Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

blad logiczny.... 200KM 1.8T nie jest mocno wyzylowany. Mocno to bedzie przy 300KM

potwierdzam

Furio, kupuj dizelka, rób czipa i bedziesz miał bardzo zwinne autko.

i to jest zdanie które powinno zakonczyc ta dyskusje .... :exclaim: ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobię, kupie deisla 115 ps albo poczekam jeszce i dozbieram do B6. bardzo mi się podobają te ich masywne "zadki" Szkoda , ze 1.9 Tdi nie ma dwuch końcówek wydechu po 2 stronach. Mam jeszce jedno pytanie: czy Dieslowskie "fajki" da się zamienic na zwkłe rury. Tak właściwie to dla czego we wszystkich dieslach końcówki wydechu skierowane są w dół??Odpowiedź będzie pewnie prozaiczna , a moje pytanie uznane za głupie ale zawsze chciałem to wiedzieć :-)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobię, kupie deisla 115 ps albo poczekam jeszce i dozbieram do B6. bardzo mi się podobają te ich masywne "zadki" Szkoda , ze 1.9 Tdi nie ma dwuch końcówek wydechu po 2 stronach. Mam jeszce jedno pytanie: czy Dieslowskie "fajki" da się zamienic na zwkłe rury. Tak właściwie to dla czego we wszystkich dieslach końcówki wydechu skierowane są w dół??Odpowiedź będzie pewnie prozaiczna , a moje pytanie uznane za głupie ale zawsze chciałem to wiedzieć :-)

pozdro

Jak bedziesz szedł na całość i zmienisz wszystko pod maską to przyjdzie czas na wydech-wtedy zrobiąCi jak chcesz dwururke :P

A fajki są w dół.. bo inaczej byłby okopcony zderzak, diesel więcej śmieci wyrzuca z siebie - spalin takisz ciemnych i od tego mogłoby okopcić okolice zderzaka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź. Prawdopodobnie zdecyduję sie na tego diesla, a dopiero następnym autem bedzie B6. Maży mi sie ten V6 3.0 TDI z modami ale to już kosmiczna cena.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maży mi sie ten V6 3.0 TDI z modami ale to już kosmiczna cena.

pozdrawiam

A komu nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche odbiegajac od tematu ....jesli chodzi o PB vs TDI ogladalem w Top Gear bmw 330 benzynka vs bmw 330 disel...scigali sie na torze i disel zawsze byl z tylu:) Wiec w audi pewnie tak samo to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche odbiegajac od tematu ....jesli chodzi o PB vs TDI ogladalem w Top Gear bmw 330 benzynka vs bmw 330 disel...scigali sie na torze i disel zawsze byl z tylu:) Wiec w audi pewnie tak samo to wyglada.

Wszystko na ten temat,dodam jeszcze ze tamta bmka z top gear momentu obrotowego miała o wiele więcej niz wszystkie tdi na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furio, juz wie co kupi - kolejnej wojny tdi vs pb nie bedziemy toczyć

zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...