Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Why me. Pierw to auto musi jechać potem sobie możesz takie gadżety dołożyć:decayed:

Opublikowano

A spadaj i tak cie (kiedyś) dojdę :grin:

Opublikowano

A będziesz coś modził. Ja max 200 mogę zrobić więc jak zrobisz grube mody to mnie objedziesz.

Opublikowano

Nie spamujmy mu w temacie bo będzie wpier** :kox: A tak na serio to z czasem na pewno może pod koniec roku, albo na nowy sezon. Na razie skupiam się wizualnie

Opublikowano

widzialem defi za 200zl na all

Opublikowano

Dzięki MAGIC :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zwazyłem suke.... 1/4 baku bez zapasu ale za to z audio( +/- 30 kg) wyszło 1500 Kg ... myslałem ze mniej wazyła:shock3:

Dystanse pozakladane... Et 25 z tyłu i Et 30 z przodu.. jazda w 3 osoby i nic nie było... na spocie wpakuje 4 po 100 KG + ja i sie okaze czy mozna jezdzic czy nie

Opublikowano
Dzisiaj zwazyłem suke.... 1/4 baku bez zapasu ale za to z audio( +/- 30 kg) wyszło 1500 Kg ... myslałem ze mniej wazyła:shock3:

Dystanse pozakladane... Et 25 z tyłu i Et 30 z przodu.. jazda w 3 osoby i nic nie było... na spocie wpakuje 4 po 100 KG + ja i sie okaze czy mozna jezdzic czy nie

I dziwisz się że nie jedzie:decayed: Moja na 19` nie całe 1400kg:banan:

Opublikowano
widzialem defi za 200zl na all

Defi Style chyba :wink: Można kupić już od 170 zł.

Opublikowano
Dzisiaj zwazyłem suke.... 1/4 baku bez zapasu ale za to z audio( +/- 30 kg) wyszło 1500 Kg ... myslałem ze mniej wazyła:shock3:

Dystanse pozakladane... Et 25 z tyłu i Et 30 z przodu.. jazda w 3 osoby i nic nie było... na spocie wpakuje 4 po 100 KG + ja i sie okaze czy mozna jezdzic czy nie

I dziwisz się że nie jedzie:decayed: Moja na 19` nie całe 1400kg:banan:

To co diesel 100kg więcej waży?

Opublikowano

No diesel na pewno jest ciezszy od benzyny (silnik).

Opublikowano

No to wiedziałem ale że aż 100kg trochę zaskoczony jestem.

Opublikowano
No to wiedziałem ale że aż 100kg trochę zaskoczony jestem.

jesteś młody to Cię może byle co zaskakiwać w życiu:grin:

Opublikowano

no tak ale za 2 lata 18:banan::banan:

Opublikowano
Dzisiaj zwazyłem suke.... 1/4 baku bez zapasu ale za to z audio( +/- 30 kg) wyszło 1500 Kg ... myslałem ze mniej wazyła:shock3:

Dystanse pozakladane... Et 25 z tyłu i Et 30 z przodu.. jazda w 3 osoby i nic nie było... na spocie wpakuje 4 po 100 KG + ja i sie okaze czy mozna jezdzic czy nie

I dziwisz się że nie jedzie:decayed: Moja na 19` nie całe 1400kg:banan:

To co diesel 100kg więcej waży?

No na to by wyglądało. Konfiguracja chyba podobna...

Opublikowano
no tak ale za 2 lata 18:banan::banan:

ale na dziewczyny już chodzisz ? :decayed::polew:

Opublikowano

8zit0g.jpg

o to co sie znalazlo ostatnio po upalaniu w lublincu w rurze wydechowej :naughty:

Opublikowano
no tak ale za 2 lata 18:banan::banan:

ale na dziewczyny już chodzisz ? :decayed::polew:

Jeszcze nie mogę:polew::polew:

Opublikowano
http://i39.tinypic.com/8zit0g.jpg

o to co sie znalazlo ostatnio po upalaniu w lublincu w rurze wydechowej :naughty:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.