Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

program jak zawsze rogal :good:

andrei teraz tego bex'a wciagne na miekko :kox:

pozyjemy zobaczymy :P

Opublikowano
  • Autor


Dieselek :decayed:
Opublikowano

Piotrek w tle "hyhy ale słychać go" :kox::polew:

Opublikowano

na drodze osiedlowej! pirat!!! :naughty: :naughty:

Opublikowano

super brzmi :o ale pewnie na niskich obrotach słabo co?

Opublikowano

nie no zenada dzieci w tle a ty napierdalasz po osiedlu k**wa medzik ogarnij sie - [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 07:06_________________________________________________to nie jest BMW

AUDI do czegos zobowiązuje

Opublikowano
  • Autor

dzo dzo ledwo 3 wrzuciłem :tongue4:

ty juz u oskara pokazales jak bezpiecznie jezdzic

Opublikowano

ta mala kurweka to jaka jeb.... sama chciala sie rzucic pod auto,bo bylo kilka prob przejazu :decayed:

Opublikowano

dokładnie szukała bogatej fury co by później fajne odszkodowanie wydusić, ona wchodziła na drogę jak samochód się zbliżał

Opublikowano
  • Autor

spokojnie było pod kontrola. :cool1:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 18:53_________________________________________________korekta jednak nie 20 lipca a 4 sierpnia... mało w tym sezonie sie poupala :no:

Opublikowano

spokojnie było pod kontrola. :cool1:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 18:53_________________________________________________korekta jednak nie 20 lipca a 4 sierpnia... mało w tym sezonie sie poupala :no:

zaoszczedzisz przynajmniej na :ON:

wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :P

Opublikowano

tak z ciekawosci - ile pali takie pomodzone 1.9TDI przy upalaniu w miescie / sredniodynamicznej jezdzie w miescie / szybkiej trasie (140-200) ?

Opublikowano

moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9

Opublikowano
  • Autor
moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9

upalanie po miescie to i 13 pokazuje. tyle ze nie ma dołu...

teraz srednio 8 litrów.

ale jak chce, jade lajtowo to 5,5

Opublikowano

to mega lajta masz na BQ już tak chyba nie bedzie

Opublikowano

nabrałeś te pompki BQ od tego gościa?

Opublikowano

to mega lajta masz na BQ już tak chyba nie bedzie

tymonie moja padlinka 6-8pali max w miescie :naughty:

wiec mysle ze medzik nie jazdzac glownie po miescie bedzie mial bdb wynik.

Opublikowano

moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9

Ja ostatni przejechałem 186km w godzine i 10 minut więc była to szybka trasa ( prędkość w przedziale 160-200) a spalanie wyszło 7,3L na 100/km.

Tylko u mnie silnik się kręci troszke wolniej bo mam długą skrzynie biegów :naughty:

Opublikowano

moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9

Ja ostatni przejechałem 186km w godzine i 10 minut więc była to szybka trasa ( prędkość w przedziale 160-200) a spalanie wyszło 7,3L na 100/km.

Tylko u mnie silnik się kręci troszke wolniej bo mam długą skrzynie biegów :naughty:

zapomniałeś dodać że po niemieckich autostradach tak jechałeś :cwaniak1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.