Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 320d e91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wreszcie poruchasz :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musisz kupić te modne przezroczyste drzwi , które montują w nowych BMW, wtedy paski od dresu , widać jak na dłoni.

Ps . zakładaj nowe fele i bedzie kox :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kiedy wstawiasz 19" i glebe ?

ps. jak tam sie bawi idrive`m ;) ?

ps2. nie bedziesz chcial zrobic m-pakietu ? wg mnie wygladala by sporo lepiej

( kombiak w m-pakiecie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8902587 )

chciałbym już wstawic te 19-tki :)

idrive - naprawde fajna sprawa, nie wiem czemu ludzie tak narzekają na niego

fakt faktem że do niektórych opcji trzeba sie przebić ale jest spoko

mpakiet :kox: ale napewno teraz nic nie bede z tym robił[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:20_________________________________________________http://allegro.pl/item745838415_lampa_tylna_bmw_3_e91_kombi_m_power.html w dobrej cenie, ale facet ma tylko ze zewnetrzne :confused4:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:23_________________________________________________co myslicie o tych felgach ?

http://www.showcarscene.de/muratbmw.htm

sa do kupienia na allegro w dobrej cenie i sie zastanawiam

Opublikowano

wreszcie poruchasz :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

te ori lepsze

bo.... nie lubie felg firmy asa ;)

Opublikowano

Kierownica paskudna :no:

Opublikowano

wreszcie poruchasz :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja też chyba kombi wlecę ale 3.0 d bo dawno nie :sex: w aucie :)

Fajny ten Bizon :)

Opublikowano

wreszcie poruchasz :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja też chyba kombi wlecę ale 3.0 d bo dawno nie :sex: w aucie :)

Fajny ten Bizon :)

no nie mów, że sokół nie mógł dobrze zakisić ogóra w S3 :tongue4:

złożyć fotele i akurat wypięta dupeczka wystaje do pieska :banan1::naughty: :naughty:

Opublikowano

Na pieski trzeba uważać bo potrafią ugryźć :)

Opublikowano

super autko, ale szukaj od razu Mpasztetu. :kox:

Opublikowano
  • Autor

wreszcie poruchasz :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja też chyba kombi wlecę ale 3.0 d bo dawno nie :sex: w aucie :)

Fajny ten Bizon :)

no nie mów, że sokół nie mógł dobrze zakisić ogóra w S3 :tongue4:

złożyć fotele i akurat wypięta dupeczka wystaje do pieska :banan1::naughty: :naughty:

teraz bede jak jon lajoine :naughty:

Opublikowano

Gruby ziom :kox::cool1:

Opublikowano

no no Kamil teraz tylko sesja jak PABLO i :kox:

PABLO ....

55d47a0848.jpeg

I NIE MA CHU*A WE WSI :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

GANGSTA :evil:

a po sesji będzie już tak:

brakuje tylko guna i stripizerki :decayed:

mówisz- masz...

1111.jpg

GANGSTA MADAFAKAAAA

Opublikowano

sokół fajna bumka :naughty:

wiesz co jest dobre, ale z tym S3 to chyba był niewypał co?? :>

Opublikowano
  • Autor

sokół fajna bumka :naughty:

wiesz co jest dobre, ale z tym S3 to chyba był niewypał co?? :>

czemu, naprawde za***iste auto było

wyszalałem sie nim :decayed:

project :naughty:

123kr.jpg

Opublikowano

Na takich kapciach to chyba jest męczarnia a nie jazda. :mysli:

Opublikowano

Na takich kapciach to chyba jest męczarnia a nie jazda. :mysli:

Przesadzil z VT :decayed:
Opublikowano

To Ty dziany jesteś nie ? :decayed:

Fajny pasztet :wink4:

a ja se hondę kupię :decayed::kox:

Mogę Ci sprzedac.. jakie to kurva nie wygodne.. w Audi czy BMW to przynajmniej pociupciasz..w Hondzie z braku miejsca to możesz co najwyżej podwieźc panne pod dom i za cycka potrzymac :decayed::polew:

Opublikowano

To Ty dziany jesteś nie ? :decayed:

Fajny pasztet :wink4:

a ja se hondę kupię :decayed::kox:

Mogę Ci sprzedac.. jakie to kurva nie wygodne.. w Audi czy BMW to przynajmniej pociupciasz..w Hondzie z braku miejsca to możesz co najwyżej podwieźc panne pod dom i za cycka potrzymac :decayed::polew:

Podobno cycate do hondy nie siadaja :naughty: :naughty:

Opublikowano

Podobno cycate do hondy nie siadaja :naughty: :naughty:

Cycate tak..dupiaste nie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.