Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oem +


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jakim cudem rzeczoznawca z ubezpieczalni tak obniżył wartość samochodu.. policzył rzeczy ktore zostały dołożone? ja jakiś czas temu mialem smieszną stuację że mi jakiś baran przed nosem na rondzie zajechal i go delikatnie dotknąłem i obtarcie na zderzaki grilu itp ale zmierzam do tego że zderzak s4 policzyl jako zwykły kratki tez i dopiero po chyba trzecim lub czwartym odwołaniu zmienili w tej ich smiesznej wycenie że nie są to standardowe częsci.. ale na szczeście moj Tata jest rzeczoznawcą i wiedział jak to ugryźć hehe, ale powinieneś zlecic niezależnemu rzeczoznawcy wycene auta tak zeby ustalić właściwą wartość rynkową auta a jezeli wartość ta okaze się wyższa niż koszty naprawy to bedziesz sie ubiegał o zwrot tej kasy jaką naliczyli czyli te 21 tyś o ile dobrze pamietam i wtedy ci spokojnie starczy na mody ;d

a jak zalozysz przód sline to nastepnym razem bedzie wiecej $ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ubezpieczeniu nalezy podać dokonane zmiany, jeśli tego nie zrobi to nie bardzo ma o co sie dobiegać w razie W, auto zostało podliczone na seryjnych gratach podczas pisania umowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak ubezpieczalem auto przodu jeszcze nie mialem, jezeli na zdjeciach robionych przez rzeczoznawce z ubezpieczalni te graty sa widoczne to mozna walczyc, ja bym próbowal.. mowimy tu o ladnych paru złotych :tongue4:

u mnie tak jak pisalem po paru pismach dopiero to uwzglednili ale oplacało się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj ogladac parcha... juz prawie koskladany... zostało spasowac zderzak, załozyc nakladki na drzwi

Dokladeczki w kolorze to jest to :naughty:

Koła maja byc piatek sobota, wiec w weekend jest moj :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazdzioch wrócil... jezdzi, (zapier...) po miesiacu jazdy polonezem az sie boje wciskac do konca :naughty:

foty wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało byc 2,25 cala :decayed: zj***ła mi sie literówka...

turbo Boosta juz mam, dzisiaj zakupiłem Oil tez Auto gauge :naughty: Respekt na miescie + 10 PKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jak zawsze sie komplikuje... Jestem na L4 do 21 wrzesnia a umowa o prace konczy mi sie 12... wiec jestem bezrobotny :decayed: musze zadzwonic do rogala... zostało do załozenie BQ i wskazniki temperatury oleju i T boost... [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 17:02_________________________________________________hpim7327.jpg

\hpim7322.jpg

hpim7329.jpg

hpim7328.jpg

Jakos parch se wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi miały być białe :chytry:, dobrze że aby quattro dołożyłeś jak zmieniałeś tylne ćwiartki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elgi miały być białe chytry

miało byc... ale kasy zabrakło... jeszcze malowanie pakietu chromby doszło i juz nie chciało mi sie bawic... a auto potrzbene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi miały być białe :chytry:, dobrze że aby quattro dołożyłeś jak zmieniałeś tylne ćwiartki :good:

tu nie trzeba nic ciać przespawywać, zeby naped tylny wyrezać :wink4:

Magic rezaj Quattro :decayed: zima idzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...