Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I co seba jest taki jak go sobie wyobrażałeś

Opublikowano

I co seba jest taki jak go sobie wyobrażales

naucz sie w koncu pisac po polsku...

Opublikowano

I tak jestem pełen podziwu dla maszyny bo wykrecic 7.9 do ,,Sety'' z moca 160 KM :naughty: bo tyle miało auto zanim witek zaczał regulowac mapy

:shocked: na jakich kołach?

Opublikowano

18" opona 225/40

Opublikowano

Czym objawia się walnięta pompa vaccum?

Opublikowano
  • Autor
I tak jestem pełen podziwu dla maszyny bo wykrecic 7.9 do ,,Sety'' z moca 160 KM naughty bo tyle miało auto zanim witek zaczał regulowac mapy

shocked na jakich kołach?

18 Rs6 225/40

i nie mówie ze za pierwsyzm lepszym razem... raz było 8x pozniej 9.x zalezy jak zamieli koło na 1 biegu

Czym objawia się walnięta pompa vaccum?

nie dostajesz odpowiedniej ilosci paliwa... a tak na ,,gołe oko'' tego nie sprawdzisz

Opublikowano

Plusy, poznałem PIXI'ego :bry:

O ja pierd*le dopiero przeczytałem , jakie plusy :mysli: ... miło było Seba :bry: :bry:

a co tam Pixi robil? pewnie z pretensjami przyjechal czemu tylko 400Nm ma :polew:

Przyjechałem ( mam blisko ) żeby Sebe i furacza zobaczyć , jakie pretensje ( do Witka - w życiu ) 406 Nm jeśli już :rant: ........:polew: :polew: :polew:

I co seba jest taki jak go sobie wyobrażałeś

Tymek co ja Ci Qwa złego zrobiłem :confused4: wysłać Ci zdjęcie , czy co :decayed:

Rozbawiliście mnie "dziewczyny" :radocha: :radocha: :radocha:, pozdrawiam Was serdecznie :hi:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 00:09_________________________________________________Sebek trzymam kciuki :good: , wymieniaj pompę i daj znaka jak będziesz do Rogala na korektę jechał ( podjadę jak będę mógł ) a po robocie może " kreskę " zrobimy w końcu :nose:

Opublikowano

PIXI bez BRD Ci dupsko objadę i będzie wiocha :decayed:

Opublikowano
  • Autor
MAGIC kiedy korekta smiley ponoc Rogal ma zajete terminy do konca roku blink

Nie wiem kiedy. Ugadam sie z Witkiem, bo u mnie to bedzie szybka piłka , Ba korekta nie wiadomo czy bedzie potrzebna. jak bedzie za mocny doł to tak, a byc moze nie trzeba bedzie.

Opublikowano

bo ty juz masz korekte tylko teraz sie czeka na wydarzenie

Opublikowano
  • Autor

Olej, filtr paliwa i filtr oleju kupiony...

po weekendzie montaz Vacum, wymiana oliwy + podlaczenie Turbo bost i Oil temeperature :kox:

i tyle na ten rok z modami

http://allegro.pl/emblemat-znaczek-skoda-seat-golf-volkswagen-sdi-i1867252867.html

takie cos mysle teraz na klape... bo 1.6 juz mi sie troche znudziło :naughty:

Opublikowano

no i na hamownie po wymianie vacum :kox: no ciekawy jestem co tam na BQ wyjdzie u Ciebie

Opublikowano

ten rok z modami

hehe bo za 2 msc drugi się zaczyna :polew:

Opublikowano
  • Autor


A6 C6 2.0 224 PS Vs moje
Opublikowano

jaki zonk ty jestes przez wszystkich objezdrzany

Opublikowano
  • Autor

No w sumie to dostałem baty od syska, tymka, bravo w dieslu 185 KM, teraz ta A6 3.0, hmm Ale Ciebie to pojechałem jak bura suke :naughty:

Opublikowano

No w sumie to dostałem baty od syska, tymka, bravo w dieslu 185 KM, teraz ta A6 3.0, hmm Ale Ciebie to pojechałem jak bura suke :naughty:

I w takich momentach zastanawiam sie czy nie zrobic swapa na 1.8T za***ac fmic,tip i program i bedzie to samo :kox: Ale szacun bo ladnie idzie :good:

Opublikowano

zapomniales dodac snejka i mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zapomniales dodac snejka i mnie decayed

snejk to ma ASZ z jakims gotowcem... zasłone dymna zrobił i nic nie widziałem :naughty:

A ty to inna liga... Mozesz se z S4 jechac albo ze zmodzona S3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.