Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oem +


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

I tak jestem pełen podziwu dla maszyny bo wykrecic 7.9 do ,,Sety'' z moca 160 KM :naughty: bo tyle miało auto zanim witek zaczał regulowac mapy

:shocked: na jakich kołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jestem pełen podziwu dla maszyny bo wykrecic 7.9 do ,,Sety'' z moca 160 KM naughty bo tyle miało auto zanim witek zaczał regulowac mapy

shocked na jakich kołach?

18 Rs6 225/40

i nie mówie ze za pierwsyzm lepszym razem... raz było 8x pozniej 9.x zalezy jak zamieli koło na 1 biegu

Czym objawia się walnięta pompa vaccum?

nie dostajesz odpowiedniej ilosci paliwa... a tak na ,,gołe oko'' tego nie sprawdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy, poznałem PIXI'ego :bry:

O ja pierd*le dopiero przeczytałem , jakie plusy :mysli: ... miło było Seba :bry: :bry:

a co tam Pixi robil? pewnie z pretensjami przyjechal czemu tylko 400Nm ma :polew:

Przyjechałem ( mam blisko ) żeby Sebe i furacza zobaczyć , jakie pretensje ( do Witka - w życiu ) 406 Nm jeśli już :rant: ........:polew: :polew: :polew:

I co seba jest taki jak go sobie wyobrażałeś

Tymek co ja Ci Qwa złego zrobiłem :confused4: wysłać Ci zdjęcie , czy co :decayed:

Rozbawiliście mnie "dziewczyny" :radocha: :radocha: :radocha:, pozdrawiam Was serdecznie :hi:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 00:09_________________________________________________Sebek trzymam kciuki :good: , wymieniaj pompę i daj znaka jak będziesz do Rogala na korektę jechał ( podjadę jak będę mógł ) a po robocie może " kreskę " zrobimy w końcu :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC kiedy korekta smiley ponoc Rogal ma zajete terminy do konca roku blink

Nie wiem kiedy. Ugadam sie z Witkiem, bo u mnie to bedzie szybka piłka , Ba korekta nie wiadomo czy bedzie potrzebna. jak bedzie za mocny doł to tak, a byc moze nie trzeba bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej, filtr paliwa i filtr oleju kupiony...

po weekendzie montaz Vacum, wymiana oliwy + podlaczenie Turbo bost i Oil temeperature :kox:

i tyle na ten rok z modami

http://allegro.pl/emblemat-znaczek-skoda-seat-golf-volkswagen-sdi-i1867252867.html

takie cos mysle teraz na klape... bo 1.6 juz mi sie troche znudziło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to dostałem baty od syska, tymka, bravo w dieslu 185 KM, teraz ta A6 3.0, hmm Ale Ciebie to pojechałem jak bura suke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to dostałem baty od syska, tymka, bravo w dieslu 185 KM, teraz ta A6 3.0, hmm Ale Ciebie to pojechałem jak bura suke :naughty:

I w takich momentach zastanawiam sie czy nie zrobic swapa na 1.8T za***ac fmic,tip i program i bedzie to samo :kox: Ale szacun bo ladnie idzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales dodac snejka i mnie decayed

snejk to ma ASZ z jakims gotowcem... zasłone dymna zrobił i nic nie widziałem :naughty:

A ty to inna liga... Mozesz se z S4 jechac albo ze zmodzona S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...