Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapomniales dodac snejka i mnie :decayed:

dopisz jeszcze mnie do listy :hi:

Opublikowano

zapomniales dodac snejka i mnie :decayed:

dopisz jeszcze mnie do listy :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

MAgic wyje..łeś kogos po sofcie? bo tu lista coraz dłuższa?

Opublikowano

lista dluzsza tylko ze auta, z ktorymi madzia sie zmierzala byly od niego mocniejsze,zaczekajmy az wymieni vacum i bedzie odwracal szale na swoje strone :wink4:

Opublikowano
  • Autor
MAgic wyje..łeś kogos po sofcie? bo tu lista coraz dłuższa?

ze 2 fiaty 125P i Poloneza w gazie :naughty:

hmm maja 155 Km i 355 Nm to wiesz, za duzo nie wciagniesz aut :kox:

Od BEX w Q dostałem z 2 długoci... i wiem jak auto jechało wtedy a co jest teraz, mysle ze w tym momencie juz byłby Ciekawy pojedynek

Opublikowano
MAgic wyje..łeś kogos po sofcie? bo tu lista coraz dłuższa?

ze 2 fiaty 125P i Poloneza w gazie :naughty:

hmm maja 155 Km i 355 Nm to wiesz, za duzo nie wciagniesz aut :kox:

Od BEX w Q dostałem z 2 długoci... i wiem jak auto jechało wtedy a co jest teraz, mysle ze w tym momencie juz byłby Ciekawy pojedynek

zgadzam sie calkowicie

wtedy z moca i osigami ogolnie i tak ladnie pojechales wiec teraz mysle ze ja dostane wiec nie pozostaje mi nic innego tylko jakies mody przeprowadzic bo poki co mam serie a wiadomo ze niuty w dieslu a benzynce to 2 roznie historie

wiec przyjazd do polski w przyszlym roku = program etc i mozemy jechac :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po dlugim czasie pompa Vacum przybyła :kox:

Az sie boje co bedzie po jej załozeniu.

Bo jakby nie było z 4-5 K poszło a nie mam jeszcze tej mocy która bym chciał :facepalm:

Opublikowano

MAgiC a można wiedzieć ile dałeś za VACUM ?? no i nowa czy używka??

Opublikowano

uzywke kupil gdzie on by nową kupil

4 ,5 kola poawiadasz to jest nic - i jeszcze drugie tyle zeby to zaczelo jezdzic :polew:

Opublikowano
  • Autor

Uzywke wziałem na sprawdzenie od tego samego kolegi co PD :good:

Michał mam jeszcze inne wydatki niz Auto :gwizdanie:

Opublikowano

Srodek zmieniles,czy dalej takim zajechanym jezzdzisz?

Opublikowano
  • Autor

Nie zmieniałem, bo nie ma w tym sensu. i tak nowa kiere czy lewar wytre za poł roku.

Opublikowano

Ta jasne..

Opublikowano

Bieniek, co Cie ugryzlo? :decayed:

Twoje auto wyglada, ale nie ma serii, jego nie wyglada, ale jedzie duzo lepiej niz seria :evil:

Opublikowano

Bieniek, co Cie ugryzlo? :decayed:

Twoje auto wyglada, ale nie ma serii, jego nie wyglada, ale jedzie duzo lepiej niz seria :evil:

Hehhe.Moze niedlugo bede mial i to i to :)

Opublikowano

Bieniek, co Cie ugryzlo? :decayed:

Twoje auto wyglada, ale nie ma serii, jego nie wyglada, ale jedzie duzo lepiej niz seria :evil:

Hehhe.Moze niedlugo bede mial i to i to :)

no wlasnie, trzymam kciuki :)

Opublikowano

nie pierd... ze masz taki papier scierny w rekach? :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor
Ta jasne..

pracowałes kiedys fizycznie? wiesz co sie dzieje z rekami jak codzinnie skladasz z płyty meble. wiercisz udarem itd?

nie mam dłoni jak Panienka. tyle w temacie. wiem jak wygladało auto w srodku jak kupiłem i wiem co jest po 45 tys ze mna...[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 13:11_________________________________________________

Hehhe.Moze niedlugo bede mial i to i to smiley

co chcesz zrobic z tego 2,5 :polew: :polew: :polew:

za duzo tam sie nie da namodzic :gwizdanie:

Opublikowano

Jak dbasz tak masz...

Opublikowano
  • Autor

musiałbym jezdzic w rękawiczkach jak Jason Statham :kox:

wtedy było by ok

nie odpowiedziałes mi na pytanie co chcesz z moca w tym 2,5 zrobic :mysli:

Opublikowano

Powrot do serii i pogram.Nic wiecej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.