Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wyrzuciłem reklame firmy, bo i tak mało kto to czyta. :facepalm:

hosting_zdjec_1365232704__cimg0387t.jpg

a dzisiaj rezamy to:decayed: moze nie strace przy pierwszym lepszym krawezniku

Opublikowano
Wyrzuciłem reklame firmy, bo i tak mało kto to czyta. :facepalm:

http://megane.com.pl/uploads/imgs/hosting_zdjec_1365232704__cimg0387t.jpg

a dzisiaj rezamy to:decayed: moze nie strace przy pierwszym lepszym krawezniku

haha moze nie ja też się boje ale jak na razie 3 rydz i dokladka jeszcze na miejscu:wink: ogolnie do a4 pasuje taka dokladka , dawaj fotkę jak zamontujesz
Opublikowano
  • Autor
Wyrzuciłem reklame firmy, bo i tak mało kto to czyta. :facepalm:

http://megane.com.pl/uploads/imgs/hosting_zdjec_1365232704__cimg0387t.jpg

a dzisiaj rezamy to:decayed: moze nie strace przy pierwszym lepszym krawezniku

haha moze nie ja też się boje ale jak na razie 3 rydz i dokladka jeszcze na miejscu:wink: ogolnie do a4 pasuje taka dokladka , dawaj fotkę jak zamontujesz

tyle ze u mnie na zwykłym zderzaku bedzie, nie S4 ani nie S-line:decayed:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

display.php?image=1399386355-WP_000438.jpg

Opublikowano

a no fakt u ciebie bedzie troche wyzej wiec moze dluzej przetrwa:wink:

Opublikowano

Od dzis grzanie tylnej szyby bedzie smigac:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Od dzis grzanie tylnej szyby bedzie smigac:decayed:

taaa... od 2010 roku miałem klimatronik z B7 i brak podgrzewania szyby i lusterek:decayed:

1386191266_by_rkggt32_500.jpg?1386191266

Dzięki Andy za ogarniecie tematu:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

10354963_873765542648853_3856013967946664342_n.jpg

tak sobie to lezy

Opublikowano

umyl bys ten zderzak :wink:

i prosze cie z tym znaczkiem wiesz co zrobic:grin:

Opublikowano

pasi pasi nie sluchaj, a znaczek sline oczko nizej

Opublikowano

Bliźniaczka mojej:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bliźniaczka mojej:decayed:

chyba jedynie koła te same, a tak to zupełnie 2 inne auta:naughty:

Opublikowano

Tak tak inne

zdejmnij znaczek bo nie pasuje :P

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ześwirowałem i kupiłem Gwint,

od poczatku 2010 jezdziłem na springach H&R i amorkach z s-line. było komfortowo i w miare nisko,

Zobaczymy jak z komfortem :decayed:

Opublikowano

Na pewno lepiej będzie się jeździć niż na tych springach :wink: Weź no się zepnij i zapodaj s-line na przód chociaż :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno lepiej będzie się jeździć niż na tych springach :wink: Weź no się zepnij i zapodaj s-line na przód chociaż :decayed:

A co po to komu,

a tak serio jak w 2011 miałem stłuczke to mogłem pchać S-line, ale kupiłem serie ( musiałem maszyny kupic do warsztatu)

Opublikowano

Na pewno lepiej będzie się jeździć niż na tych springach :wink: Weź no się zepnij i zapodaj s-line na przód chociaż :decayed:

A co po to komu,

a tak serio jak w 2011 miałem stłuczke to mogłem pchać S-line, ale kupiłem serie ( musiałem maszyny kupic do warsztatu)

a nie możesz w sumie sobie z płyty wiorowej wyrzezbic?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

w sumie może i by dało rade :grin:

10350995_967321113293295_343186965876633

tył dobrze by tak lezał? :decayed:


Na szybko pierwsza przymiarka10662045_968133049878768_628730342437915

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

widze gwint zakladany w ASO Olis :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.