Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem go wywalić, ale zmarzłem i mi się odechciało :decayed:

a tak serio to brakło mi wężyka żeby przerobić podciśnienia i już tego nie ruszałem

mam w domu 2 metry 5mm, a tam w większości miejsc potrzeby jest 4mm :wallbash: :wallbash:

jak to Ci brakło wężeka? pomyśl chwilę jak to ma być i zobaczysz że Ci nie brakło :naughty:

Opublikowano

miałem go wywalić, ale zmarzłem i mi się odechciało :decayed:

a tak serio to brakło mi wężyka żeby przerobić podciśnienia i już tego nie ruszałem

mam w domu 2 metry 5mm, a tam w większości miejsc potrzeby jest 4mm :wallbash: :wallbash:

jak to Ci brakło wężeka? pomyśl chwilę jak to ma być i zobaczysz że Ci nie brakło :naughty:

brakło brakło :wink4: chciałem to wszystko połączyć (pomijając N18) silikonami już na gotowo, dodatkowo też przy N75 i zbiorniku podciśnienia, a silikonu 4mm miałem tylko kawałek i założyłem go przy turbo.

Opublikowano

brakło brakło :wink4: chciałem to wszystko połączyć (pomijając N18) silikonami już na gotowo, dodatkowo też przy N75 i zbiorniku podciśnienia, a silikonu 4mm miałem tylko kawałek i założyłem go przy turbo.

aaa no chyba że tak.. mi poszło na to prawie 2 metry :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pany to mówicie że potrzeba ponad metr tego sylikonu :mysli: Mam jakieś resztki jeszcze z 12cm o srednicy takiej co na turbo sie zakładało(wężyk) tylko pytanie teraz kupic 4mm czy 5mm, chciałbym zastąpić wężyki przy N75

np taki czarny

http://www.allegro.pl/item882190983_przewod_wezyki_podcisnienia_silikonowe_saab_vw_aud.html

Opublikowano

5mm jest na tym trójniku przy filtrze powietrza i jeszcze kilka krótkich kawałków przy zbiorniku podciśnienia i N75, pół metra powinno spokojnie wystarczyć :wink4: (no chyba że gdzieś nie dostrzegłem), reszta to 4mm i tego jest zdecydowanie więcej...

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem 2m wezyka 4mm czarnego :naughty: a z 5mm to jeszcze pomyśle :rolleyes:

Opublikowano

kolego kowi 87

jaka roznicze odczules po saslepieniu egr?

bo ja dzis sie niemilo zaskoczylem jak auto wogole niemialo mocy tz.przy wyzszych obrotach wogole nieciagnelo do przodu?????

Opublikowano
  • Autor

kolego kowi 87

jaka roznicze odczules po saslepieniu egr?

bo ja dzis sie niemilo zaskoczylem jak auto wogole niemialo mocy tz.przy wyzszych obrotach wogole nieciagnelo do przodu?????

Przed zmiana kolektora miałem zaślepiony blaszka, autko było żwawsze i nie dymiło(autko było po sofcie), obecnie usuniety całkowicie EGR, lecz mam problem z jakaś nieszczelnoscią, ale ogólnie nie mam takich problemów jak opisujesz, autko ciagnie do końca w obrotach i ma moc, jedynie wyskakuje błąd przepływki, ale to sie ogarnie za tydzień

Chyba ze wina lezy w sposobie zaslepienia tego EGRu

Opublikowano

Chyba ze wina lezy w sposobie zaslepienia tego EGRu

no właśnie, Łukasz napisz jak dokładnie zaślepiłeś EGR u siebie

Opublikowano

egr zaslepile blaszko 4mm zaroodporna jak ori !!!!!!

Zaslepilem pomiedzy ta rurka a kolektorem wydechowym .Zaslepilem i uszczelnilem,wiec zostala sama rurka i egr.wszystko podlaczone jak orginal,tylko ze przed kolekt.zaslepione.

Opublikowano

a po co Ci te zbędne kilogramy tam? wywalaj całość w piz*oooo :kox:

Opublikowano

egr zaslepile blaszko 4mm zaroodporna jak ori !!!!!!

Zaslepilem pomiedzy ta rurka a kolektorem wydechowym .Zaslepilem i uszczelnilem,wiec zostala sama rurka i egr.wszystko podlaczone jak orginal,tylko ze przed kolekt.zaslepione.

objawy masz jakby gdzieś była nieszczelność :mysli: spróbuj zaślepić w miejscu które pokazał Ci Kowi, albo wywal całkiem EGR jak mówi Tomeczek :good:

Opublikowano

tzn.jesli chcialbym sie EGR-a calkowicie pozbyc to musial bym zapodac taki sam kolektor jak wy? no chyba nie.

A pozatym po jego usunieciu to musial bym wedlog schematu polaczyc wezyki podcisnienia i wywalic n18,czego mysle narazie niebede robil chcialbym raczej znac przyczyne tak kiepskiej reakcji na jego zaslepienie :mysli:

I tak mi przyszlo do glowy czy taki negatywny wplyw moglby miec wadliwe n18? no niewiem tak mi przyszlo do glowy,mimo wszystko jeszcze sprobuje zaslepic tak jak kowi i sie zobaczy.A co do wezykow to wszystko wymienione!

f6c443030ff09a63m.jpg

Opublikowano

łukasz daj na gg 639729 może mi sie uda ci pomóc, nie śmiećcie tu panowie bo wątek jest na temat czyszczenia kolektora, burdel się tu robi :disgust: jest temat zaślepienia egr zapraszam :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t90995.0.html;highlight=egr

Opublikowano

dokładnie tak jak Seba mówi.. od teraz zaczynam zgłaszać :wink4:

Opublikowano

Koledzy czym malowaliście kolektory na czarno? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy czym malowaliście kolektory na czarno? :gwizdanie:

Spray odporny na temperature :good:

Opublikowano

wystarczy jeden :naughty:, widziałem na allegro,taką farbę do kominków, da to radę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wystarczy jeden :naughty:, widziałem na allegro,taką farbę do kominków, da to radę :gwizdanie:

też bedzie dobra :kox:

Opublikowano

no to dobrze, wiosna już nie dlugo trzeba sobie przygotować front robót :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.