Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Za mody które poszły w moc mogłbym miec srodek s-line. kiere z b8 z MF, wymienic rysniety przycisk od ESP. Rns nie chce bo mam inne radio :good:

Ale to tylko 4 koła do przemieszczenia sie z punktu Ado punktu B, czasem troche Adrenaliny

Opublikowano

maedzik jak ty pierd. moje kangoo robocze jest czystsze od twojej b6 nie mówie o przetarciach

za to co wpakowałeś w ''moc'' to starczyło by ci moze na rns-a i progi s-line :polew:

i nie pitol tak o tych wytarciach bo je miałeś :cool1:

Opublikowano

Bieniek, co Cie ugryzlo? :decayed:

Twoje auto wyglada, ale nie ma serii, jego nie wyglada, ale jedzie duzo lepiej niz seria :evil:

na jego miejscu juz bym dawno eksmitował 2,5 na rzecz czegos co nie stwarza problemu :gwizdanie:

MAGIC musisz mi przyblizyc co bylo rzezbione w tym golfie 1.6 co pisales :gwizdanie: daje rade pewnie co? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
maedzik jak ty pierd. moje kangoo robocze jest czystsze od twojej b6 nie mówie o przetarciach

za to co wpakowałeś w ''moc'' to starczyło by ci moze na rns-a i progi s-line

i nie pitol tak o tych wytarciach bo je miałeś

wytarta kiera... i lewarek. i 2 guziczni od szyb( bolaczka B6 z poczatku produkcji)

aaa zarysowany przycisk ESP. od wyciagania konsoli srodkowej ( pomocnicy Leman dzo dzo Tymon)

zrobie pranie tapicerki i bedzie ok.

Opublikowano

Seb , ch*** z tym środkiem :thumbdown: idź w moc ...... jak tam vacum pompa :mysli:

Opublikowano
  • Autor

w poniedziałek jade załozyc, racja ch.uj z srodkiem 3/4 aut i tak nie zdazy zobaczyc srodka, jedynie 1.6 na klapie i dym z kominów :naughty: :naughty:

Opublikowano

w poniedziałek jade załozyc, racja ch.uj z srodkiem 3/4 aut i tak nie zdazy zobaczyc srodka, jedynie 1.6 na klapie i dym z kominów :naughty: :naughty:

Wiedziałem :good:

Szacunek :notworthy:

Opublikowano

w poniedziałek jade załozyc, racja ch.uj z srodkiem 3/4 aut i tak nie zdazy zobaczyc srodka, jedynie 1.6 na klapie i dym z kominów :naughty: :naughty:

co racja to racja

Opublikowano

Seba ma ładny środek co wy chcecie :gwizdanie: widzialem gorsze :good:

Opublikowano
  • Autor

,, KIJ wam w oko'' :decayed:

na wiosne bedzie powymieniane co potrzeba i srodek S-line

Opublikowano

Ale się dałeś podpuścić :wink4:

W zimę sprawy silmikowe i ect. , a na wiosnę rezaj co tylko chcesz :kox:

Opublikowano

,, KIJ wam w oko'' :decayed:

na wiosne bedzie powymieniane co potrzeba i srodek S-line

zakup see rękawiczki :kox:
Opublikowano
  • Autor

załozyłem vacum i hmm. sam nie wiem czy to jedzie czy nie ;(

trzeba k-powera w ruch i sie okaze

Opublikowano

załozyłem vacum i hmm. sam nie wiem czy to jedzie czy nie ;(

trzeba k-powera w ruch i sie okaze

teraz juz nie odczujesz jakis mega wzrostów, wiem po sobie miałem przyrost 15km wzgledem wcześniejszego softu, pierwsze odczucie, kurfa jedzie tak samo :gwizdanie: korekta moze tu jeszcze troche podratować sytuacje :rolleyes:

Opublikowano

Rób kreche z piotrkiem to będzie wiadomo czy jedzie. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Rób kreche z piotrkiem to będzie wiadomo czy jedzie. naughty

raczej z tym 3.0 z A6 bo z nim ostatni raz jechałem i wiem co sie działo. a z Piotrkiem to nie wiem, jak obliczyc jak mi uciekał 4-5-6-7 dlugosci. bo nie wiem ile :decayed:

Opublikowano
Rób kreche z piotrkiem to będzie wiadomo czy jedzie. naughty

raczej z tym 3.0 z A6 bo z nim ostatni raz jechałem i wiem co sie działo. a z Piotrkiem to nie wiem, jak obliczyc jak mi uciekał 4-5-6-7 dlugosci. bo nie wiem ile :decayed:

:good:
Opublikowano

kowi tutaj koretka jakby miala byc, to polegala by raczej na odjeciu koxu niz dodaniu :wink4:

Opublikowano

kowi tutaj koretka jakby miala byc, to polegala by raczej na odjeciu koxu niz dodaniu :wink4:

Ale moment by sie moze inaczej rozłożył, a na kpowerze mierzyliscie już :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Ale moment by sie moze inaczej rozłożył, a na kpowerze mierzyliscie już mysli

jeszcze nie. byc moze jutro.

jeszcze jakby co to moze pompka w baku, moze syfem zaszła :naughty:

ostatnia deska ratunku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.