Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Silnik 2,0 tdi 140 KM w pasacie B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy silnik 2,0 TDI 140 KM montowany w passatach b6 ma taką samą konstrukcjie napędu pompy oleju co w Audi b7 2.0 tdi BLB ?

głownie chodzi mi o to czy nalezy obawiać się tego samego problemu z napedzaną łancuchem pompą co Audi.

Znacie kogos kto ma takiego passka z przebiegiem powidedzmy rzedu 150 - 200 tys i narzeka na jakies problemy?

Moj ojciec przmieza sie do zakupu takiego woza, a uparł sie staruszek na VW. :gwizdanie:

Opublikowano

Tak, Passaty mają wałki wyrównoważające i te same problemy.

Opublikowano

Tyle że VW miał akcje serwisową ,i wymieniali napęd pompy oleju z łańcuszka na koła zębate.Zadzwoń do serwisu VW Wojtanowicz Wrocław to ci wszystko wyjaśnią.

Opublikowano
  • Autor

Własnie cos mi sie kiedys obilo o uszy ze po 2006 roku chyba napęd łancuszkowy zastąpino zestawem zębatek, ale pewien nie jestem

Opublikowano

Własnie cos mi sie kiedys obilo o uszy ze po 2006 roku chyba napęd łancuszkowy zastąpino zestawem zębatek, ale pewien nie jestem

Zgadza się. Były też problemy z mikropęknięciami głowicy. Napęd zabieraka pompy oleju realizowany jest niestety przez znienawidzony przez wszystkich "imbusik".

Opublikowano

silniki cierpia na te sam dolegliwosci,

palstiki w srodku na poziomie Daewoo Lanos ...

natomiast zawieszenia podobno idealne na nasze drogi ... wytrzymale ..

taksiarze sobie chwala ....

to tak w skrocie troszke wiecej o pasku b6 :decayed:

p.s chyba bym wolal stare poczciwe B5 ... :tongue4:

Opublikowano

p.s chyba bym wolal stare poczciwe B5 ... :tongue4:

A zawiecha w B5??????

Tragedia!!!!

Pozdro

ZC

Opublikowano

A co Ci się w zawieszeniu B5 FL nie podoba. Szwagier ma. Po polsce zrobił już z 80 tyś i nic na razie nie robił.

Komfort też niczego sobie. Nie to co w A4 ale jednak.

Opublikowano

Wara od zawieszenia b5, tanie jak barszcz i wymienisz regularnie caly zestaw a nie tylko jakies sworznie

poza tym jest proste w budowie i po prostu zaj...iscie wyglada

pozdro mistrzowie :naughty:

Opublikowano

To chyba o silniku temat :mysli:

Opublikowano

silnik jak silnik, kupując go trzeba się liczyć z ewentualnymi naprawami

i ponadprzecietnym pieszczeniem go

uwaga! wlasciciele moga nabawic sie nadwrazliwosci m.in. na odgłosy dochodzace spod maski

lub jak koledzy stwierdzili Imbusodevlin, ktory niepostrzezenie wylacza smarowanie....

:travolta:

Opublikowano

A co Ci się w zawieszeniu B5 FL nie podoba. Szwagier ma. Po polsce zrobił już z 80 tyś i nic na razie nie robił.

Komfort też niczego sobie. Nie to co w A4 ale jednak.

To ze wahacze wylatuja po paru tyś km i kiedyś teraz juz wiadomo mniej- nowy zestaw kosztował majątek.

teraz ok 1k zł lemfordera o ile sie nie myle. A4 przeciez to samo. Za duza dziura i juz stukanie.

A z silnikiem to jak wszedzie. jedno TDi bedzie smigać a 2 bedzie sie sypać. Polecił bym B6. Tam nie popełnili błedu z wielowahaczmi i jest znaczna poprawa.

Pozdro

ZC

P.S. Omijaj szeroko 2.0 TDi z silnikiem BLB.

Największy złom chyba w histoei VW.

Opublikowano

a ja polecam znalezc b5 TDI 110 PS w niemczech model 2000 face lift z przebiegiem 130 - 140 tys. z książką

i cieszyć się z jazdy

koszt 5300 euro

ja szukałem 3 miesiące, znalazłem i mam auto jak nówkę z salonu tyle że w salonie AUDI już takiego nie dostaniecie!!! :dance2:

AVG forever :a4fan:

Opublikowano

a ja polecam znalezc b5 TDI 110 PS w niemczech model 2000 face lift z przebiegiem 130 - 140 tys. z książką

i cieszyć się z jazdy

koszt 5300 euro

ja szukałem 3 miesiące, znalazłem i mam auto jak nówkę z salonu tyle że w salonie AUDI już takiego nie dostaniecie!!! :dance2:

AVG forever :a4fan:

za 2-3 lata ludzie beda sie zabijac o takie samochody .... :naughty:

Opublikowano

wiesz co masz i wiesz co mówisz spanky :guma:

Opublikowano

Tak, Passaty mają wałki wyrównoważające i te same problemy.

Tak, ale w Passatach B5.5 , w B6 silnikni sa poprzecznie i o ile mi wiadomo walkow wyrownowazajacych w TDI - brak

Opublikowano

Tak, ale w Passatach B5.5 , w B6 silnikni sa poprzecznie i o ile mi wiadomo walkow wyrownowazajacych w TDI - brak

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. W pasacie B6 2.0 TDI są wałki wyrównoważające.

Opublikowano

Tak, ale w Passatach B5.5 , w B6 silnikni sa poprzecznie i o ile mi wiadomo walkow wyrownowazajacych w TDI - brak

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. W pasacie B6 2.0 TDI są wałki wyrównoważające.

racja, moj blad sorka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.