Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

gosc mowil,ze i pod 600 NM mozna zrobic, problem w tym,ze wtedy tylne mosty "wyrywa".

musze ogarnac te sprzeglo, i znowu kilka tysi w plecy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przybytku głowa nie boli :) ale do tego lepsza była by xD

e46 coupe w XD nie bylo . xdrive pojawil sie dopiero w e92 :) - a to juz 2x razy tyle kosztuje :hi:

zrob sprzeglo potem korekte a potem ciesz sie jazda . Piekny samochod, pieknie wyposazony ... i ma to cos :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: - nie jest nudny jak audi :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi tez nudne nie jest,choc tutaj fajnie moge polatac bokiem po rondach ;)

no sprzeglo to teraz priotytet,pozniej tuner tv i inne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv e46 już było w xD i xS http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9571200[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 21:01_________________________________________________sorry za OT, to auto kosztowało przez 4 miesiące 40900 a teraz facio podniósł na 42900 i złotówy praktycznie nie chce opuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv e46 już było w xD i xS http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9571200[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 21:01_________________________________________________sorry za OT, to auto kosztowało przez 4 miesiące 40900 a teraz facio podniósł na 42900 i złotówy praktycznie nie chce opuścić

mmcv chodzilo o to, ze nie bylo xD w coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, powiedziałem co wiedziałem :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 21:10_________________________________________________RWD jest dla facetów z jajami :) ale RWD bez ESP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo pomalowane zostana srodki lamp na czarno, a do tego przednie, boczne i tylne kierunki przyciemnie lakierem transparentnym.

Obecne felgi ida na zimowki, szukam czegos na wiosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 nie wejda(mam teraz przez to do sprzedania komplet 16' alufelg z zimowkami...), 17 to minimum, wiec 17 a 18 to juz mi mala roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje marzenie (występujące w kolorze czarnym) które może spełni się za jakieś 2 lata :P kto wie :)

gratuluję autka i przede wszystkim tego co drzemie pod maską.

samo 330d jest wystarczające, wirus który zapodałeś robi wrażenie - pozazdrościć.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...