Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:.

Od czasu do czasu jeżdżę właśnie tym samochodem:

Model: Mitsubishi Lancer GLX

Rok produkcji: 2002

Silnik: 1.6 98KM benzyna, szkoda, że nie wersja 2.0 140KM :(, ale i tak fajnie się jeździ :decayed:.

Jest to wersja Europejska. Rzadko spotykany model w Polsce :decayed: :>.

Samochód został sprowadzony z Libii :kox::naughty:... Przyjechał na kołach 3100 km z Libii do Polski.

dsc00016rn.jpg

dsc00015qn.jpg

07ea015430.jpg

7956e8f183.jpg

Zdjęcia z Libii, wkrótce pokaże zdjęcia z Polski :).

Pozdrawiam :).

Opublikowano

i co on robi ? :)

Opublikowano

Tam w Libii to chyba ich ulubione wozy! :naughty: Drifty arabów na Mitsubishi znane na całym świecie... :evil::kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

i co on robi ? :)

Tzw. ?

Tam w Libii to chyba ich ulubione wozy! :naughty: Drifty arabów na Mitsubishi znane na całym świecie... :evil::kox: :kox:

Nie tylko :decayed:. Mają słabość do niemieckiej motoryzacji i japońskiej... Audi, BMW, Mercedesy, Mazda, Toyota, Honda, Nissan... a nowe samochody 50% tańsze niż w Polsce :decayed::naughty::kox: i benzyna tańsza od wody, drogi równe jak stół. Można by rzec, że raj dla kierowców... :kox:. Tam jest więcej samochodów niż mieszkańców. Można też spotkać amerykańskie i koreańskie samochody. Francuzów jest jak na lekarstwo. Maluch z Polonezem robili by tam furore :polew: :polew: :polew:

Często Arabowie nawracają się na ręcznym... Tam rodziny mają po kilka samochodów..., ale też tam jeżdżą samochody, które w Polsce by nie były by dopuszczone do ruchu. Kiedyś jak jechałem drogą ekspresową to mijałem samochód, któremu błotniki latały i to wyglądało tak jak by miał rozłożyć skrzydła i odlecieć :polew:. Mój tata jeździł tam Volvo S80 T6 2005 rok. Bak mieści 70 litrów i za pełny bak płacił 17 zł na polskie :shocked::slina::blink:... Często w Libii można spotkać wyjątkowe samochody. Dużo A4 B6, B7 i B8, A6, A8. Tam też jeżdżą samochody, które w Polsce by się wogule nie zobaczyło..., ale dużo jest tam samochodów porysowanych... nawet te nowe. Oni się tym nie przejmują... :>.

Opublikowano

i co on robi ? :)

:polew: :polew: :polew:

spoko furrrka niech Ci służy :decayed:

dawaj foty środka

Opublikowano

To po ile tam w Libii takie B7 chodzi ? :cool1:

Opublikowano

Dwie masz w cenie jednej... :tongue4:

P.S. Wrzuć fotki środka. :good:

Opublikowano

Prawie jak EVO :wink4:

Opublikowano

P.S. Wrzuć fotki środka. :good:

Nie rób tego bo zepsujesz wszystko -to japoniec

Opublikowano

Tylko turbana brakuje do kompletu i heja na drifty :> Panowie - wpisywać się na grupowe sprowadzanko od arabów - będzie zniżka klubowa :naughty:

Szkoda, że motor nie większy. Niech sobie śmiga furka sprawnie :good:

Opublikowano
Panowie - wpisywać się na grupowe sprowadzanko od arabów - będzie zniżka klubowa :naughty:

Jestem za :thumbup:

Opublikowano

Ale przód to jest... dziwny :decayed: Fajne autko :wink4:

Opublikowano

Ale przód to jest... dziwny :decayed: Fajne autko :wink4:

:baseball: zara Ci do d*py nakopie mialem lancernika ten ma ladna buzie szkoda ze motór mały [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 13:59_________________________________________________

Witam :hi:.

Pozdrawiam :).

ile kosztowal?

Opublikowano
  • Autor

Szkoda właśnie, że nie ma mocniejszego silnika pod maską :confused4::naughty:. Jak się patrzy na niego to aż się prosi żeby pod maską było przynajmniej 140KM :decayed:. Z tą mocą to by latał, bo waży zaledwie 1130kg.

Zauważyłem, że oni bardzo pozytywnie są nastawieni do Polaków, więc myśle, że jakieś zniżki powinny być :kox::naughty:.

Audi A4 z 2004 roku kosztuje 12 tyś dinarów czyli ok. 30 tyś zł. Przykładowo Mazda 6 nowa w Polsce w miare dobrym wyposażeniem kosztuje ponad 90 tyś zł, a w Libii znacznie lepiej wyposażona i z silnikiem 2.0 140KM benzyna kosztuje 27 tyś dinarów czyli 67 tyś zł, za tą cenę można kupić bardzo dobrze wyposażoną Toyote Camry albo Honde Accord. Nowa Audi A4 B8 kosztuje w granicach od 42 tyś do 56 tyś dinarów. Cena zależy od wyposażenia i silnika czyli na zł wychodzi od 105 tyś do 140 tyś. Nawet tam sprowadzają na zamówienie... Ale zazwyczaj tam są samochody z dużymi pojemnościami :kox::naughty:. W całej stolicy Trypolisie jest tylko jedna stacja z dieslem...

W 2005 roku kosztował 16 tyś dinarów czyli 40 tyś zł. Wtedy był 3 letnim samochodem... Miał wtedy na budziku przejechane 79 tyś km, teraz ma 154 tyś km i jak do tej pory bez awaryjnie i to cieszy :>.

Opublikowano

W całej stolicy Trypolisie jest tylko jedna stacja z dieslem...

Trzeba by robić zapasy... :naughty:

Panowie - wpisywać się na grupowe sprowadzanko od arabów - będzie zniżka klubowa :naughty:

Jestem za :thumbup:

No patrząc na ceny to też się piszę! :cool1::tongue4:

Opublikowano

szkoda, że nie EVO... :gwizdanie: ale i tak świetne auto

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za pozytywne opinie :). Evo to już w granicach 60-70 tyś kosztuje :shocked::blink::slina:... w tym modelu to 140KM jak najbardziej by wystarczyło do w miare szybkiego poruszania się z punktu A do punktu B, bo samochód wcale nie jest ciężki i waży zaledwie 1130kg :>, ale odkąd jestem w Polsce od 2 lat to jeszcze takiego Lancera nie widziałem :naughty:.

Opublikowano

w Bydgoszczy śmiga taki jeden.. czarny chyba, ale jest to wersja USA

Opublikowano

bardzo duzo ludzi sprowadza subaru od Arabów

ogólnie jest to bardzo dziwny rynek aut, takie mieszańce troche USA i rynku Europejskiego

bardzo ciekawy model auta

a widzieliście kiedyś na ulicy taki model auta

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://forum.avtoindex.com/foto/data/media/59/Mitsubishi_Tredia_82-90_30.jpg&imgrefurl=http://forum.avtoindex.com/foto/mitsubishi_tredia_photo_video_14662.html&usg=__PET5niY6Q1Hk7ii9hkkcq9oZ11A=&h=768&w=1024&sz=218&hl=pl&start=10&um=1&tbnid=3r1bwJ3H3frEQM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dmitsubishi%2Btredia%26hl%3Dpl%26rlz%3D1T4ADBF_enPL287PL287%26sa%3DN%26um%3D1

piekny wozik o bdb silniku wręcz nie do zajechania :naughty:

100KM robi daje rade jak na lekki model

sorki za OT

Opublikowano
  • Autor

w Bydgoszczy śmiga taki jeden.. czarny chyba, ale jest to wersja USA

Wersje USA wogule mi się nie podobają. Przedni i tylni zderzak jest wydłużony. Te wersje zazwyczaj występują w silnikiem 2.0 benzyna i ze skrzynią automatyczną. We wnętrzu jest wiele elementów wspólnych z Evo VII do IX.

Poniżej fotki wersji USA:

c93740082.jpg

c93740085.jpg

W Libii takie Mitsubishi jeżdżą Cristoforo :naughty:. Przy większych prędkościach ok. 80 km/h to błotniki im latają :polew:.

Jeszcze można spotkać Nissany Bluebird. Różne tam samochody jeźdzą... od samochodów które mają niekiedy po 40 lat i po najnowsze fury m.in. Audi RS4, Audi A4 B8, Mercedes Klasy S, BMW X6, X5 Cadillaci CTS, Escalade, STS, Dodge Ramy, BMW serii 3, 5 czy 7. Ostatnio taki gościu rozwalił Mercedesa SLR McLaren na drodze przez pustynie :shocked::blink::rolleyes:...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.