Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Czy mam DPF?-jak sprawdzić?


pukko

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak myślisz , jak jest zatkany to wyświetla się na wyświetlaczu.Zresztą wtedy auto dostaje muła więc na pewno to zauważysz :wallbash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę lekkim archeologiem :P

a co jeśli w kodach mam oznaczenie 0GZ wg. tej stronki http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

0GZ = Koncepcja spalin: eu3 to znaczy ze nie mam DPF'a ?

jest to silnik 1.9tdi AFV 2004r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś po prostu zrobi fotkę i wskaże umiejscowienie filtra dpf dla osób które mają metlik w głowie ,część ludzi oczywiście nie posiada książek lub naklejek w aucie co jest spowodowane cofaniem licznika itp rzeczy.Napisałem dlatego że jest w tym temacie kilka pytań kilka odpowiedzi,jedna fotka krótki opis i wszyscy wiedzą o co biega----tu jest dpf tu kable tu na wyświetlaczu pokaże wrazie czego i po gdybaniu mam lub nie.Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na wklejce serwisowej czy jest 7GG czy 0GG jeśli jest 7GG to masz filtr DPF,a jeśli 0GG to nie masz filtra DPF

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na wklejce serwisowej czy jest 7GG czy 0GG jeśli jest 7GG to masz filtr DPF,a jeśli 0GG to nie masz filtra DPF

:hi:

--------------------j.wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww przeczytaj pomału co napisałemmmmmmmm--------sprawdź na wklejce serwisowej?????????????????????????????????????????????????????????????????????? :wallbash:a jak ludzie nie mająąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą :mysli:sam widzisz teraz ile jest niejasności ,pytań podpowiedzi bez potrzeby jedna fotka krótki opis i po GDYBANIUUUUUUUUUUUU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...