czekam na PW - ja biorę czarne - więc Twój ruch

OK, zaraz będzie PW[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:26_________________________________________________

:hi:

Pomysł nie nowy...

Nawet starszy od węgla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata temu, zanim zmieniłem dyscyplinę na tenis stołowy dużo w szachy grywałem :) W przyszłym tygodniu chętnie z kimś mogę zacząć jakąś partyjkę. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a nauczysz mnie grać w szachy? :)

Asiu, za słaby jestem aby uczyć online ;(

PS

Ja się nauczyłem patrząc jak gra ojciec z wujkiem :) Grywałem sporo w podstawówce, czyli jakieś 100 lat temu :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 07:54_________________________________________________

chyba jednak lepiej będzie grać online na kurniku.. Zresztą sami zobaczycie, czy rozwiązanie pomysłodawcy przejdzie.

Przejdzie, przejdzie, już sobie z Kolegą Bedi pykamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że przejdzie :). osobiście nie umiem w grać w szachy i nie mam o tym zielonego pojęcia, ale wiem że dwóch moich kumpli w średniej grywali i na gg, sms, czasami w szkole wymieniali się danymi następnego ruchu. Spoko sprawa też bym chciał taka długowieczną partyjkę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już w domciu rozkaz dałem by mi nikt nie ważył się układac szachownicy :D

a z racji tego że jestem dość wysoki to na mebelku szachownica wysoko stoi :)

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 20:21_________________________________________________i stało się jacekm mnie pokonał :hi:

musiał nieźle się przyglądać jak grał wujek z tatą

ale rewanżyk czas zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...