Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oem +


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9

Ja ostatni przejechałem 186km w godzine i 10 minut więc była to szybka trasa ( prędkość w przedziale 160-200) a spalanie wyszło 7,3L na 100/km.

Tylko u mnie silnik się kręci troszke wolniej bo mam długą skrzynie biegów :naughty:

zapomniałeś dodać że po niemieckich autostradach tak jechałeś :cwaniak1:

Tak jechałem po autostradzie:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz obroty przy takich predkosciach i jaka temp olej?

Licznikowe 180Km/h to koło 3000obr, 210km/h przy koło 3500obr szybciej narazie nie jechałem. Temp oleju nie mierzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9

Ja ostatni przejechałem 186km w godzine i 10 minut więc była to szybka trasa ( prędkość w przedziale 160-200) a spalanie wyszło 7,3L na 100/km.

Tylko u mnie silnik się kręci troszke wolniej bo mam długą skrzynie biegów :naughty:

jak ja zrobilem kiedys 200km w godzine na A2 (sr. predkosc na fisie to cos kolo 190kmh), to spalanie wyszlo mi 13,2l w 2.5TDI - kola 19" i 3 chlopa w srodku.

wiec albo masz mega ekonomiczne auto, albo Ci FIS przeklamuje ;) - sprawdziles to spalanie przy dystrybutorze? zresetowales FIS tuz przed ta trasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9

Ja ostatni przejechałem 186km w godzine i 10 minut więc była to szybka trasa ( prędkość w przedziale 160-200) a spalanie wyszło 7,3L na 100/km.

Tylko u mnie silnik się kręci troszke wolniej bo mam długą skrzynie biegów :naughty:

jak ja zrobilem kiedys 200km w godzine na A2 (sr. predkosc na fisie to cos kolo 190kmh), to spalanie wyszlo mi 13,2l w 2.5TDI - kola 19" i 3 chlopa w srodku.

wiec albo masz mega ekonomiczne auto, albo Ci FIS przeklamuje ;) - sprawdziles to spalanie przy dystrybutorze? zresetowales FIS tuz przed ta trasa?

Spalanie podałem nie z FISa tylko z dystrybutora. W tym dniu Łącznie przejechałem w dwie storny 396km w tym 372 z dużą prędkością po autostradzie pozostałe 24km po zwykłej drodze z predkością około 100-120km/h po powrocie zatankowałm na tej samej stacji znów do pełna i weszło 29,1L do baku.

Jechałem bez klimy w 3 osoby na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol a ogarnales ten temat ze predkosciomierzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol a ogarnales ten temat ze predkosciomierzem?

Tak

Moge jeszcze dodać że tą trasę robiłem już kilkakrotnie i na ori skrzyni z AWX z podobną prędkością spalanie wychodziło mi w okolicach 8,5-8,8L.

Sam się zdziwiłem że taka duża różnica w spalaniu.

Flyer nie porównuj 1,9 ośki do 2,5 z Q bo to oczywiste że w tym drugim spalanie będzie dużo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze nie ma co porownywac 2.5, przeciez to oczywiste.

Zastanawia mnie tylko roznica, bo to jednak 2x mniejsze spalanie...

Ja tez mam dluga skrzynie w porownaniu do zwyklych S4 2.7T i wielkich roznic w spalaniu nie ma miedzy moim autem, a zwykla S4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja cos o spalaniu... trasa cze-wa władyslawowo.

4 osoby + bagaże + 225/40/18

predkosci 140-190 + wyprzedzanie z pełnym butem i wyszło 6.9 litra

67 litrów pod korek wchodzi

zwazyłem dzisiaj nawet całe audio które wyleciało na okres wakacji i 42 KG... chyba trzeba sie pozbyc zbednych KG. kazdy kg w streecie wazny :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 10:21_________________________________________________dzisiaj nowy nabytek :good: mam auto gauge.

http://allegro.pl/cisnienie-doladowania-auto-gauge-peak-52mm-boost-i1722174567.html

montaz blizej nie okreslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z modami stoperan.... lekka sraka gosc wyjechal mi z podporzadkowanej... boku nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z modami stoperan.... lekka sraka gosc wyjechal mi z podporzadkowanej... boku nie posiadam

ło kurfa :kwasny: bedzie cos z auta jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bedzie... najgorsze ze koło poszło do tyłu kilka cm

jak przod to tylko wahacz zgiety daje reke obciac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**wa to ostro go skasowali, pokaż swoje auto, chyba nie jest aż tak źle co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak, błotnik, drzwi Przod i tył ,nadkole z tylu.. 2 felgi ,jedna opona wytrzał, lampa, dokladki pod silnikiem, lusterko... wiecej nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huhu to ostro :/ Ciekawe jak się uporasz z naprawą, miejmy nadzieję, że nie będzie problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...