Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zrobilem tak jak mowiles ;p kolor pozostal ten sam sa po renowacji :) w sumie nie inwestuje juz w auto bo bedzie szlo na sprzedaz jedynie co to w tym tygodniu zrobobie przednie zawieszenie ;p i w listopadzie bedzie szukac kupca ;p

Opublikowano

i co szukasz :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pewno kolejne audi albo vw ;p[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 15:37_________________________________________________jednak auto zostaje a co sie z tym wiaze szukam kupca na felgi ;p z oponami

felgi w idealnym stanie po renowacji opony na nich 225/45 przod, tyl 235/45[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 18:30_________________________________________________Pany Pottrzebna mi pomoc jak dobrze zerwac folie z szyb zeby nie bylo sladow a jak juz beda czym to pucowac ? :)

Opublikowano

normalnie zrywasz a jak zostanie klej to rozpuszczalnik i schodzi wszystko, potem przemywasz środkiem do szyb i nie widać że kiedyś było oklejone ;)

Opublikowano
  • Autor

a jak to z tylnia szyba zrobic bo ona grzana jest zeby jej nie uszkodzic ;/

Opublikowano

nic nie uszkodzisz ;)

Opublikowano
  • Autor

no to wporzo musze sie za to zabrac ;/ [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 15:36_________________________________________________jeszcze musze sie zabrac za ogarniecie srodku z polifta :) konsola + tuenl / naprawa klimy ;/ pękł mi jakis przewod i wymienic zawiecho :) bo juz stuka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dsc03746o.jpg

pany chce pomalowac felgi, jakies propozcyje jaki kolor itp ?

Jak dla mnie jedne z ładniejszych felg do B5 :wink4: Dobrze, że kolor zostawiłeś ten sam :good:

A poza tym to na 99% masz 4 arir Bag'i a nie 2 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak to nie rozumiem ? ;) jak 4 ;p po czym niby to poznac heheh

Opublikowano

po metkach na przednich fotelach po bokach

p.s. ladna sztuka ;)

Opublikowano

Dokładnie. Powinieneś mieć skórzane metki od strony drzwi na oparciu. Prawie przy samym siedzisku (dość nisko) :wink4:

Opublikowano

Dokładnie. Powinieneś mieć skórzane metki od strony drzwi na oparciu. Prawie przy samym siedzisku (dość nisko) :wink4:

Ja na fotelu pasażera mam metkę, a na fotelu kierowcy nie mam :co:

Ale kable idą pod fotelem chociaż nie mam gorących krzeseł... :mysli:

Może się oderwała?

Opublikowano
  • Autor

no mam wlasnie mnie to dziwilo dlaczego na nich pisze air bag[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________pablo_9 - dzieki :) ale jescze jest do ogarniecia srodek konsola polift, kiera z eSy, czarne lampy na przod i dokladka pdc na tyl ;p

Opublikowano

Dokładka pdc była chyba tylko w zderzakach od S4 i w poliftowych, bo nigdy nie widziałem w tego w przedlifcie. No chyba że sobie ktoś sam wywierci :decayed:

Opublikowano

no mam wlasnie mnie to dziwilo dlaczego na nich pisze air bag[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________pablo_9 - dzieki :) ale jescze jest do ogarniecia srodek konsola polift, kiera z eSy, czarne lampy na przod i dokladka pdc na tyl ;p

No to możesz edytować pierwszego posta i dopisać jeszcze 2 air bag'i :decayed::tongue4:

Rezaj, rezaj, bo warto :>

Opublikowano

nie odrazu Rzym zbudowano

powodzenia w modach :good:

Dokładnie. Powinieneś mieć skórzane metki od strony drzwi na oparciu. Prawie przy samym siedzisku (dość nisko) :wink4:

Ja na fotelu pasażera mam metkę, a na fotelu kierowcy nie mam :co:

Ale kable idą pod fotelem chociaż nie mam gorących krzeseł... :mysli:

Może się oderwała?

na dotyk też można wyczyć są poduchy, jak dotkniesz boku fotela to czuć, że jest tam coś zamonotwane, zerknij czy masz pod fotelem podpięte przewody będziesz wiedział

Opublikowano
  • Autor

czyli wszstko jasne one sa w fotelach tak zwane kurtyny ?:)

Opublikowano

czyli wszstko jasne one sa w fotelach tak zwane kurtyny ?:)

Kurtyny to w sumie są montowane u góry, w podsufitce, to są po prostu boczne poduchy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

MaxsteRR - no bede bede tylko fundusz cza ogarnac ;p

HaVoK - no i takiej wlasnie szukam do przekladki albo z calym zderzakiem :)

pablo_9 - jak bedzie kasa to mody dalej rusza :) poki co bylem w zakopanym na dlugim weekendzie i akurat trafilem na skoki i troche kasy mi tam uszlo :) ale wyplata juz nie daleko to mysle ze cos w sierpniu wpadnie do auta z tych rzeczy co wymienilem :D

Opublikowano

Dokładka pdc była chyba tylko w zderzakach od S4 i w poliftowych, bo nigdy nie widziałem w tego w przedlifcie. No chyba że sobie ktoś sam wywierci :decayed:

w przedliftowych zderzakach też były ori PDC :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.