Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza


emil-107

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wszystko dmucha jak zwykle tylko brak cieplego powietrza .ciegna są ok. moze termostat nie otwiera się. gdzie go szukać ??? wymieniana byla przepustnica czy to ma związek z tym defektem ? robi sie chlodniej szyby parują i zimno w aucie . :audi: poproszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź węże dochodzące do nagrzewnicy czy są ciepłe. Może układ zapowietrzony albo pompa wody padła (spadł wiatraczek).Jak z temperaturą silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:temperatura 90 czyli normalnie. . wieje na cieplym i na zimnym i jak daje na cieple to zwalnia nieco szybkosc nadmuchu ale tak bylo zawsze o ile pamietam,czyli wiatraczek dziala .jesli zapowietrzone to jak odpowietrzyc? weze gorące obydwa .cos sie nie otwiera albo moze jest jakis zaworek nie wiem. wechanik wymienil mi przepustnice i od tej pory to nie dziala moze cos zakręcil i nie odkrecil po wymianie. niedawno rozrząd wymienialem i pompa jest tez nowa.juz nie pale ponad rok ale jak mnie szlak trafi to chyba zajaram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obydwa węże od nagrzewnicy ciepłe to zapowietrzony nie jest, nagrzewnica też drożna. Możliwe,że padł silniczek odpowiedzialny za otwieranie klapy ciepłe-zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz vaga i zrób output test klimatronika albo sprawdź kody na panelu klimy. Tutaj znajdziesz wskazówki jak to ugryźć:

http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odkrecisz caly schowek,albo polke pod kierownica-bedziesz miec dostep do tego nadmuchu,pokrec pokretlem i zobaczysz ,czy sie otwiera/zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle super ale ja nie mam klimy czy to ma znaczenie ?

Od razu tak trzeba było :decayed: Zrób tak jak napisał Domjenick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorry że odświeżam ale u mnie też nie grzeje na max leci letnie powietrze czasami zimne. Węże od nagrzewnicy ciepłe na vagu błędów nie ma. Może być jeszcze jakaś ewentualność oprócz padniętego silniczka od klapy ciepłe zimne? :hi:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 18:16_________________________________________________aha, ja mam klime(climatronic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka opcja że gazownik zakładając mi gaz coś poknocił(źle popodłączane węże czy coś)? :gwizdanie:

nie wydaje mi sie-instalacja nie ma nic wspolnego z ogrzewaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby ja "przedmuchac"- masz dwa weze kolo akumulatora ,po srodku-dwa weze wlot i powrot-deske zdejmujesz,jak chcesz ja calkiem wyjac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...