Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY W TURKU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak nie przyjedzie to dostanie bęcki... :punish:

zgadza się :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie mów że do Poznania też nie wpadniesz :baseball: pod Ciebie ta data została ustalona :gwizdanie:

w niedziele bede w Pzn, bez obaw :naughty:

do Kolobrzegu jade w sobote raniutko i wracam tez w sobote :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie mów że do Poznania też nie wpadniesz :baseball: pod Ciebie ta data została ustalona :gwizdanie:

w niedziele bede w Pzn, bez obaw :naughty:

do Kolobrzegu jade w sobote raniutko i wracam tez w sobote :gwizdanie:

ciekawe po jaką cholerkę tam jedziesz :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie mów że do Poznania też nie wpadniesz :baseball: pod Ciebie ta data została ustalona :gwizdanie:

w niedziele bede w Pzn, bez obaw :naughty:

do Kolobrzegu jade w sobote raniutko i wracam tez w sobote :gwizdanie:

ciekawe po jaką cholerkę tam jedziesz :cool1: :gwizdanie:

po jakies krzoki :decayed::polew:

Opublikowano

tylko nie mów że do Poznania też nie wpadniesz :baseball: pod Ciebie ta data została ustalona :gwizdanie:

w niedziele bede w Pzn, bez obaw :naughty:

do Kolobrzegu jade w sobote raniutko i wracam tez w sobote :gwizdanie:

ciekawe po jaką cholerkę tam jedziesz :cool1: :gwizdanie:

po jakies krzoki :decayed::polew:

krzoki? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie mów że do Poznania też nie wpadniesz :baseball: pod Ciebie ta data została ustalona :gwizdanie:

w niedziele bede w Pzn, bez obaw :naughty:

do Kolobrzegu jade w sobote raniutko i wracam tez w sobote :gwizdanie:

ciekawe po jaką cholerkę tam jedziesz :cool1: :gwizdanie:

po jakies krzoki :decayed::polew:

krzoki? :mysli:

z bratem pedze tam po jakies rosliny do ogrodu :polew:

Opublikowano

krzoki krzokami... ale co z tym spotem ? Bedzie cos ?

pozdro

Opublikowano
  • Autor

krzoki krzokami... ale co z tym spotem ? Bedzie cos ?

pozdro

Ja tez nie zawsze moge byc, trzeba jezdzic nawet jak Mnie nie ma ;) moze sie uzbiera po czasie jakas ekipa dobra :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:58_________________________________________________a ktos byl ? :mysli: pewno nie .. :cool1:

Opublikowano

krzoki krzokami... ale co z tym spotem ? Bedzie cos ?

pozdro

Ja tez nie zawsze moge byc, trzeba jezdzic nawet jak Mnie nie ma ;) moze sie uzbiera po czasie jakas ekipa dobra :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:58_________________________________________________a ktos byl ? :mysli: pewno nie .. :cool1:

organizatora nie bylo na spocie? :mysli::cool1:

Opublikowano
  • Autor

krzoki krzokami... ale co z tym spotem ? Bedzie cos ?

pozdro

Ja tez nie zawsze moge byc, trzeba jezdzic nawet jak Mnie nie ma ;) moze sie uzbiera po czasie jakas ekipa dobra :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:58_________________________________________________a ktos byl ? :mysli: pewno nie .. :cool1:

organizatora nie bylo na spocie? :mysli::cool1:

organizator mial pilny wyjazd ale na nastepnym bedzie :evil:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

jakies propozycje terminu na kolejny zlot ? :gwizdanie:

Opublikowano

A w Turku cisza trzeba się wybrać dalej na jakis spocik

Opublikowano

Mi ostatnio zlot troche nie pasil bo weselicho... potem poprawiny i sami wiecie jako to jest :kox: Jak cos to ja w weekend mam czas :]

Opublikowano
  • Autor

Ja w sobote na Gołote jade a w niedziele szkola :mysli:

Opublikowano

Ja w sobote na Gołote jade a w niedziele szkola :mysli:

Powiem Ci Adam ,ze duzo nie brakowalo... bo bilety mialem juz w recach :D jak bysmy sie zgadali to mozna by bylo jechac 2 autami :P Trzeba bylo sie wczesniej zgadac... Bilety niestety oddalem kuzynowi :P tak btw to ja bileciki kupilem za 75 zl kilka tygodni temu. Podobno zdrozaly ? ;>
Opublikowano
  • Autor

Ja w sobote na Gołote jade a w niedziele szkola :mysli:

Powiem Ci Adam ,ze duzo nie brakowalo... bo bilety mialem juz w recach :D jak bysmy sie zgadali to mozna by bylo jechac 2 autami :P Trzeba bylo sie wczesniej zgadac... Bilety niestety oddalem kuzynowi :P tak btw to ja bileciki kupilem za 75 zl kilka tygodni temu. Podobno zdrozaly ? ;>

a ktore miejsca miales ? nie wiem czy byles juz na takiej walce, Ja raz bylem i widzialem jakie ludzie miejsca mieli :naughty:

Ja mam takie w miare, posrednio cenowo, chociaz Ja troche przeplacilem bo dopiero Je kupilem bo za pozno sie dowiedzialem o walce :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 10:16_________________________________________________ano moglibysmy nawet jednym autem jechac, bo Ja teraz tylko z bratem jade :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Adas to jak ? Turek reaktywacja ? U mnie sie w furce pozmienialo... RNS-e juz dawno siedzi :) Moze jakis wiekszy spot ??

pozdro :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pod koniec grudnia pewnie spota nie będzie ale w styczniu do turcji wpadne na spota :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pod koniec grudnia pewnie spota nie będzie ale w styczniu do turcji wpadne na spota :naughty:

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.