Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[audi a4 b5 1,6] Czerwoniutka A4 (nowe zdjęcia dodane)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam właśnie odnalazłem kabel od aparatu i postanowiłem zamieścić parę fotek mojego cudeńka. Dzisiaj niestety pogoda nie dopisuje więc nie wygląda tak uroczo jak w słoneczny dzień. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania. :P.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Na życzenie dodaje pare innych fotek :P. W tle widać zieloną żabę (też niezawodny samochodzik- Toyota yaris mojej żonki :)

Miłego oglądania :P.

3.jpg

4.jpg

5.jpg

1.jpg

Opublikowano

ladna fela! zawias troche wysoki ale nie jest zle. nawet ciekawie na czerwonym wygladaja czarne klamki (jak w aucie platinumm ).

co do propozycji zmian - w kolor pomalowac mozesz lusterka, klamki (chociaz nie koniecznie), progi, dokladki zderzaka, przyciagnac auto do ziemi, przyciemnic szyby, zmienic swiatla na te poliftowe (po II lifcie), zalozyc zderzaki od S4, bla bla bla :P lista moze byc bardzo dluga :)

Opublikowano

Fajna furka aluski super :a4fan:

Opublikowano

ladna :a4fan: fela tez niczego sobie :wink:

Opublikowano

A4 to A4 :lol: sugeruje zmiane na początek przednich lamp na te po lifcie soczewki odrazu autko nabierze superowego wyglądu :a4fan:

Opublikowano
sugeruje zmiane na początek przednich lamp

klamki i lusterka na kolor nadwozia :wink:

Opublikowano

Dokładnie jak pisza wszyscy,obnizyc,pomalowac pare bajerow i bedzie super.

Autko ma fajny kolor.

Opublikowano

seria jak seria.

Jeśli masz kasę i chęci to zmień lampy z przodu i z tyłu - dużo ci odmłodzi samochód.

Opublikowano

Gleba , wieksze fele i już będzie miodzio.

Opublikowano

felga fajna,lusterka i klamki w kolor nadwozia,a pasowalo by pomyslec nad lampami :wink::a4fan:

Opublikowano

Ładna ta a4 ale kolorek nie dla mnie ogólnie spoko :wink:

Opublikowano

Ładna A4 :a4fan:

Opublikowano

Fajna fajna aluski klasa, migacze bok na białe zamienić, lampy tył i soczewki na przodzik będzie miodzio. Silniczek taki miałem w golfie może nie powala na kolana mocą ale zrobiłem nim 80tyś bezawaryjnie, sprzedałem miał 150tyś i nawet grama oliwy nie spalił :biggrin:

[ Dodano: 09-05-2007, 10:48 ]

Jakieś fotki tyłu autka i środek zapodasz co :twisted:

Opublikowano

No fajna, fele ciekawe. Ja bym zglebował troszke i lampy zmienił

Opublikowano
  • Autor
Fajna fajna aluski klasa, migacze bok na białe zamienić, lampy tył i soczewki na przodzik będzie miodzio. Silniczek taki miałem w golfie może nie powala na kolana mocą ale zrobiłem nim 80tyś bezawaryjnie, sprzedałem miał 150tyś i nawet grama oliwy nie spalił :biggrin:

[ Dodano: 09-05-2007, 10:48 ]

Jakieś fotki tyłu autka i środek zapodasz co :twisted:

Zmiany oczywiście będą. Ale chyba po wakacjach. Bo teraz kasiorę trzymam na wyjazd za granicę.

Opublikowano
co do propozycji zmian - w kolor pomalowac mozesz lusterka, klamki (chociaz nie koniecznie), progi, dokladki zderzaka, przyciagnac auto do ziemi, przyciemnic szyby, zmienic swiatla na te poliftowe (po II lifcie), zalozyc zderzaki od S4, bla bla bla :P lista moze byc bardzo dluga :)

i jeszcze skrzydła doprawić :lol:

pieniażki w te niby ulepszenia optyczne, to lepiej zinwestować w nowszy model już po lifcie, a nie z dziadziusia młodzika robić :rotfl: takie moje zdanie, mała kosmetyka OK ale bez szaleństw :wink:

Opublikowano

Bardzo ładny felunek, pasuje do autka i kolorek spoko! :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Fajna fajna aluski klasa, migacze bok na białe zamienić, lampy tył i soczewki na przodzik będzie miodzio. Silniczek taki miałem w golfie może nie powala na kolana mocą ale zrobiłem nim 80tyś bezawaryjnie, sprzedałem miał 150tyś i nawet grama oliwy nie spalił :biggrin:

[ Dodano: 09-05-2007, 10:48 ]

Jakieś fotki tyłu autka i środek zapodasz co :twisted:

No oczywiście że zapodam. Tylko czekam na ładniejszą pogodę bo che zrobić zdjęcia jak nie będzie zalana od deszczu, a narazie myć auta mi się nie opłaca bo pada non stop a na automatyczną myjnie raczej niezaglądam bo są niedokładne drogie i kaleczą samochodziki. :P

Opublikowano

widać,że bardzo zadbana kolorek fajniutki, jednynie co bym zmienił to światła z przodu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.