Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] OOOO A4 Nowka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Program został wgrany u znajomego z ZG.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 19:06_________________________________________________Nowy mod. -40mm :) to było jednak niezbędne.

NTmvi.jpg

BFczS.jpg

BFmyr.jpg

Opublikowano

Program został wgrany u znajomego z ZG.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 19:06_________________________________________________Nowy mod. -40mm :) to było jednak niezbędne.

NTmvi.jpg

BFczS.jpg

BFmyr.jpg

no ladnie ale malo :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie to w zupełności wystarczy, puki co[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:20_________________________________________________20100619.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

a masz ciemne szyby z przodu :polew: ? :tongue4:

Opublikowano

cos wysoka :>

Opublikowano
  • Autor

Ha! Ha! Ha! Dobrze, że Ty masz;p Fakt, że ściągnąłeś dwa dni po mnie nie oznacza, że możesz sie śmiać z moich jakże czarnych przednich szyb :decayed:

Topor.... a z resztą nie ważne hehehe

Tacy kolesie, wysmiac tylko potrafią :kox: CHZN! (Nowak, Ty bedziesz wiedział co to za skrót)

Opublikowano

grill na czarno aż się prosi :naughty:

jakie masz et tych kółek?

Opublikowano

ja bym tu widzial eskowy zderzak i grill z rs4 ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

12173871211.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Koledzy dałoby rade zrobić jakieś VT do mojej z tymi felgami? I przy okazji jeszcze z wiekszą glebą bo dojdzie :)

Z góry wielkie dzięki! ;)

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem ładniejsza byłaby srebrna felga :cool1:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyzwyczaiłem sie już do czarnej :>[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:10_________________________________________________ImageShack.us

20110420062.jpg

ImageShack.us

20110420064.jpg

Opublikowano

gdzieś był jak Cię nie było...

Opublikowano
  • Autor

Ho ho .. to tu to tam;p Rzadko na necie jestem, a jak już jestem to postanowiłem troche odświerzyć galerie,żeby nie było ;p

Opublikowano

castorama :>

Opublikowano
  • Autor

Nie, carefour! ;D

Opublikowano

Program został wgrany u znajomego z ZG.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 19:06_________________________________________________Nowy mod. -40mm :) to było jednak niezbędne.

NTmvi.jpg

BFczS.jpg

BFmyr.jpg

to jest -40 ?

same springi rozumiem ?

to jakie springi trzeba zeby to usidalo -60 ? ;/ ktos ma dosc suta glebe ale nie pytam gwinciarzy xd

Opublikowano
  • Autor

Same sprężyny, -30 tak jak napisane na pierwszej stronie, sprężyny mozna dac maxymalnie -30 z tego co wiem, jak chce sie wiecej to trzeba już gwint, a ja gwintu nie chciałem, bynajmniej wtedy ;p

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem ładniejsza byłaby srebrna felga :cool1:

a moim nie ;) nawte ten wzor chyba mam na kompie w czarnej B5

o prosze ;) kosa!

7b7e745f9aa16a87m.jpg

a twoje obecne fele by chyba u mnie pasily hyhy ^^

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zawiadamiam że auto oddaje koledze, zastępca juz jest, niestety to nie audi :( ale to jego jedyna wada ;p

Opublikowano

:ban::thumbdown:

...a nieźle się zapowiadało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.