Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Mam 2x elektryczne szyby chcę mieć 4x elektryczne szyby


mjudu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie! Zrobił to ktoś wreszcie? :naughty: Bo nie wiem jak się za to zabrać... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś chociaż powie co i jak trzeba potem przeprogramować bo z samym założeniem i podłączeniem to już zapewne wiecej osób da sobie rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję kotleta

Ktoś już robił ten mod? bo jestem bardzo zainteresowany. Wystarczy zainstalować zamiast korbki silniczek czy trzeba wymieniać cały mechanizm szyby? nie liczę tego że wiązkę trzeba poprowadzić i potem kodować chodzi mi tylko o techniczne zainstalowanie silniczka> wystarczy tylko go zamontować w miejsc ręcznego pokrętła czy trzeba wymieniać całą ramkę okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję kotleta

Ktoś już robił ten mod? bo jestem bardzo zainteresowany. Wystarczy zainstalować zamiast korbki silniczek czy trzeba wymieniać cały mechanizm szyby? nie liczę tego że wiązkę trzeba poprowadzić i potem kodować chodzi mi tylko o techniczne zainstalowanie silniczka> wystarczy tylko go zamontować w miejsc ręcznego pokrętła czy trzeba wymieniać całą ramkę okna?

wystarczy zamontować w miejsce korby :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie graty leżą ale nie mam czasu się za to zabrać! :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wszystkie graty. Brakuje mi tylko od kierowcy sterowania na boczku 4x szybą.

Albo to w końcu zrobie ale brak czasu bo mam przeprowadzkę ale to w koncu komuś sprzedam komu zależy na tym modzie bardziej, bo leży mi to w garażu. (sterownik, boczki i silniczki)

Ja sie ostatnio bardziej napaliłem na listy wykonczeniowe w chromie a na szyby elek. z tyłu mi przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wszystkie graty. Brakuje mi tylko od kierowcy sterowania na boczku 4x szybą.

jakby co mam na sprzedaz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym właśnie zrobić taki mod u siebie (b7, sedan, mam elektrykę tylko z przodu).

Mam 2 pytanka:

1)Ma ktoś może na sprzedaż komplet do takiego modu

2)Czy możecie polecić kogoś, kto to ogarnie za sensowną opłatą - Warszawa i okolice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wszystko fajnie ,fajne autko przyjemna jazda i nagle widzisz korbki w tyle szok :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...