Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 320d e91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam szanownych ludzi,

jako że jestem fanem Audi i miałem już ich troche więc po sprzedaży eSy kupiłem nic innego jak bmw 3 :decayed: w budzie e91 czyli touring bądz avant z silnikiem 320d :kox:

samochód jest całkiem dobrze wyposażony:

  • obrotomierz
  • wycieraczki
  • schowek
  • dywaniki
  • no i rózne tego typu bajery

:naughty:

dsc04301r.jpg

dsc04310nj.jpg

20222689.jpg

pozdrawiam :)

Opublikowano

Ladnie pieknie, a zmieniles bo??

Opublikowano
  • Autor

kupiłem nowy dresik, a do audi srednio pasował :decayed:

Opublikowano

4 paski czy 2?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

piękna furka :good:

a nie wqurwia cię to pomarańczowe podświetlenie zegarów? fiaciury bodajże takie mają

Opublikowano

wreszcie poruchasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

4 paski czy 2?? :naughty: :naughty:

4 :naughty:

2 są dla lamerów :decayed:

piękna furka :good:

a nie wqurwia cię to pomarańczowe podświetlenie zegarów? fiaciury bodajże takie mają

nie, naprawde przyjemnie wyglada[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:14_________________________________________________

wreszcie poruchasz :decayed:

po to ją kupiłem :decayed:

Opublikowano

wreszcie poruchasz :decayed:

po to ją kupiłem :decayed:

no co ty, przecież to kombi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wreszcie poruchasz :decayed:

po to ją kupiłem :decayed:

no co ty, przecież to kombi :decayed:

faktycznie :confused4:

moze chociaz takie polecą na nią

1252962097byinterio500.jpg

tylko skąd ja wezme tyle eurogąbek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kamil no furka widzę że daję radę :naughty:

Od tej budy w końcu ten środek wygląda dobrze bo w poprzednich wyglądał nie ciekawie.

Jak ją zrobisz tak jak wyżej to będzie :kox:

Cholera zaraz podjadę do Ciebie i się to przetestuje :decayed:

Opublikowano

Fiaciki takie mają, fakt Tytus ale naprawdę fajnie się z takimi jeździ :evil: 200K zrobiłem punciakiem i było git :cool1:

Kamil furka bardzo fajna, czekam na jazdę próbną :gwizdanie:

Opublikowano

jak mogłeś przecież audi jest przemega , za***iście , najlepsze , najpiękniejsze , najszybsze, naj.............naj............naj , aż rzygać się chce :sick3: , no i fajnie Sokół bardzo ładna , jedzie to jako tako z tym 2.0D :cool1: :gwizdanie: , a ja se hondę kupię :decayed::kox:

Opublikowano

fajna gablota. W głębi duszy mam dylemat między B7 a takim paździochem.

Szkoda tylko że motur 2.0 a nie 3.0

Opublikowano

No fajny parch :wink4: Ciekawe jak bedzie zima po zakretach :naughty:

Opublikowano

bardzo ladne autko

ale najbardziej mi sie temat podoba :-)

pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze mody :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak mogłeś przecież audi jest przemega , za***iście , najlepsze , najpiękniejsze , najszybsze, naj.............naj............naj , aż rzygać się chce :sick3: , no i fajnie Sokół bardzo ładna , jedzie to jako tako z tym 2.0D :cool1: :gwizdanie: , a ja se hondę kupię :decayed::kox:

o dziwo własnie jedzie :)

i to całkiem przyjemnie 8,7 do 100 w serii to chyba niezle

z tym ze silnik ma inną charakterystykę niż tdiki, jest bardziej wysokoobrotowy

nie ma takiego strzału mocy jak w audi przy 2 rpm tylko równo idzie do samego konca, naprawde bardzo fajnie

fajna gablota. W głębi duszy mam dylemat między B7 a takim paździochem.

też stałem przed tym wyborem i wybrałem jak wybrałem

mysle ze lepiej :wink4:

Opublikowano

Popieram wybór Kamil :good: Precz z tendencyjnymi przekonaniami, że BMW to dla dresa i buraka. Za....ste auta i tyle jak dla mnie od pewnego rocznika.

Moje następne też będzie BMW, albo A6C6 :kox:

Po modach będzie śliczniutka :cool1:

Opublikowano

ładna

zwłaszcza 3 w kombi

na tych felgach np. 18 ori z BMW bedzie kozacko wyglądać

bdb wybór

ps. szybko sprzedałeś S3 :decayed:

Opublikowano

gratujuję furki - świerzy wyglądzik a planowane fele idmienią furke w 100% :good:

Chętnie oblukam na żywo za jednym ze zlocików ( tylko muszę się dowiedzieć kiedy Trzeńka nie będzie - to wpadnę ) :wink4:

Opublikowano

mi te trojki podobaja sie dopiero po lifcie

po prostu tyl mnie obrzydza... istny daewoo lanos

( ta wersja docelowa juz troche lepiej ( co nie znaczy ze dobrze ) bo ma sciemniony klosz )

ale po lifcie jest kox ;)

:kox:

kiedy wstawiasz 19" i glebe ?

ps. jak tam sie bawi idrive`m ;) ?

ps2. nie bedziesz chcial zrobic m-pakietu ? wg mnie wygladala by sporo lepiej

( kombiak w m-pakiecie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8902587 )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.