Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dokładka "ultrasport"


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

odświerze kotleta :naughty:

Pytanko tylko mam bo mam dylemat czy kupic zderzak ori s-line za 300zł czy rezać dokładke do mojego.

Jedyną pomoc jaką potrzebowałem, to aby ktoś pokazał mi jak kleić żywicą.

Coś tam trzeba kleić zywicą czy wystarcza tylko trytytki??

Przestudiowałem temat na Audizine ale tam nic nie ma o zywicy wiec jak to jest??

Druga sprawa mocowania dolnego grila i kratek halogenowych. One pasują bezproblemu? tzn. maja zatrzaski czy trzeba je tez mocować na trytytki?? to mnie najbardziej interesuje bo jeśli też je trzeba mocować na opaski to z tego rezygnuje bo nie mam zamiaru ich szukać przy 180 na autobahnie :wink4: tymbardziej ze takie drogie są :confused4:

To chyba tyle. Prosze o odpowiedzi koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświerze kotleta :naughty:

Pytanko tylko mam bo mam dylemat czy kupic zderzak ori s-line za 300zł czy rezać dokładke do mojego.

Jedyną pomoc jaką potrzebowałem, to aby ktoś pokazał mi jak kleić żywicą.

Coś tam trzeba kleić zywicą czy wystarcza tylko trytytki??

Przestudiowałem temat na Audizine ale tam nic nie ma o zywicy wiec jak to jest??

Druga sprawa mocowania dolnego grila i kratek halogenowych. One pasują bezproblemu? tzn. maja zatrzaski czy trzeba je tez mocować na trytytki?? to mnie najbardziej interesuje bo jeśli też je trzeba mocować na opaski to z tego rezygnuje bo nie mam zamiaru ich szukać przy 180 na autobahnie :wink4: tymbardziej ze takie drogie są :confused4:

To chyba tyle. Prosze o odpowiedzi koledzy

Za 300zł to masz się nad czym zastanawiać nie ma co :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest tylko ta górna część bez dokładki :)

dokładke już mam w domu leżeć :)

i teraz pytanie czy warto rezać z normalnego zderzaka czy lepiej kupić ten ori.

Dodam, ze górną część zderzaka tak czy tak muszę kupić bo tą co mam teraz jest peknieta po spotkaniu z mała angielską sarenką.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:58_________________________________________________to jest to co chce kupić ->>> http://moto.allegro.pl/item874038034_zderzak_przod_przedni_audi_a4_s_line_2001_2004.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest tylko ta górna część bez dokładki :)

dokładke już mam w domu leżeć :)

i teraz pytanie czy warto rezać z normalnego zderzaka czy lepiej kupić ten ori.

Dodam, ze górną część zderzaka tak czy tak muszę kupić bo tą co mam teraz jest peknieta po spotkaniu z mała angielską sarenką.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:58_________________________________________________to jest to co chce kupić ->>> http://moto.allegro.pl/item874038034_zderzak_przod_przedni_audi_a4_s_line_2001_2004.html

Sam sobie odpowiedziałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem o co chodzi Młody :) ale zderzak normalny można wychaczyć za 120zł a ten kosztuje 300zł z przesyłką bo juz z kolesiem gadałem i powiedział ze koszt przesyłki on pokryje.

Czyli mówisz, ze najlepiej kupic ten ori i sie nie szczypać z rezaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko,robil ktos cos takiego samemu?

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=122430

gdzie mozna kupic taka dokladke i i czy pracochlonne to jest?

Dość pracochlonna robota. Bez czegos mechanicznego do ciecia sie nie obejdzie.

Generalnie polecam Ci szukanie zderzaka kompletnego, a nie samej dokladki.

Na drugi raz sam tak bym zrobil :wink4:

Flyer twierdzi że drugi raz by nie zakładał do seryjnego zderzaka i też tak myślę :) lepiej dołożyć i kupić za 300zł ori niż bawić się w takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do zrobienia bo jest wiele osób które to robiły i piszą ze nic sie nie dzieje, wszystko jest na swoim miejscu i zima temu nie straszna ale jednak ori to ori.

Czyli wszystko wiem, chciałem zeby ktos mnie upewnił w tym zeby kupić ori zderzak :)

Ale jest to na bank s-line?? Zeby sie nie okazało ze to jakiś S4 i zebym nie musiał i tak rezać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do zrobienia bo jest wiele osób które to robiły i piszą ze nic sie nie dzieje, wszystko jest na swoim miejscu i zima temu nie straszna ale jednak ori to ori.

Czyli wszystko wiem, chciałem zeby ktos mnie upewnił w tym zeby kupić ori zderzak :)

Ale jest to na bank s-line?? Zeby sie nie okazało ze to jakiś S4 i zebym nie musiał i tak rezać :kox:

S4 ma cały zderzak nie ma dzielonej dokładki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do zrobienia bo jest wiele osób które to robiły i piszą ze nic sie nie dzieje, wszystko jest na swoim miejscu i zima temu nie straszna ale jednak ori to ori.

Czyli wszystko wiem, chciałem zeby ktos mnie upewnił w tym zeby kupić ori zderzak :)

Ale jest to na bank s-line?? Zeby sie nie okazało ze to jakiś S4 i zebym nie musiał i tak rezać :kox:

Przecież sam wrzucałem ten zderzak w dziale "ciekawe aukcje..." . Ogladałem go jako 2 osoba i zapewniam, że gdyby miał 2 specyficzne otwory, to już by do mnie jechał :naughty:

Wybór należy do Ciebie. Ja mam wyrezany i trzyma się ładnie wszystko oprócz kratek i grilla, które nie maja się do czego zaczepić. Z zewnątrz laik się nie pozna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no fakt :doh1: :doh1: :doh1:

Juz do niego dzwoniłem, jutro wyśle. 300zł koszty przesyłki on ponosi :)

Za 3 tygodnie jak będę w PL bedzie wymianka :good:

_________________________________________________

Koval ale ja go na forum nie znalazłem tylko na allegro osobiście :) Mi on pasi bo nie mam xenonów niestety ;(

Aha i dzieki ze napisałeś o tych kratkach bo to mnie najbardziej interesowało. Jak mi sie maja kiepsko kratki trzymać to teraz juz jestem na 100% pewien, że dobrze zrobiłem kupując ori sderzak s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będziesz musiał zabezpieczyć kratki jakoś, chyba, że w UK jest sama grzeczna młodzież, nie kradnąca co popadnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plus jest taki ze auto parkuje na prywatnym parkingu i od 2 lat jak tu mieszkam w tym domu nic sie z autem moim ani sąsiadów nie stało ale i tak chyba zapodam jakieś opaski zeby nie kusic losu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dochodzimy do konkluzji, że nie ma sensu dokładki s line montować do seryjnego zderzaka? Te zderzaki wyglądem zew się różnią czy tylko mocowaniem dokładki? Sam poluje na dokładkę S line ale teraz zwątpiłem trochę... Jak mówicie, że halogeny i kratka się nie trzymają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładka nie różni się na górze niczym. Różnica jest jedynie w mocowaniu dokładki. Halogeny trzymają się normalnie, bo w ich okolicy nie przerabiasz nic - zostaje jak było przy serii. Problem jest jedynie z kratkami, ale po jeżdżących z przerobionym widać, że nic się nie dzieje (sam tak mam i nie narzekam na poluzowane kratki, nie gubię ich i nic się nie dzieje)

Czy się opłaca rezać - uważam, że to kwestia tego, za ile kupisz graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie ciesze, ze jednak dorwałem ori zderzak s-line i nie będę musiał nic rezać bo troszke mnie przeraziło to mocowanie tych kratek :blink:

Ale skoro inni maja i sie trzyma to nie jest tak źle tylko mając okazje kupić ori zderzak taka jak ja miałem teraz się cieszę ze ominie mnie dłubanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Pawlo 2004 jaka jest odleglosc od dolu dokladki do podloza przy standartowym zawiasie czyli tak jak u Ciebie na zdjeciach

hallo tez jestem ciekaw ,bo muszę przerobić wjazd do garażu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do czołowej krawędzi zderzaczka S-Line na sprężynach H&R -35mm jest ~155 mm :gwizdanie: Pod spodem jest jeszcze niżej i jak podjeżdżam u siebie na miejsce parkingowe, to czoło wchdzi normalnie, ale przytrę spodem dokładki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...