Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!


aramir

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do Audi przekopiowałbym tylko stacyjkę z saba (między siedzieniami). Bardzo mi się podoba ten pomysł. W końcu nic nie jeździ po nodze, a na zakrętach nic się nie obija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW ma swoje Oczy Anioła (uznane za wieś), a Audi ma sowje Ledy (niestety ktoś zaczął robić wieśniackie imitacje i sprzedawać na allegro). Boję się że Ledy OOOO też zostaną okrzyknięte wiejskimi oczkami OOOO.

Na dzień dzisiejszy chyba nie ma osoby która by nie zazdrościła najnowszym Audi pięknych oczek.

Angel Eyes nie są wsią, wręcz do BMW są idealne i pasują do tych samochodów. Jedynie wciskanie ich na siłę do innych marek nie zawsze dobrze wygląda stąd powstały takie opinie o nich. Podobnie obecnie dzieje się z LEDami.

Ja do Audi przekopiowałbym tylko stacyjkę z saba (między siedzieniami). Bardzo mi się podoba ten pomysł. W końcu nic nie jeździ po nodze, a na zakrętach nic się nie obija.

Jak w samolocie :kox: EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do LEDów na metry - to jaki jest mandacik za takie "cuda"? :naughty: :naughty:

Nie ma. Tak samo jak za choinki na TIRach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbawienie dowodziku :naughty:

przerabiałem to :decayed:

Za xenony Ci nie zabrali tylko za LEDy ? :shocked:

pozbawienie dowodziku :naughty:

przerabiałem to :decayed:

Dziwne. Na jakiej podstawie to zrobili?

Niewłaściwe (niehomologowane) oświetlenie samochodu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do LEDów na metry - to jaki jest mandacik za takie "cuda"? :naughty: :naughty:

Nie ma. Tak samo jak za choinki na TIRach.

pozbawienie dowodziku :naughty:

przerabiałem to :decayed:

Uuuu... Ale teraz już nie masz tych LEDów na metry? :wink4:

Pytam bo właśnie słyszałem w radio (jakieś raporty z dróg przed 1 listopada), że policja ma już tego dość i będzie karać bezwzględnie mandatem a w rażących przypadkach właśnie zabraniem dow rej. :good: Słyszałem końcówkę raportu i nie byłem pewien czy to o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na takiej podstawie że było to niehomologowane oświetlenie samochodu i nie interesowało ich nic w zasadzie... :naughty: xenon mi przepuścili a nie przepuścili tego.. :blink:

to było dawno temu na szczęście i teraz już są ładne najlepsze i w ogóle za***iste ledy z s6 z homologacją :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbawienie dowodziku :naughty:

Dobrze by było :gwizdanie:

Widziałem dziś łebka z bananem na gębie w nexi z ledami.

W pierwszej chwili pomyślałem, k**wa koniec świata polonez i ledy ale na szczęście(nieszczęście) to była nexia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powinno być... popieram w pełni :good: jeszcze auta powinny iść do zezłomowania publicznego :decayed:

Ja też popieram! :good: Teraz jak się wyjeżdża na ulicę to na każdym skrzyżowaniu pseudo LEDY... :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powinno być... popieram w pełni :good: jeszcze auta powinny iść do zezłomowania publicznego :decayed:

Ja też popieram! :good: Teraz jak się wyjeżdża na ulicę to na każdym skrzyżowaniu pseudo LEDY... :wallbash: :wallbash:

A mnie to bawi :decayed: Jak widzę typka majacego LEDy w seryjnym samochodzie, ze zwykłymi żarówkami i zazwyczaj na kołpakach to mogę się przynajmniej pośmiać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko jak jedzie taki pajac mający to gówno podpięte pod postojówki za tobą w nocy to masz ochotę mu przychamować za karę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko jak jedzie taki pajac mający to gówno podpięte pod postojówki za tobą w nocy to masz ochotę mu przychamować za karę :naughty:

Za karę dostają ode mnie długimi.

Dziś miałem taką sytuację, jadę za pajacem z niebieskimi xenonami w lampie bez soczewki i ledami, mijamy policję. Kto jest zatrzymany?

Ja. Policjant sapie, że powinienem dostać mandat 500zł za brak jednej żarówki (postojówki). A temu z xenonami i ledami nie robi nic.

Brak słów na zachowanie policjantów, nie wspominałem im już o gościu z ledami bo bałem się zemsty psa tj. mandatu zamiast pouczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko jak jedzie taki pajac mający to gówno podpięte pod postojówki za tobą w nocy to masz ochotę mu przychamować za karę :naughty:

Za karę dostają ode mnie długimi.

Dziś miałem taką sytuację, jadę za pajacem z niebieskimi xenonami w lampie bez soczewki i ledami, mijamy policję. Kto jest zatrzymany?

Ja. Policjant sapie, że powinienem dostać mandat 500zł za brak jednej żarówki (postojówki). A temu z xenonami i ledami nie robi nic.

Brak słów na zachowanie policjantów, nie wspominałem im już o gościu z ledami bo bałem się zemsty psa tj. mandatu zamiast pouczenia.

Bo policjant pewnie sam w swojej prywatnej furce miał z metr LEDów i uważa to za normalne... :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chyba nic gorszego od pseudo led`ów ...

jak xenon bez soczewki....

masakra !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...