Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jechales z Piotrkiem jak piszesz 105 kg decayed kiedy PROGRAM ??

zgadłes :naughty: kiedy.. hmm jakos po 10 pazdziernika ma byc... odklada sie to ciagle, az szlak mnie trafia[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________

z imprezy pod czestochowa...

~`16 s

Opublikowano

piekne autko i fele ;]

Opublikowano
  • Autor

wreszcie sie dodzwoniłem do Witka... 18 pazdzeirnika :naughty:dzien sadu ostatecznego

Opublikowano

Masz bliżej do ECU Project do Wro :rolleyes: i kolejka może być mniejsza :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Masz bliżej do ECU Project do Wro rolleyes i kolejka może być mniejsza wink4

i co znowu placic jak ze pierwszy soft

jeszcze jak dawniej było dynosoft i dzowniłem do Mirrasa to zaje.. mi cene 1500 zł :gwizdanie:

to jest korekta

Opublikowano

no bo soft do AWX to ciezki orzech stad cena :decayed: :decayed:

zawsze mozna za 600zl u henia :kox:

Opublikowano
  • Autor
zawsze mozna za 600zl u henia kox

w biedronce sa po 19.99

Opublikowano
Masz bliżej do ECU Project do Wro rolleyes i kolejka może być mniejsza wink4

i co znowu placic jak ze pierwszy soft

jeszcze jak dawniej było dynosoft i dzowniłem do Mirrasa to zaje.. mi cene 1500 zł :gwizdanie:

to jest korekta

Racja, ja myśle w drugą strone :tongue4: robiłem pierwszy soft w ECU i teraz tam musze na korekte jechac, chociaz Witka mam pod nosem :wink4:

z ta ceną to pewnie tak mu sie powiedziało, zawsze jest jakis grupowy, ja płaciłem 900 bez zadnych zapisów i pierdół

Opublikowano
  • Autor

No nie tak mu sie powiedziało tylko tyle sie cenił

hpim7402.jpg

moze jutro sie pobawie i wkoncu załoze :naughty:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:38_________________________________________________

nawet swieca.. na szybko podlaczyłem zobaczyc czy bedzie to raziło w nocy

Opublikowano

ustaw sobie podswietlenie czerwonawe... fajnie pasuje do wskazowek

Opublikowano
  • Autor

Raczej bedzie białe(jak w 2 sekundzie ). Tylko musze chwile czasu zeby to podlaczyc

Opublikowano

planujesz fele zmienic ?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Fele tak... szukam OZ superleggera :kox: szukam tanich KG czyli masa w doł... nawet audio juz wyleciało

Opublikowano

gdyby te Twoje RS`ki byly w 19` to bym bral a tak to znowu bedzie niedosyt :decayed:

Opublikowano

gdyby te Twoje RS`ki byly w 19` to bym bral a tak to znowu bedzie niedosyt :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: to po coś sprzedawał i jakieś pipki zakładał? :kox:
Opublikowano

Fele tak... szukam OZ superleggera :kox: szukam tanich KG czyli masa w doł... nawet audio juz wyleciało

to wloz kola 15 bedziesz mial lekko :decayed::polew:

mi sie te kola nie podobaja co chcesz,juz lepiej Twoje w biel walnac do Twojego koloru auta beda pasowac biale kola :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale 15stke i do tego opona 215 jak nic potrzebna... zeby cos kleiło.. a OZ w 18 z opona wazy tyle samo co ORI 15 z opona... wiec na OZ jest jakis wyglada, jest trakcja i jest mała waga

Opublikowano

gdyby te Twoje RS`ki byly w 19` to bym bral a tak to znowu bedzie niedosyt :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: to po coś sprzedawał i jakieś pipki zakładał? :kox:

zobaczylem RS`y w bieli i mi siadlo na banie :kox:

MAGICladne bbs`y kolega z forum sprzedaje :cool1: te czarne...widziales??

Opublikowano
  • Autor

Widziałem... Ale waza 11 KG a OZ superleggera 8 z groszem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.