Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY W TURKU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoty Turdżikistańskie

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Nastepny spot SOBOTA 07.05.2011 godz 20:00 na parkingu Kaufland

:naughty:

Zapraszamy wszystkich posiadaczy A4 i nie tylko :naughty:

W planie: pogaduchy, oblukanie autek i inne :naughty:

Mapka dojazdu

mapka.jpg

Opublikowano

Ja sie pisze na spota :D Jak ktos chetny to zapraszamy na darmową diagnoze.... :) Będzie laptop z profesjonalnym interfejsem CAN oraz KKL :)

pozdro

Opublikowano

a nie powinien sie nazywac spot turecki? :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

a nie powinien sie nazywac spot turecki? :cool1::decayed:

turkowski jest poprawnie :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 14:27_________________________________________________to kto sie jeszcze pisze ? :naughty:

Opublikowano

a nie powinien sie nazywac spot turecki? :cool1::decayed:

turkowski jest poprawnie :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 14:27_________________________________________________to kto sie jeszcze pisze ? :naughty:

wyjasnij etiologie :cool1:

Opublikowano

Postaram się dotrzeć niestety na nogach.

Opublikowano
  • Autor

a nie powinien sie nazywac spot turecki? :cool1::decayed:

turkowski jest poprawnie :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 14:27_________________________________________________to kto sie jeszcze pisze ? :naughty:

wyjasnij etiologie :cool1:

a zreszta juz cholera wie jak jest, dzisiaj wypelnialem jakies papiery i mam niby powiat turecki :mysli:

Opublikowano

nazwij watek "SPOTY W TURKU" i nie bedzie problemu :good::wink4:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 20:39_________________________________________________a swoja droga to rozkreci sie kolejna wielkopolska ekipa :) jak zrobimy wspolny to bedzie ze 100 aut :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurcze pogoda po ciulu, wciaz pada, spot ma byc za poltorej godziny a w Turku nie mamy zadnego parkingu pod zadaszeniem :mysli:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 14:40_________________________________________________ah te samotne spoty :gwizdanie:

darek tylko na chwile wpadl pogadac,

musze bardziej naglosnic nastepny spot na regionalnym forum :decayed:

Opublikowano

spokojnie Adas ... nie od razu Poniatową zbudowano :wink4:

Opublikowano

Powoli być może coś się rozkręci

Opublikowano

spokojnie Adas ... nie od razu Poniatową zbudowano :wink4:

w poznaniu w trojke startowalismy...z czego wszyscy przyjezdni spoza poznania :cool1:

Opublikowano

a teraz jaka banda sie zrobila :decayed:

Opublikowano

Adaś jakbyś rozdawał na zachętę po Fince 0,7 to by pewnie parkingu zabrakło :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Adaś jakbyś rozdawał na zachętę po Fince 0,7 to by pewnie parkingu zabrakło :naughty:

po fince to kazdy Mi powinien dawac na wpisowe :mysli:

Opublikowano

a teraz jaka banda sie zrobila :decayed:

banda granda :evil:

Opublikowano

Adaś jakbyś rozdawał na zachętę po Fince 0,7 to by pewnie parkingu zabrakło :naughty:

po fince to kazdy Mi powinien dawac na wpisowe :mysli:

to chyba byś się sam ze sobą spocił :przebiegly:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a teraz jaka banda sie zrobila :decayed:

banda granda :evil:

ekipa z dzipa :naughty:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:04_________________________________________________przypominam o spocie w sobote :naughty: jacys chetni ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 06:39_________________________________________________Mnie niestety nie bedzie bo wyjezdzam w sobote gdzies w okolice Kolobrzega :mysli:

ale moze ktos przyjedzie :naughty:

Opublikowano

tylko nie mów że do Poznania też nie wpadniesz :baseball: pod Ciebie ta data została ustalona :gwizdanie:

Opublikowano

jak nie przyjedzie to dostanie bęcki... :punish:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.