Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak to jest ze stażem??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio tak sobie mysle żeby zgłosić do urzedu pracy chęć odbycia stażu, tylko nie wiem czy moge go zrobić w firmie ojca w działalnosci budowlanej. Wie ktos jak to z tym jest ??

Opublikowano

To urząd przydziela ciebie na staż do firmy która zgłosiła swoją kandydaturę na przyjęcie stażysty. Jeżeli twój ojciec zgłosi swoją firmę to są szanse :good:

Opublikowano

a Jakie korzysci ze starzysty ma pracodawca ? bo nigdy nie zaglebialem sie w ten temat..

Opublikowano

a Jakie korzysci ze starzysty ma pracodawca ? bo nigdy nie zaglebialem sie w ten temat..

ma nowego Jaśka do roboty za darmo :naughty: bo Urząd pracy płaci stażyście coś tam... :wink4:

Opublikowano

a Jakie korzysci ze starzysty ma pracodawca ? bo nigdy nie zaglebialem sie w ten temat..

ma nowego Jaśka do roboty za darmo :naughty: bo Urząd pracy płaci stażyście coś tam... :wink4:

tyle tez cos slyszalem, interesuja Mnie szczegoly :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Aha czyli mam średnie szanse jeżeli zarejstruje sie jako bezrobotny i w tym momencie ojciec złoży wniosek o pobór stazystów, beda chcieli mnie wsadzić w byle co :disgust:

A kierunek studiów ma jakis większy wpływ przy doborze stazu przez urząd??

Opublikowano

Aha czyli mam średnie szanse jeżeli zarejstruje sie jako bezrobotny i w tym momencie ojciec złoży wniosek o pobór stazystów, beda chcieli mnie wsadzić w byle co :disgust:

A kierunek studiów ma jakis większy wpływ przy doborze stazu przez urząd??

Będziesz wybierał kierunek jaki Cię interesuje , więc możesz wybrać budownictwo. :hi:

Opublikowano

Chyba można wybrać. Mój kolega właśnie zrobił. Odbywał staż u ojca w firmie. Siedziba firmy znajduje się w mieszkaniu a w ogóle to ona jest chyba tylko na papierze. :) więc daleko do pracy nie miał. :polew:

Opublikowano
  • Autor

Chyba można wybrać. Mój kolega właśnie zrobił. Odbywał staż u ojca w firmie. Siedziba firmy znajduje się w mieszkaniu a w ogóle to ona jest chyba tylko na papierze. :) więc daleko do pracy nie miał. :polew:

no własnie podobny temacik znalazłem na googlach i tez tam napisali że da rade w familii :naughty:

Tylko kwestia jak tam urząd zareaguje bo zapewne maja tam juz jakieś układziki z pracodawcami miejscowymi i do nich bedą chcieli mnie wrzucić na początek, ale musze dopytać miejscowych stazystów :gwizdanie:

Gdzieś czytałem ze wysokosc stazu ma wzrosnąć wiec w sumie warto sie postarać o czysty pieniądz :przebiegly:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zapytam tutaj żeby nowego tematu nie zakładać.

Czy mogę powiedzmy od lutego iść na staż jeśli studiowałem 3 lata ale jak na razie nie obroniłem licencjatu?

Opublikowano

matig7 oczywiście ze możesz :good: osoby kóre nawet nie podjęły studiów równiez moga odbywac staz :good:

Opublikowano

No tak, ale pewnie musiał bym być zarejestrowany jako bezrobotny w takim wypadku?

Opublikowano

No tak, ale pewnie musiał bym być zarejestrowany jako bezrobotny w takim wypadku?

W czasie odbywania stazu cały czas jest sie bezrobotnym, trzeba się podpisywać w UP.

Opublikowano

pracodawca po okresie trwania stażu może zgłosić do urzędu że nie jest w stanie Cię utrzymać, i wtedy urząd miasta przyznaje ci pule pieniędzy na stażyste, ale musisz go trzymać przynajmniej 2 lata, jak nie zwracasz kase. Trzeba w urzędzie sie dowiedzieć.

Opublikowano

możesz u ojca w firmie pracować, przecież on też ma jakieś prawo wyboru stażysty z pośród jakiejś liczby kandydatów. mój brat tak zrobił pracował w pewnej firmie, chciał zmienić robotę pod kierunek studiów i dogadał się z kolesiem, który przyjął go na staż w ciągu dwóch dni po zwolnieniu się z poprzedniej pracy-więc jest to napewno do wykonania :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.